Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Android 10 yükseltmesi: gizli oyunu telefonunuzda gizli buldunuz mu?

Android 10 yükseltmesi: gizli oyunu telefonunuzda gizli buldunuz mu?

Google, en son büyük işletim sistemi güncellemesini yayınladı -Android 10- Pixel markalı akıllı telefonlarına,Piksel 3,Pixel 3 XL,Pixel 3avePixel 3a XLyanı sıraTemel Telefon. Yeni işletim sistemi (kızlık soyadıAndroid Q) sistem genelinde karanlık mod, konum verileri için ayrıntılı gizlilik kontrolleri ve daha kolay Wi-Fi ağ parola paylaşımı dahil olmak üzere bir dizi yeni özellik ile birlikte gelir.

Ancak Google'ın yeni bir özelliği de varaslayayınlanmadan önce duyuruldu. Google merkezli blogda ilk kullanıcılar9To5GoogleBir uçuşu beklerken biraz zaman öldürmek isteyenler, gecikmiş bir trende mahsur kalan veya zorlu bir ilk buluşma sırasında bir süre öldürmek isteyenler için mükemmel olabilecek büyük işletim sistemi içinde gizli bir gizli oyun ortaya çıkardı.

Oyun, kenar boşluklarındaki ipuçlarına bağlı olarak renklendirmeniz veya boş kareler bırakmanız gereken gerçek bir bulmaca oyunudur. Oyun bazen 'Picross' olarak bilinir ve geçmişte Pokémon Picross ve Mario Picross gibi markalı sürümlerde piyasaya sürülmüştür. Bu birçokAndroid işletim sisteminin son birkaç sürümünde yer alan Flappy Wings tarzı oyunlara farklı bir tarz.

Oyuna kendiniz gitmek istiyorsanız, Android işletim sisteminin en son sürümü olan Android 10'u çalıştırdığınızdan emin olmanız gerekir.


Bunu yaptıktan sonra, Ayarlar> Telefon Hakkında'ya gitmek ve ardından menüyü aşağı kaydırarak Android Sürümü'ne gitmek isteyeceksiniz.

Menüdeki bu öğeye birden çok kez dokunduğunuzda ekranınız birbüyükAndroid 10 logosu. Ardından, 'Android 10'un' 1'ine art arda dokunmanız gerekecek ve dönecektir. Döndürülen '1'i sürüklemeniz ve numaradaki' 0'ı çarpacak şekilde hizalamanız gerekir, böylece bir 'Q' gibi görünür - yeni işletim sisteminin kod adına bir referans, yani Android Q.


ANDROID 10 BU SEVİMLİ KÜÇÜK MINI OYUNA SAHİP AAA pic.twitter.com/g2rKR3c3xa4 Eylül 2019

Bu bittiğinde, Android logosuna bir kez daha dokunmanız gerekecek ve oyunen sonundabaşlamak. Kabul edelim ki, bu her gün işe gidip gelirken muhtemelen yapacağınız bir şey değil, ama el cihazında saklı parlak küçük bir Paskalya Yumurtası.


Bulmaca oyununa Android ile ilgili olarak dahil edilen tüm görsel cevaplar. Yüksek düzeyde zorluk var, ancak bazı eğlenceli oyunlar için yeterli olmalı.

Bugünün en iyi Google Pixel 3, Google Pixel 3 XL, Google Pixel 3a ve Google Pixel 3a XL fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz Google Pixel 3 XL (128 GB) Google Pixel 3 XL EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler50 GBChitter Chatter'da veri ücretsiz ön ödemeli £ 38 / ay GörünümTüm fiyatları görünGoogle Pixel 3a Yalnızca Siyah -...Google Pixel 3aEE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriBedavaön ödeme£ 21 / ay Görünüm-deEE Mobile Tüm fiyatları görünGoogle Pixel 3A XL (64 GB ... Google Pixel 3a XL Vodafone24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler54 GBveri 129,99 £ ön ödemeli 30 £ / ay Carphone Warehouse'da GörüntülemeTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz