Close
  • Ana
  • /
  • Oyun Oynamak
  • /
  • AndaSeat T-Pro 2 incelemesi: daha uzun insanlar için rahat bir oyun koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 incelemesi: daha uzun insanlar için rahat bir oyun koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun bu Pingtwitter incelemesine hoş geldiniz, bizim için mükemmel sandalyelerden biri.en iyi oyun koltuğuliste. Bu sandalyeyle birkaç gün geçirdim ve size her şeyi anlatmak için buradayım.

Tabii ki, oyun oynamak sadece oturduğunuz yerle ilgili değil, tüm kurulumunuzu oluşturmak önemlidir. sen istiyorsunen iyi oyun faresi, NSen iyi oyun klavyesiveen iyi oyun kulaklığı- her şeyin en iyisini istiyorsun. Ama onu koltuğunuzun rahatlığında kullanacaksınız, bu yüzden doğru anladığınızdan emin olmanız gerekiyor.

T-Pro 2'nin mavi & siyah modelini inceliyorum ancak gri & siyah ve sadece siyah modelleri de var. AndaSeat'i hızlı bir şekilde toplamam mı? Kullanımı rahat ve buradaki malzemeler iyi olan iyi bir sandalye. Ancak, onu kurmaktan belirli özellikleri kullanmaya kadar, onu hayal kırıklığına uğratan bazı hayal kırıklığı yaratan tasarım hataları var. Özellikle bu fiyat aralığında.

Bugünün en iyi AndaSeat T-Pro 2 Serisi fırsatları İndirimli Fiyat Anda Seat T-Pro 2 Serisi... AndaseaT £ 399,99 £ 349,99 £ Amazon İngiltere'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu İncelemesi: Paket ve Kurulum

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu


AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun geldiği kutu

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu, AndaSeat markalı düz karton kutusunda evime geldiğinde, mücadele etmem gereken ilk şey ağırlıktı. 33,3 kiloda çok ağır bir paket. Bu aldığım en ağır kutu ve ben onu merdivenlerden mertçe yukarı sürükleyebilsem de, aklı başında insanlara kutuyu açmalarını ve gitmesi gereken yere parça parça taşımalarını tavsiye ederim.


İlk açtığınızda, sandalye dingil mesafesi, talimatlar, boyun yastığı ve bunu kurmak için ihtiyaç duyacağınız aletlerin yanı sıra tekerlekler, piston ve piston kapağı içeren küçük bir kutu ile karşılaşacaksınız.

Bunun altında, ilk olarak, sandalye koltuğunun ve diğer bileşenlerin üzerine oturan, markalı plastikle sarılmış AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun arkasını görüyoruz. Her şey köpük levhalar, plastik ambalaj, baloncuklu naylon ve karton ile iyi bir şekilde paketlenmiştir.


AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

Kutuyu açtığınızda ilk gördüğünüz şey

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu iyi paketlenmiş


(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

T-Pro 2 araçları ve aksesuarları

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat'in talimatları, uğraşmak zorunda kaldığım en güzel şeylerden bazıları. Pahalı sandalyelerin talimatlara uymaması beni her zaman şaşırtıyor, bu yüzden yazılı talimatların yanı sıra gerçek bir sandalyenin resimlerinin olduğu parlak bir kitap görmek güzel. Her zaman ne yapmam gerektiğini biliyordum.

Her şeyi ortaya koyduğumuzda, sandalyeyi inşa etme zamanı. Yapmamız söylenen ilk şey, tekerlekleri monte etmektir. Bu sadece yıldız şeklindeki tabanın deliklerini her bir tekerlekle tıkamak anlamına gelir. Bu benim deneyimlediğimden daha zordu ve bir miktar itme işleminden sonra bile bir tekerlek hala tam olarak oturmamıştı.

Sandalye tamamen yapıldığında bile, bir tekerlek diğerlerinden daha az aynı hizada kalıyor, sadece bir santimetre kadar ve sandalyeyle ilgili deneyimimi gerçekte ne kadar etkilediğinden emin değilim ama bu biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Son olarak bu adımda, pistonu orta deliğe kaydırmamız ve üzerine teleskopik plastik kaplamayı geçirmemiz gerekiyor.

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun talimatları birinci sınıf

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğunun tüm parçaları

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun tekerleğinden biri tam olarak oturmayı reddetti

(İmaj kredisi: Gelecek)

Şimdi kolçakları takmamız gerekiyor. T-Pro 2'deki kumaşı, vidalamaya çalıştığım her cıvatayı tıkamış veya tıkamış buldum. Bu, bu ilk adımı biraz zorlu bir süreç haline getirdi, ancak kolçak bağlantılarındaki deliklerin geniş olduğunu söylemekte fayda var. Tamamlandığında kollarınız için biraz ekstra genişlik.

Bence buradaki meselenin bir kısmı, bu sandalyedeki deliklerin ve lekelerin hiçbirinin tam olarak oturmamış olması. Sonunda yaparlar, ancak bu sandalyenin kullandığı 16 kısa cıvatadan hemen hemen her birinde onları bir araya getirmekte zorlandım.

Koltuğu koltuğa takarken benzer bir sorunla karşılaştım. Cıvatalardan birinden vazgeçmek zorunda kaldım (çıktığı deliğe tekrar vidalamaya çalışıyordum), umarım daha sonra sandalye mekanizmasını takarken kullanabilirim (zor oldu ama başardım).

Sonra, tam olarak oturmayan ancak vidaladığınızda plastik metalin üzerine eğilecek olan yan kapaklar var. Ne yazık ki, AndaSeat'in tedarik ettiği devasa altıgen anahtarın ince ucu biraz şekilsizdi (ve muhtemelen yine de çok büyüktü) ), bu yüzden aslında cıvataya sığmadı. Şans eseri, kendime ait bir altıgen anahtarım vardı, ancak bu fiyattaki bir sandalye için bu gerçek bir yanlış adım.

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

Kumaş kaplama, cıvataların T-Pro 2'ye takılmasını zorlaştırır

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun cıvataları dişlerini bulmakta zorlanıyor

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

T-Pro 2 için sağlanan altıgen anahtar şekilsizdi ve daha küçük vidalara sığamadı

(İmaj kredisi: Gelecek)

Son olarak sandalyeyi tekerleklere ekliyoruz ve tamamlanmış bir AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğumuz oluyor. Bu, son birkaç hafta içinde bir araya getirdiğim beşinci oyun koltuğu, daha önce toplamam gereken en uzun süre 45 dakikaydı, bu ilkiydi.

Bu benim iki katımı aldı ve tedarik edilen parçalar konusunda şanssız olduğumu kabul etsem de, bu fiyat aralığında bu kadar zor olması gerektiğini düşünmüyorum.

Nihayetinde, herhangi bir oyun koltuğunun yapımı oldukça hızlı bir şekilde uzak bir anı olacaktır. Yapılmış AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu hakkındaki ilk izlenimim, harika göründüğü. Evet, bu oyun için olduğu anlamına gelen bir havası var - ama aynı zamanda bir iş zumunda harika görünecek.

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

Tamamen inşa edilmiş AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu, yerleştirdiğiniz her ortamda harika görünecek ve kadife vurgulu kumaş döşemenin de harika hissettirdiğini belirtmekte fayda var.

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu İncelemesi: Performans ve Özellikler

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2'deki kadife koltuk başlığı mükemmeldi

(İmaj kredisi: Gelecek)

Bu nedenle, AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu, birinci sınıf oyun koltuğu pazarını hedefliyor. Yani burada aradığımız şey konfor, estetik ve özellikler.

Minderlerden başlayarak, kadife koltuk başlığı ve sırtlık çok yumuşak ve rahattır. Çoğu oyun koltuğu gibi, AndaSeat koltuk başlığını tercihim için yeterince aşağı hareket ettirmeme izin vermiyor, ancak sanırım dünyada onları boyun hizasında tercih eden tek kişi olabilirim.

Sırtlık, içeri veya etrafına sarılmıyor ve normal bir minder gibi üstte oturuyor. Dürüst olmak gerekirse, elastik kayış yaklaşımını her zaman biraz telaşlı bulduğum için işleri bu şekilde yapmayı tercih ediyorum. Yine de onları seviyorsan, bunun böyle gitmediğini bilmelisin.

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun arkalığı rahattı

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğundaki kolçaklar, özel bir şey değilse de gayet iyi. Çoğu oyun koltuğu aynı özelliklere sahiptir, onları döndürebilir, dört yöne kaydırabilir ve yukarı ve aşağı hareket ettirebilirsiniz. Görünüm ve his açısından bunlar,Noblechairs'den Epic Serisi gerçek deri koltuk, ama onlar kadar sağlam değiller.

Onları kullandığınızda çıngıraklar ve düğmeler yapışkandır, oluklarını bulduklarından emin olmak için sert bir şekilde basmayı veya onları nasıl ittiğinizde telaşlı ayarlamalar yapmayı gerektirir. Sadece çok premium hissetmiyorlar.

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu için Kolçak

(İmaj kredisi: Gelecek)

Sandalyenin altında iki kulp bulacaksınız. Biri koltuk kaldırmayı kontrol eder, diğeri ise sallanma özelliğini açıp kapatabileceğiniz yerdir. Aralarında, sandalyenin sallanma derecesini artıran merkezi bir kadran bulunur.

Bu tutamaklar mükemmel bir şekilde çalışıyor ancak yaklaşık 1,5 inç boşlukla koltuğun kolçakları için armatürlerin hemen altına oturuyor. Bu, özellikle kolçaklarınızın geniş olmasını seviyorsanız, düzgün bir şekilde bulup kontrol etmenin zor olabileceği anlamına gelir.

Ayrıca, sallanma özelliği kapalıyken ve merkezi kadranı elimden geldiğince sıkı çevirmiş olsa bile, yine de biraz sallanıyor ve tam olarak yatar durumdayken biraz sorun olabiliyor.

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğunun alt tutamaçlarına erişmek zor

(İmaj kredisi: Gelecek)

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu 160 derece geriye uzanan tam bir yaslanma özelliğine sahiptir. Onu kontrol eden kulp zaman zaman tıknaz, ama bu birçok sandalyenin başına gelebilir ve bu tür şeylerin zamanla oturacağını biliyordum.

Bu koltuk, AndaSeat'in 200 kg olarak belirttiği maksimum yük ile 150 kg'ın altındaki kişiler için önerilir. Bunlar aslında bir oyun koltuğu için harika istatistikler, ancak yaklaşık 64 kg'ım ve bu koltuğa tamamen yaslandığımda devriliyor.

Şimdi, bu konuda düşünülmesi gereken bazı şeyler var. AndaSeat ayrıca bu sandalyenin 180-210 cm arası kişiler tarafından kullanılmasını önermektedir. Bu kabaca, 5 fit 11 inç ve 6 fit 10 inç arasındaki insanlar anlamına gelir. Uzun boylu insanlar.

Ben 5 fit 10 inç veya kabaca 177 cm. Yani, bu sandalye için önerilenin altındayım ve belki bu bir faktördür, ancak yaslandığımda ayaklarımı sıkıca basabilirim. Ayrıca yükseltilmiş tekerleğim veya hala hafif kayalık sandalyemle ilgili bir şey olabilir, ama kesinlikle düşünmeye değer.

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

T-Pro 2 için yaslanma kolu

(İmaj kredisi: Gelecek)

Burada şunu söylemekte fayda var, AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu oturduğum en rahat oyun koltuğu. Yumuşak, iyi dolgulu ve koltuk başlığının kumaşında biraz eğilme dışında iyi döşenmiş.

Bu incelemeyi yazmaktan Stellaris'in çok derinlerine inmeye, Netflix'i izlemeye ve yakınlaştırma çağrıları almaya kadar her şey için kullandım. Beni iyi destekledi. Yas tutmasıyla ilgili bazı endişelerim var ama zaten bunu bir testin dışında yapma eğiliminde değilim. Güzel görünen ve hissettiren ve aynı zamanda rahat olan standart bir sandalye olarak, aslında iyi iş çıkarıyor.

Sinir bozucu olan şey, bu sandalyenin neredeyse her bir parçasının birinci sınıf kalitede olması, tasarımda, hepsinin birbirine nasıl uyum sağladığında, kendini nerede bıraktığında.

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu İncelemesi: Fiyat ve Karar

AndaSeat T-Pro 2 Oyuncu Koltuğu

AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu, daha uzun oyuncularda uzmanlaşmıştır

(İmaj kredisi: Gelecek)

Zor kısım burası, AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu, daha ucuza bulunabilmesine rağmen, premium oyun koltuğu pazarında 449 £/499 $ RRP'de. Bu onu benzerlerine karşı koyuyorRazer İşkur, Noblechairs'den Epik Seri veSecretLab Titan Yumuşak Dokuma. Bu zorlu rekabet.

Yine de genellikle bundan daha ucuza bulunur ve widget'larımız size en son fırsatlar hakkında bilgi verebilmelidir, bu nedenle iyi bir indirimle alabilirseniz, satın alma olarak mantıklıdır (sizin olduğunuz sürece) doğru yükseklik).

Sonuç olarak, bu geniş koltuk, daha büyük, daha uzun boylu insanlar için tasarlanmıştır. Bu nedenle, ortalama bir oyun koltuğunun tüm gösterişli ve hızlı çizgilerine sahip olmayan rahat bir sandalye istiyorsanız ve bunu indirimli olarak alabilirsiniz, o zaman AndaSeat T-Pro 2 Oyun Koltuğu iyi olabilir senin için çalış. Yine de RRP'de alışveriş yapıyorsanız, orada daha iyi paketler var.

Bugünün en iyi AndaSeat T-Pro 2 Serisi fırsatları İndirimli Fiyat Anda Seat T-Pro 2 Serisi... AndaseaT £ 399,99 £ 349,99 £ Amazon İngiltere'yi Görüntüleyin Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz