Close
  • Ana
  • /
  • Seyahat
  • /
  • American Tourister Airconic Suitcase vs Antler Clifton Large Suitcase: büyük bagaj devleri kafa kafaya gidiyor

American Tourister Airconic Suitcase vs Antler Clifton Large Suitcase: büyük bagaj devleri kafa kafaya gidiyor

Hepimiz el bagajından başka bir şey olmadan hafif seyahat etmeyi arzuluyoruz, ancak bazen sadece büyük gitmeniz gerekiyor. İster uzun bir aile tatiline, ister bir golf kaçamağına gidin, ister çizme, kask ve çok sayıda dış mekan ekipmanı ile kayak yapmaya gidiyor olun, İngiliz mirası markasından Clifton Large, Samsonite'den Antler ve Airconic 77cm American Tourister, ultra hafif olacak şekilde tasarlanmış büyük kapasiteli valizlerdir.


Ağır seyahat etmeniz gerekiyor, ancak bu 23 kg sınırını aşmak istemiyor musunuz? Antler Clifton Large ve American Tourister Airconic, yakın zamanda bir kayak gezisinde Pingtwitter ile birlikte gittiler ve işte nasıl ilerledikleri.

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: boyut ve kapasite

Amerikan TuristAirconic üç boyutta gelir; 55cm, 67cm ve 77cm. 77x49x31cm ölçülerinde ve 101 litre tutan ikincisini test ettik.

Biraz daha geniş olan Antler Clifton Large, 80x51.5x34.5cm'de biraz daha büyüktür ve 121 litre tutar.

Daha fazla yerel kapasiteye sahip olmanın yanı sıra, Antler Clifton Large daha da büyüyebilir; çevrenin etrafındaki ikinci bir fermuar açılır ve kapasitesini 132 litreye çıkarır.


Boynuz Clifton Büyük


(Resim kredisi: Boynuz)

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: ağırlık ve malzemeler

Bu ekstra kapasite için biraz daha fazla doğal ağırlık ile ödeme yaparsınız. Markanın şimdiye kadarki en hafif telli çantası olan American Tourister Airconic, boşken 3,2 kg ağırlığında, Antler Clifton Large ise 5 kg ile geliyor. Uygulamada, her ikisi de inanılmaz derecede hafiftir ve kullanımı kolaydır.

Antler Clifton Large, yerleşik esnekliğe sahip sert bir plastik olan Makrolon polikarbonattan yapılırken, American Tourister Airconic, o kadar esnek olmayan polipropilenden yapılmıştır.


Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: fiyat

İki valiz için en uygun fiyatları aşağıdaki widget'ımızda bulabilirsiniz:

Bugünün en iyi Antler Clifton ve American Tourister Airconic, Mujjo Dokunmatik Eldiven ... American Tourister Airconic Amazon $ 54,83 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: stil

Antler Clifton Large Siyah, Allık, Nane, Taupe ve Beyaz renklerinde satılırken, Amerikan Tourister Airconic Soğuk Gri, Canlı Mercan, Pürist Mavi, Onyx Siyah ve Gece Yarısı Donanması renklerinde satılıyor.

Her iki durumda da, bu valizlerin ikisi de başlangıçta dayanıksız görünüyor. Üreticiler size her şeyin ultra hafif olmakla ilgili olduğunu ve kullanılan kalıplanmış plastiğin olması gerektiği kadar sert olduğunu söyleyecektir. Testimizden buna kefil olabiliriz, ancak bunların en azından oldukça önemsiz göründükleri gerçeğinden kaçışımız yok.

Her iki valizde de kullanılan malzeme kalıplanmış plastiktir, bu nedenle hacimli eşyaların yerleştirilmesi açısından bir miktar esneklik söz konusudur. Ancak, kumaş valizlerde bulacağınız gibi (büyük ölçüde kavisli) köşelerde herhangi bir pürüz yoktur.


American Tourister Airconic

(Resim kredisi: American Tourister)

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: güvenlik ve güvenlik

Hem Antler Clifton Large hem de American Tourister Airconic, yalnızca havaalanı güvenlik personeli tarafından açılabilen TSA kombinasyonlu kilitlere sahiptir. Antler Clifton Large'da kilit yan tarafta, American Tousiter Airconic'de ise üsttedir.

