Close
  • Ana
  • /
  • Cinsel Mutluluk
  • /
  • Ann Summers, soğuk tutulacak şekilde tasarlanmış lüks metal tavşan ile işleri birkaç derece aşağı çekiyor

Ann Summers, soğuk tutulacak şekilde tasarlanmış lüks metal tavşan ile işleri birkaç derece aşağı çekiyor

Ann Summers, yaza hazır bir dizi yeni oyuncak çıkardı ve tamamen yeni bir dizi duygunun kilidini açmak için tasarlanmış lüks bir metal tavşanı içeriyor. Ülkemizde sıradan bir isimseks oyuncağırehberler, Ann Summers'ın ürün yelpazesi aşağıdakilerden bazılarını içerir:en iyi Fleshlightsveen iyi dildolarama bu yeni eklemeler biraz farklı bir şey sunuyor. Bu benzersiz sondaj tavşanının yanı sıra, diğer yeni eklemeler arasında ruj gibi görünen seyahat dostu, cüzdan dostu bir mermi vibratör ve çiftlerin oynayabileceği uzaktan kumandalı bir aşk yumurtası yer alıyor.

Orijinal tavşanın 30. yıl dönümünde yaratılan Ann Summers' Luxury Metal Rabbit, aynı ikonik tasarımı kullanır, ancak metal bir şaftla her şeyi bir adım öteye taşır. Tavşan kulakları, anlaşılır bir şekilde, hala yumuşak silikondur. Buzdolabında, muhtemelen bir çeşit kapalı tupperware içinde saklanmak üzere tasarlandı, bu yüzden hepsi hijyenik ve şüphesiz benzersiz bir his olduğu için soğukta kullanıldı. Ekstra ağırlık da görünüşe göre daha yoğun bir orgazm sağlıyor.

Ann Summers yeni seks oyuncakları

Ann Summers'ın yeni Lüks Metal Tavşanı


(İmaj kredisi: Ann Summers)

Biraz daha az yoğun bir şey ister misiniz? My Viv Ruj vibratörü, bazı sevimli ambalajlarla eşleşecek şekilde, ruj gibi şekillendirilmiş cılız bir mermi vibratörüdür. 10 farklı titreşim ayarı sunar, harika bir seyahat arkadaşı olacak kadar küçüktür ve su geçirmezdir.

Son olarak, pürüzsüz, silikon bir Self Love Yumurtası var. Başka bir akıllı görünümlü tasarım olan bu şarj edilebilir ve su geçirmez oyuncak kablosuz bir uzaktan kumandayla birlikte gelir, böylece isterseniz kontrolü bir ortağa verebilirsiniz. Keşfedilecek üç hız ve yedi titreşim modeli var ve şimdiden bazı mükemmel incelemeler alıyor.


Ann Summers'a gitTüm aralığı taramak için