Close
  • Ana
  • /
  • Gözden Geçirmek
  • /
  • Anker Soundcore Spirit Dot 2 incelemesi: Etkileyici basa sahip bütçe dostu çalışan kulaklıklar

Anker Soundcore Spirit Dot 2 incelemesi: Etkileyici basa sahip bütçe dostu çalışan kulaklıklar

Giymesi rahat, eşleştirmesi kolay ve evde koşuya çıkıp HIIT antrenmanı yapıyor olsanız da sizi motive etmek için güçlü bas özelliğine sahip olan Anker Soundcore Spirit Dot 2, bütçe bilincine sahip fitness fanatikleri için mükemmel bir seçenektir.

Keskin görünümlü pil kutusu, sesli yardımcı kontrolleri ile hızlı şarj teknolojisini bir araya getiriyorlar ve kutudaki çok sayıda kulak kanadı ve kulak ucu sayesinde herkes için rahat bir uyum sunuyorlar.

Sadece 79,99 £ 'dan başlayan Anker Soundcore Spirit Dot 2, en titiz kulaklık severleri bile tatmin etmek için tasarlanmış özelliklerle dolu. Ölçeğin daha ucuz ucunda, bunlar arasındaen iyi çalışan kulaklıklarveen iyi gerçek kablosuz kulaklıklarsatın alabilirsin. Ve onlar arasındaen ucuz kulaklıklar, Bunu bir düşün.

Anker Soundcore Spirit Dot 2


(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit Dot 2 incelemesi: Tasarım ve pil ömrü

Gerçek kablosuz kulaklık yelpazesinin daha uygun fiyatlı ucunda oldukları düşünüldüğünde, Anker Soundcore Spirit Dot 2 harika görünüyor, şık, mat siyah bir kaplama, ucuz hissetmemelerini sağlıyor. Beş set kulak ucu ve üç set kulak kanadı ile birlikte gelirler: Bu fiyata biraz ortam sesi maalesef kaçınılmaz olsa da, çoğu gürültüyü izole etmeyi başaran rahat bir uyum sunduklarını gördük.

Kayar, hap şeklindeki pil kutusu, parçaya benziyor ve birinci sınıf hissi veriyor. Anker, pil kutusunun 16 saat güç sağladığını, kulaklıkların ise tam şarjla beş buçuk saat boyunca çalışmaya devam edebileceğini söylüyor. Orta seviyeye ayarlanmış ses seviyesiyle, tek bir şarjla altı saatin biraz altına sıkıştırabileceğimizi, yani bir haftalık 5 bin koşu, bisiklete binme ve ev egzersizleri için onları güçlendirmemize gerek olmadığı anlamına geldiğini gördük. Meyve suyumuz bittiğinde, yalnızca on dakikalık şarjla bir saatlik oynatma sağlayan mükemmel hızlı şarj işlevinden yararlandık. Şarj cihazının kendisi, kutuda bir kablo ile USB-C kullanır. Elbette aynı teknolojiyi kullanan üst düzey bir iPad Pro veya en yeni Android cihazı paketliyorsanız kullanışlıdır.


Anker Soundcore Spirit Dot 2

(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit Dot 2 incelemesi: Performans

Anker Soundcore Spirit Dot 2'nin sıkı uyumu, spor ayakkabılarınızı giyip kaldırımları vurmaya başladığınızda fark edilir. Hiç kıpırdamıyorlar ve koşarken onları ayarlamak zorunda kalmadık, bu da bazı daha pahalı, büyük isim rakiplerine kıyasla etkileyici. Ancak, uzun süreli kullanımdan sonra biraz rahatsız olabilirler. Bir saat sonra onları çıkarmaktan ve çantalarına geri koymaktan çok mutlu olduğumuzu gördük.


Onları kasadan çekin ve doğrudan eşleştirme moduna geçerek bağlanmalarını kolaylaştırın. Hepsinden iyisi, bazı kablosuz kulaklıklarda kullanışlı ve genellikle gözden kaçan bir özellik olan, onları kaldırdığınız anda bağlantılarını keserler.

