Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Android, telefonunuzun pil ömrünü iyileştirmek ve uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için yeni ve temiz bir numaraya sahiptir.

Android, telefonunuzun pil ömrünü iyileştirmek ve uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlamak için yeni ve temiz bir numaraya sahiptir.

Google, kitle kaynaklı verilere dayalı yüklemeyi optimize eden, kullanıcıların uygulamayı kullanmaya başlamasına ve sıkıcı parçaları daha sonra indirmesine izin veren uygulama yükleme yaklaşımıyla konsol oyun kitabından bir yaprak çıkarıyor.


Uygulama yükleme optimizasyonu, henüz yayında olmayan ve e-posta, ad veya uygulama dışındaki herhangi bir şeye veya cihazınızın içeriğine bakmanız gibi herhangi bir kişisel veri toplamayan bir tercih özelliğidir. Ayrıca uygulamada yüklediğiniz ve indirdiğiniz her şeyi yok sayar, bu nedenle Android kullanıcıları için uygulama yüklemesini optimize etmeye yardımcı olmak istiyorsanız, kullanılan tüm bilgilerin Google'ın gizlilik politikasına uyduğunu bilerek güvenle yapabilirsiniz.

Bir kez toplandı,Google diyorGoogle Play uygulamalarının kurulumunu hızlandırmak, uygulamaları açmak ve çalıştırmak için gereken süreyi kısaltmak için verileri kullanır ve akıllı telefonunuzun pili, depolama alanı ve CPU'su üzerindeki yükü azaltma avantajına sahiptir. Kaydolmak istemeyen herkes, toplu verilerin sonuçlarından yararlanmaya devam edebilir, bu nedenle, aşağı inmeyi seçtiğiniz rotaya bağlı olarak, ya her yerde Android kullanıcılarına yardım ediyor ya da verilerinizi teslim etmeden avantajlardan yararlanıyorsunuz. .

Uygulama yükleme optimizasyonu, kullanıcıların uygulamayı açtıklarında ilk olarak hangi bölümlerine gittiklerine ve bunlara eriştiğiniz sıraya bakar. Katılanlardan alınan verilerle birlikte, trendleri bulur ve uygulamanın en çok hangi bölümlerinin olduğunu belirler. herkes için önemli.' Bu nedenle, uygulama kullanımınızla temsil edilmek istiyorsanız, bir göz atmalısınız.Google'ın gizlilik politikası, ve mutluysanız, yayındayken kaydolun.

Bu arada, en iyiler topluluğumuzda yaklaşan diğer Android özelliklerine göz atabilirsiniz.Dört gözle beklediğimiz 12 Android özelliği.