Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Android kullanıcıları, Google'ın zaman kazandıran bu yeni uygulamasına bayılacak

Android kullanıcıları, Google'ın zaman kazandıran bu yeni uygulamasına bayılacak

Google şu anda devrede. Geçenlerde açıkladıGoogle Haritalar 100 güncelleme alıyor, ve güçlü bir test ediyorGoogle Asistan için yeni özellikve şimdi elini en sıradan ama önemli görevlere çeviriyor: makbuzları ve diğer belgeleri taramak ve düzenlemek.


Alan 120 olarak adlandırılan Google dahili kuluçka ekibiGoogle Threadit uygulaması, belgelerinizi düzenli tutmayı kolaylaştırmayı amaçlayan Google Stack'i duyurdu.

Google, Stack'i 'bir PDF tarayıcı, belge düzenleyici ve ayrıntı bulucu' olarak tanımlar. Hepsi bir arada.' İşte nasıl çalıştığı.

Uygulamayı yükledikten sonra, mağaza makbuzları, kağıt faturalar ve diğer belgeler gibi belgeleri taramak için kullanabilirsiniz. Stack belgeyi taradıktan sonra, uygulamanın yapay zekası o belgedeki metni okuyacak ve dosyayı otomatik olarak adlandıracak ve ayrıca bu belgenin hangi klasöre - veya 'Yığın'a - dosyalanması gerektiğini önerecektir. faturalarda tarih' veya 'ödenmesi gereken tutar' ve makbuzlar için mağaza adı ve satın alınan ürünler, böylece ürünü iade etmeniz gerekirse daha sonra arayabilirsiniz.

Telefonunuzdaki taramaları korumak için, uygulamayı açmak için yüz veya parmak iziyle kilit açmayı kullanmayı tercih edebilir ve belgelerinizin bir kopyasını Google Drive'a da kaydedebilirsiniz. Google Stack, fatura ve makbuzların yanı sıra sahip olduğunuz araçlar ve kimlik belgeleri hakkında bilgi depolayabilir.


Google Stack ekibi, 'Evrak işlerinizin başında durmanın ne kadar stresli olabileceğini biliyoruz' diyor. Şimdiye kadar Stack, kendimizi daha organize ve hayatın önümüze çıkardığı her şeye hazırlıklı hissetmemizi sağladı. Size yardımcı olma potansiyeli konusunda da heyecanlıyız.'

Google Stack, reklam veya uygulama içi satın alma içermeyen ücretsiz bir uygulamadır ve şu anda ABD'de play.google.com/store/apps/details- yakında daha geniş bir sunum göreceğini umuyoruz.


Stack'i çalıştırmak için yeni bir Android telefona mı ihtiyacınız var? Bizim seçimimizen iyi Android telefonlarbuSamsung Galaxy S20 FE 5G. Bu telefon için en iyi fiyatlar aşağıda listelenmiştir.