Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Android Chrome güncellemesi, sekme yönetimine şık bir yanıtla sizi kendinizden kurtaracak

Android Chrome güncellemesi, sekme yönetimine şık bir yanıtla sizi kendinizden kurtaracak

Android kullanıcıları, kullanıcıların Chrome'daki sayfaları gerçekten açmadan önizlemelerine ve sayfalara göz atmalarına izin vererek birden fazla sekmeyi kontrol altında tutmaya yardımcı olacak yeni ve şık bir güncelleme yayınladı.


Menüyü çağırmak için bir bağlantıya basılı tutmanız yeterlidir ve 'önizleme sayfası' seçeneği, 'gizli sekmeyi aç' ve 'bağlantı adresini kopyala' arasında yer alan üçüncü seçenektir. Sayfayı neredeyse tam olarak görüntülemek, ekranınızın çoğunu kaplamak ve genellikle yaptığınız gibi kaydırmak için seçeneğe dokunun. Önizleme içindeki bağlantılar normal şekilde çalışır, ancak önizleme içinde bir önizleme açamazsınız.

İşiniz bittiğinde, sadece 'x'e basın veya kapatmak için aşağı kaydırın ya da açılmasını ve bir süre takılmayı gerektirecek kadar önemliyse, sayfayı tamamen açmayı seçebilirsiniz.

Cihazınızda utanç verici miktarda açık sekme varsa, güncelleme, tam olarak açmak isteyip istemediğinize karar vermeden önce sayfayı incelemenize izin vererek ve sizi bu kararı vermeye zorlayarak, onları yığmaya devam etme eğiliminizi frenlemeye yardımcı olacaktır. Web'de gezinmeye devam etmeden önce.

Yeni güncelleme, Android cihazlar için Chrome 89'da yayınlandı ve bir süredir üzerinde çalışıyor, bu nedenle, sekme yönetimi söz konusu olduğunda müdahaleye ihtiyaç duyanlarınız, yardımcı olup olmadığını görmek için bir koşuşturma yapmalıdır.


Daha geçen ay, Google bir sürü kullanışlıAndroid güncellemelerimesaj zamanlaması ve güçlendirilmiş güvenlik önlemleri gibi. Google'ın, işletim sisteminin bir sonraki yinelemesiyle, en iyi 10 şeyi bir araya getirdiğimizde göz atabileceğiniz, neler sunduğuna bir göz attık.Android 12'yi dört gözle bekliyoruz.