Anker Soundcore Spirit Dot 2 ayrıca, akıllı telefonunuzun sesli asistanına erişmek ve oynatmak için dokunmatik kontrollere sahiptir. Duraklatmak için sağ kulaklığa iki kez, ileri atlamak için sola iki kez dokunun ve Siri ve Sesle Kontrol gibi özelliklere erişmek için her iki taraftaki basılı tutun. Bu kontrollerin, özellikle koşarken, bir sonraki parçaya geçmek istediğimizde sesli asistanımızı başlatmak için bazen durakladığı kulaklıklarla biraz zor olduğunu gördük.

Ayrıca ses kontrollerinin göze çarpan ihmali de var, yani kendinizi motive etmek için melodileri açmak için telefonunuzu çıkarmanız gerekiyor. Bu büyük bir eksiklik ve Anker Soundcore Spirit Dot 2 ile çalışmanın olması gerektiği gibi havadar bir deneyim olmadığı anlamına geliyor.

Her iki kulaklığa da iki kez dokunarak kulaklıkları kullanarak aramaları cevaplamak mümkündür, ancak arama kalitesi yüksek standartta değildir. Hızlı bir sohbet için iyi, ancak daha uzun aramalar için değil.


IPX7 su geçirmezlik, kulaklıkların en kötü İngiliz havasında ıslanmayı kaldırabileceği anlamına gelir. Koşuya çıkarken sağanak yağmura yakalandık ve harika bir şekilde ayağa kalktılar, kuruduktan sonra hiç sorun yaşamadan evde gerinirken kullandık.

Anker Soundcore Spirit Dot 2

(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit Dot 2 incelemesi: Ses kalitesi

Anker Soundcore Spirit Dot 2, gürültü önleme teknolojisi ile gelmese de, çok fazla ortam gürültüsüne izin vermeden sesi izole etme konusunda oldukça iyi bir iş çıkarıyorlar. Brighton'da ve şehrin sahili boyunca koşarken, hafif trafik gürültüsünü ve gelgit dalgalarının patlamasını duymak mümkündü. Ancak, bu ses performansına aşırı derecede müdahale etmedi.

Anker, Soundcore Spirit Dot 2'nin 'epik bas' dedikleri şeyle geldiği gerçeğini büyük bir oyun haline getirdi. Ve sizi devam ettirmek için güven verici bir gümbürtü olduğunu söylemek doğru olur. Yeni Bicep albümünü aralarına koyduk ve etkileyici bir düşük seviye sunduklarını gördük. Aynı şekilde, serinlerken bazı eski Four Tet'leri dinlediğimizde. İkincisi ayrıca orta aralıkta yeterli miktarda ayrıntı sağladı, ancak daha yüksek uç sesleri ayırt etmek bazen daha zordu.

Yine de, bir çift egzersiz kulaklığı ile bu bir anlaşma kırıcı değil. Masamızda otururken, nasıl ayağa kalktıklarını görmek için daha az motive edici melodiler denedik. Aoife Messa Frances'in Land of No Junction albümünün geniş ses paleti kulağa hoş geliyordu, ancak bunlar, ses meraklılarının meraklı modellere alternatif olarak isteyebileceği kulaklıklar değil.

Anker Soundcore Spirit Dot 2

(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit Dot 2 incelemesi: Karar

Giriş seviyesi fiyat etiketi göz önüne alındığında, Soundcore Spirit Dot 2, bir çift egzersiz kulaklığı için sağlam bir bahis. Tasarım mükemmel ve ses kontrollerinden yoksun olsalar da, koşarken genel ses kalitesi oldukça iyi. Bas, ezici hissetmeden güçlü ve ağırdır, yani gerektiğinde bu ek motivasyonu verir.

Dokunmatik kontroller biraz garip geliyor ve sesli asistanların gücünden yararlanmak istiyorsanız zaman zaman kullanmak sinir bozucu olabilir. Ancak bu fiyat için işlerin mükemmel olmaması belki de sürpriz değil. İlk bir fitness odaklı kulaklık çifti arayan herkes için, bunlar hem sağlam hem de güvenilirdir, ortalamadan daha iyi pil ömrü ve buna uygun iyi ses ile.