Dış fermuarlar oldukça iyi, ancak Antler Clifton Large’ın fermuarlarının ağır bir yükü kapatırken umduğumuz kadar yumuşak kaymadığını gördük.

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: iç mekan düzeni

Her iki valiz de büyük ölçüde özdeş iç mekanlara sahiptir, tasarımcılar bir yarının üzerinde normal sıkıştırma paketleme kayışları kullanır ve ikinci yarısı, kendisi bir ağ örgüsü alanı içeren etrafı fermuarlı bir kapak kullanılarak ayrılır. Bununla birlikte, Antler Clifton Large, iç tarafa, çeşitli eşyalarınızı saklamak için kullanışlı, tam uzunlukta fermuarlı bir cep ve banyo malzemeleri için su geçirmez bir kayma cebi (veya belki de bir otel havuzundan hala ıslak olan bazı yüzme malzemeleri) ekler. Ayrıca iç kısmında ince bir bagaj etiketi bulunur.

Boynuz Clifton Büyük

(Resim kredisi: Boynuz)

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: tekerlekler

Her iki valizin de alt takımının dört köşesinde, her biri 360 & ordm; dönebilen çift dönen tekerlekler vardır. Testlerimizde tüm jant setleri iyi performans gösterdi. Her ikisi de, engelleri aşmak için genellikle küçük bir itmeye ihtiyaç duysalar da, tamamen yüklendiğinde kaldırım bordürleri ve yükselmeler gibi engebeli zeminlerle iyi başa çıkıyor. Sekiz tekerleğin hepsiyle birlikte itilen Antler Clifton Large, biraz daha akıcı bir şekilde hareket eder, ancak her ikisi de yeterince iyi kayar ve dört tekerlek üzerinde aynı kolaylıkla sürüklenebilir.

O tekerlekler havaalanı bagaj görevlileri tarafından vurulabilir mi? Muhtemelen; yerleşik yerine dışa tutturulmuşlardır. Yine de, uzun ömürlülükten sonra olanlar için en iyisi olan geri çekilebilir tekerlekler (ve nihayet paketini açtığınızda temiz bir yatak), kapasite düşürücü bir lüksün bir parçasıdır.

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: kolları

Bu valizlerin de farklılık gösterdiği yer teleskopik kolları üzerindedir. Her iki bavul da oldukça yüksek olduğu için, tutacakların kendileri çok fazla açılmıyor. Bununla birlikte, sadece Antler Clifton Large'daki tutamak, muadilinde bulunandan belirgin şekilde daha sert olmakla kalmaz, aynı zamanda itmekten sürüklemeye geçişi çok daha kolay hale getiren şık bir bükülme tutuşuna sahiptir. Bonus olarak, her iki valizin de üstte ve yanda birkaç tutma yeri vardır.

American Tourister Airconic

(Resim kredisi: American Tourister)

Antler Clifton Large vs American Tourister Airconic: Sonuç

Bu büyük valizlerin her ikisi de, valizler üzerinde ağırlık kaybetmeden seyahatte olabildiğince çok şey almak için tasarlanmıştır. Her ikisi de başlangıçta zayıf göründüğü için, ancak kullanımda her ikisi de birkaç havaalanında, engebeli zeminde, yukarı ve aşağı buzlu yollarda ve çeşitli otellerin içinde ve dışında yüzey çiziklerinden biraz daha fazlasına sahipti. Bu hafif valizlerin her ikisinin de çekiciliği, onlara gerçekten inanılmaz miktarda ekipman alabilmeniz ve kapasitelerini telafi ettikleri yenilikçi iç mekanlarda eksiklikleridir. İyi bir iş çıkaracak daha ucuz bir seçenek istiyorsanız, American Tourister Airconic tam size göre, mümkün olduğunca büyük bir şeyin peşinde olan ve daha da büyük bir seçeneğe sahip olan herkes biraz posher - ve daha pahalı - Antler Clifton Large'ı ideal bulacaktır. dişli ağırlıklı tatiller için seyahat arkadaşı.

Bugünün en iyi Antler Clifton ve American Tourister Airconic, Mujjo Dokunmatik Eldiven ... American Tourister Airconic Amazon $ 54,83 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?