Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Android Auto güncellemesi, favori bir kullanıcı özelliğini geri getiriyor - ve artık zamanı geldi

Android Auto güncellemesi, favori bir kullanıcı özelliğini geri getiriyor - ve artık zamanı geldi

Android Auto, en azından Google'a göre, çok sevilen hava durumu widget özelliğini geri getiriyor gibi görünüyor.

Araç içi navigasyon platformunun uzun süredir kullanıcıları, Android Auto'nun sürücülere araç içindeyken ekrandaki sıcaklığı gösteren yerel bir hava durumu widget'ına sahip olduğu zamanları hatırlayacaklar. Özellik şimdi Android Auto 6.7'de geri dönecek gibi görünüyor ve bu sefer kalıcı olmasını umuyoruz.

İlk bildirenOtomatik Evrim, Android Auto 6.7, orijinal olarak doğrudan telefonunuzdan çekilen ve ana ünitede görüntülenen çok sevilen hava durumu simgesini bir kez daha gösteriyor gibi görünüyor.

Auto Evolution'a göre, 'Google, Android Auto'nun en son sürümünde bir düzeltme buldu, bu nedenle uygulamanın en yeni sürümünü yükledikten sonra hava durumu simgesi geri dönmelidir.' Bu, elbette, platform için biraz sirk olan şeyi takip ediyor, Google bu yılın başlarında bu özelliği bıraktı ve ardından widget'ı yalnızca belirli Android Auto kullanıcıları için çalışacak şekilde yeniden tanıttı.


Android Oto

(İmaj kredisi: Otomatik Evrim)

Google vaat ediyoraslındabu sefer sorun çözüldü ve parmak çarpı işareti, Android Auto'nun en son sürümünde sizin için mevcut olmalı, yani uygulamanın en yeni yapısı cihazınıza yüklendikten sonra hava durumu simgesi geri dönmelidir.


Android Auto 6.7 en yeni yapıdır ve şuradan indirilebilir: play.google.com/store/apps/details, en son sürüm yalnızca birkaç gün önce yayınlandı. Sürekli güncellemelerde genellikle olduğu gibi, zatenbirkaç raporbu hava durumu widget'ıhâlâbazı Android Auto kullanıcıları için görünmüyor, ancak alarmı çok erken yükseltmeden önce cihazınıza ulaşması için uygun bir şans verin.

Aksi takdirde, Android Auto'nun kullanıcı arayüzünde yeni bir güncelleme de dahil olmak üzere bir dizi yeni iyileştirmeye göz atmaya değerAndroid Auto kontrol paneli güncellemesivegeliştirilmiş mesajlaşma kontrolleriAracınızın içindeki platformu kullanırken.


Android için günümüzün en iyi Panlong OBD2 Araba Tarayıcısı fırsatları 3 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz