Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Anker Soundcore Spirit X2 incelemesi: uygun fiyatlı Powerbeats Pro rakip çalışan kulaklıklar

Anker Soundcore Spirit X2 incelemesi: uygun fiyatlı Powerbeats Pro rakip çalışan kulaklıklar

Anker Soundcore Spirit X2 bir cümleyle inceleme: Onları güvende tutmayı amaçlayan bir kulak kancası tasarımıyla, Anker Soundcore Spirit X2 gerçek kablosuz çalışan kulaklıklardır - veya egzersiz kulakiçi kulaklıklardır - bas ağırlıklı ses ve meraklı fitness meraklıları için üstün değer sunar.


Nispeten düşük fiyatlarına rağmen Soundcore Spirit X2 - Soundcore, Anker'in bir tür ses alt markasıdır - bas güçlendirme teknolojisi, üst düzey su yalıtımı, sesli asistan erişimi ve benzer şekilde fiyatlandıran pil ömrü dahil olmak üzere etkileyici bir dizi özellikle yüklü olarak gelir. Gölgede Spirit Dot 2.

Koşu, HIIT seansı veya bisiklete binmenin ötesinde onları eğlendirecek kulaklıklar isteyen bir bütçeye sahip olanlar için bunlar çok şey vaat ediyor. Onlara baktığınızda da görebileceğiniz gibi, Soundcore Spirit X2, Anker'in daha pahalı olan eşdeğeridir.Beats Powerbeats Pro. Kesinlikle rol görünüyorlar, ancak teslim edebilirler mi?

Anker Soundcore Spirit X2

(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit X2 incelemesi: Tasarım ve pil ömrü

Herkes kulak kancası tasarımının hayranı değildir. Ancak, gerçek kablosuz kulaklıklarla çalışmak söz konusu olduğunda, bu, tam hızlanmaya çalışırken kayıp bir kulak tomurcuğu aramak için kaldırımda dolaşıp durmayacağınızı garanti eden bir seçenektir. Anker, çok daha pahalı olan Powerbeats Pro'dan açıkça ilham aldı. Ve Apple destekli kulaklıkların yarı fiyatına oldukları düşünüldüğünde, her yönüyle keskin görünmeyi başarıyorlar.


Üç set kulak kanadı ve beş çift kulak ucu ile kulağa rahatça takılırlar ve tüm boyutların karşılanmasını sağlar. Bir kez, kımıldamazlar ve en uzun koşularda bile rahattırlar. Onları 10k'da çıkardık ve genellikle kulaklara takılmayan tomurcuklarda olduğu gibi herhangi bir rahatsızlık veya ayarlama ihtiyacı olmadı.

Kulak kancası sayesinde daha büyük boyutları, pil kutusunun da biraz tıknaz olduğu anlamına gelir. Kolayca bir çantaya sığar, ancak bir telefon ve cüzdanla birlikte cebe rahatça sığmayacak kadar büyüktür. Elbette bu, çalışırken mutlaka bir anlaşma kırıcı değildir. Özellikle Anker, Spirit X2'yi şarj etmeye gerek kalmadan dokuz saatlik oynatma sözü verdiği için. Tam olarak onlardan aldığımız şey bu, onları tüm kablosuz kulaklık kalabalığından gerçekten ayıran bir şey. Kasadan 36 saatlik şarj, biraz büyük boyutlu tasarımını da gözden kaçırmaya istekli olduğumuz anlamına geliyor.


Anker Soundcore Spirit X2

(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit X2 incelemesi: Performans

Spirit X2'yi takın ve yola çıkın ve tam olarak vaat ettiklerini sunma konusunda harika olduklarını göreceksiniz: ortam gürültüsünün çoğunu kesen ve işler zorlaştığında sizi motive eden bas ağırlıklı ses.


Onları çantadan çıkarır çıkarmaz eşleştirme moduna girerek hızlı bir şekilde eşleşirler. Düğme kontrolleri her kulaklıkta mevcuttur, ancak parmaklarınızın doğal olarak düştüğü ön kısımda değil, her bir kulaklığın yan tarafına yerleştirildiğinden alışmaları biraz zaman alır. Daha küçük Dot 2'den farklı olarak, ses kontrolleri var. Sesi kısmak için sol kulaklığa, sesi yükseltmek için sağ kulaklığa dokunun. İleri ve geri atlar ve ses kontrollerini, ileri için sol ve ileri için sağa basılı tutarak duraklatabilirsiniz. Bununla birlikte, koşarken bu o kadar doğal değildir, çünkü bunu yapmak için elinizin doğal olmayan bir konuma dönmesi gerekir. Her iki kulaklıktaki oynatma düğmelerini basılı tutarak da bası artırabilirsiniz. Bu, en ayrıntılı elektronik parçaların bile orta ve üst uçlarını boğmadan, motivasyon gerektiğinde ek güç sağlar.

IP68 su geçirmezlik derecesi, özellikle yoğun bir Yoga With Adriene seansının ortasındayken oldukça iyi olduğunu kanıtlayan çok terlemeyi de kaldırabilecekleri anlamına gelir.

Kristal netliğinde eller serbest aramalar sağlayan mikrofon da hoş bir sürpriz. Bu, tüm bu gündüz Zoom aramaları için kulaklığınıza giderken bunların kolayca ikiye katlanabileceği anlamına gelir. Ancak, yapmaları gerektiği gibi, onları kasalarına geri koyduğunuzda eşleşmeyi bırakmama eğilimi vardır. Bu küçük bir sorun ama zamanla rahatsız edici hale gelebilir.

Anker Soundcore Spirit X2


(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit X2 incelemesi: Ses kalitesi

Ana sürücünün arkasında bir akustik tüp bulunan Spirit X2, tamamen bas ile ilgilidir. Belirtildiği gibi, bu, çalışırken ekstra bir destek verilebilir. Neyse ki, ses ortamının geri kalanından aşırı derecede uzaklaşmıyor. John Hopkins'in Immunity'si ve Daniel Avery'nin Drone Logic'i üzerinde çalıştık ve en kasvetli ve en rüzgarlı kış ortası akşamlarında bile hareket etmemize yardımcı olacak bol miktarda göğüs gümbürtücü bas sunarken hiçbir ayrıntıyı kaybetmedik.

80 sterlinin altında, açıkçası gürültü önleme teknolojisi ile gelmiyorlar, bu da bazı ortam seslerini hala duyabileceğiniz anlamına geliyor. Etrafınızda ne olduğuna dair net bir fikre sahip olmanın iyi olduğu, trafiğin yoğun olduğu alanlarda koşarken bu dünyanın sonu değil. Sızıntı minimum düzeydeydi ve ses deneyiminden uzaklaşmadı.

Ayrıca egzersiz yaparken onlar aracılığıyla podcast dinlemek için biraz zaman harcadık ve takdire şayan bir iş çıkardıklarını gördük. Kulak kancalarını geçebilirseniz, normal bir kulaklık olarak da gerçekten iyi çalışırlar. Fontaine'in DC'sinden Televised Mind, melankolik İrlandalı punk rock'tan ziyade bas seven egzersiz hayranlarını hedeflediklerini düşünürsek, onlar aracılığıyla beklenenden çok daha iyi geldi.

Anker Soundcore Spirit X2

(İmaj kredisi: Anker)

Anker Soundcore Spirit X2 incelemesi: Karar

Anker's Soundcore Spirit X2, paranızın karşılığını mükemmel bir değer sunar ve onlarla çalışmayı bir zevk haline getiren özelliklerle birlikte gelir. Kontrollerin garip yerleştirilmesi bazen can sıkıcı olabilir, ancak ses ve yapı kalitesi açısından düşük fiyat etiketi göz önüne alındığında mükemmel bir seçenektir.

Pil ömrü örnek niteliğindedir ve uzun ömür söz konusu olduğunda çok daha pahalı modellerin yanında yer aldıkları anlamına gelir. Soundcore Spirit Dot 2'nin daha küçük ayak izine sahip olmayabilirler, ancak daha büyük pil kutusu ve kanca tasarımı hiçbir şekilde sorun değil. Aslında, her zaman daha fazla güç ve güvenli bir uyum anlamına gelirler.