Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Android Auto, ülke dışı gezileriniz için arazi navigasyon uygulaması alıyor

Android Auto, ülke dışı gezileriniz için arazi navigasyon uygulaması alıyor

Google'ın araç içi işletim sistemi Android Auto, tüm ülke içi navigasyon ihtiyaçlarınız için Gaia GPS ile uyumluluğu başlatıyor. Gaia, kalabalık navigasyon alanından ayrı olarak, sürücülere yerel Google Haritalar uygulamasına ve geleneksel rotalarda navigasyon sağlayan Waze'e bir alternatif sunan bir uygulamadır.


Yolculuklarının biraz daha arazi dışı olmasını tercih eden sürücüler için tasarlanan Gaia, çeşitli arazi etkinliklerini kapsayan özel bir uygulamadır ve Android Auto'ya eklenmiştir.

Uygulamanın yüklü olduğu ve Android Auto'nun bağlı olduğu uyumlu bir araçta olduğunuz göz önüne alındığında, Gaia GPS uygulamasının en son beta sürümü artık ana üniteye bağlanıyor, böylece daha vahşi arazilerde en sevdiğiniz rotalarda gezinebilirsiniz. Gaia'nınresmi siteuygulamanın Android Auto ile nasıl çalıştığına dair kapsamlı bir kılavuz sağladı. için kaydolmanız gerekecekresmi Play Store beta, uygulamanın el cihazınızda güncellenmesini bekleyin, oturum açın ve ardından 'uygulamada veya sitede sürülebilir rotalar (yani sürüş modunda) oluşturdunuz'u işaretleyin.

buna göreAndroid Polisi, aracınızın içindeki ana üniteye bağlandığınızda, 'Gaia başlatıcıda mevcut olacak ve mevcut konumunuzu ve size en yakın altı rotayı gösterecek.' Elbette, bu ilk altı rotanın ötesinde manuel olarak da arama yapabilirsiniz.

Gaia GPS x Android Auto


(Resim kredisi: Gaia GPS )

Android Auto'ya sahip Gaia GPS kullanıcıları, rotalarını uydu görünümünde olduğu kadar topografik ve iz haritalarında da görebilirler. Bir başka harika özellik de, kullanıcıların gösterge panosunda bir harita görünümü görüntülerken ikinci ekran işlevselliği elde etme yeteneğidir. Android Auto ekranı, akıllı telefon uygulamasının tüm özellikleri bozulmadan ayrı ayrı çalışmasına izin verir, böylece kullanıcılar cihazı ikincil bir ekran olarak kullanarak, belki de ana ekrandaki haritadan farklı bir havadan çekim veya açıyla monte edebilirler.

Gaia GPS ve Android Auto uyumluluk güncellemesi, bu hafta cihazları vuracak bağlantı setinin tam işlevselliği ile konuştuğumuz gibi yayılıyor. Android Auto için birkaç aylık yoğun iyileştirmelerin ardından, yeni birAndroid Auto kontrol paneli güncellemesivegeliştirilmiş mesajlaşma kontrolleriAracınızın içindeki platformu kullanırken.


Bugünün en iyi Alpine iLX-F903 fırsatları Benzer Amazon ABD'yi Görüntüle Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz