Close
  • Ana
  • /
  • Oyun
  • /
  • Başka bir PS5 başlığı doğrulandı mı? PlayStation 5 için Final Fantasy oyununda Square Enix 'çok iş başında'

Başka bir PS5 başlığı doğrulandı mı? PlayStation 5 için Final Fantasy oyununda Square Enix 'çok iş başında'

Sonsuz haberlerin ötesindeYarıiletken sürücülervedenetleyiciler, PS5 ile ilgili en çok beklenen detaylar elbette üzerinde ne oynayabileceğiniz. Sonuçta, bunun için var. Lansman oyunlarının çoğu, gelecek yılki büyük açıklamaya kadar gizlilik içinde sarılmış olsa da, çok önemli bir oyun geliştiricisi bu hafta soldan bir açıklama yaptı ve PlayStation'ın ana dayanak noktasının yeni nesil konsola geri döneceğini belirtti.


  • PS5: bilmen gereken her şey
  • Scarlett kod adlı Xbox Two: sızıntılar, fiyatlar, özellikler ve daha fazlası

Ayrı kaynaklar sayesinde (çıkışWCCFTECHveFinal Fantasy UK HayranlarıHer ikisi de Londra'daki bir hayran etkinliğine katılan Twitter sayfasında), Yönetmen ve Yapımcı Naoki Yoshida'yı ortaya çıkarabiliriz.Final Fantasy XIVSquare Enix'te, kendisinin ve geliştiricilerin 'PlayStation 5'in PlayStation 5 sürümü üzerinde' sıkı çalıştıklarını duyurdu.Final Fantasy XIV, bunu tüm dünyadaki hayranlar için gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor.

Bu büyük bir haber. Geri kalanının aksineFinal Fantasytek oyunculu odysseylerin ilgisini çeken ünlü seriler,Final Fantasy XIVbir MMO, dünyanın her yerinden oyuncuları birbirine bağlayan çok oyunculu bir oyundur.

PS4'ün geriye dönük uyumlu olacağı söylense de, geliştiricilerin yeni bir sürüm üzerinde çalışıyor olması şu anlama gelebilir:FFXIV PS5eski bir oyunun düz bir limanı olmaktan çok, eksiksiz bir yeni nesil deneyimdir.

Yoshida, FFXIV'in geleceğini tartışmak için Londra'daydı. Geliştiriciler, PS5'te FFXIV üzerinde sıkı çalışıyor! #FFXIV #FFXIVHayran Toplama20 Kasım 2019


Bununla birlikte, Square Enix'in, aşağıdaki ifadeyle WCCFTECH ile takip ettikleri için, Yoshida'nın hayranlarına bildirdiği açıklamaya kibosh koyduğunu belirtmek gerekir:

'Bir doğrulama olmasa da, Yoshida-san FINAL FANTASY XIV Online'ın bir gün yeni nesil Sony konsolunda görünebileceğine dair bir umut ifade etti.'


Bu, bir sızıntıyı düzeltmek için tasarlanmış halkla ilişkiler odaklı bir ifade olamaz, değil mi? Muhtemelen haberlerden öğrenmemiz gereken şey, Yoshida ve ekibinin PS5 ile uyumlu bir FFXIV sürümü üzerinde çalışıyor olmasıdır ve bu,hiçbir şekildedaha sonra göreceğimize dair bir onay. Ancak kesinlikle umutlarımızı yükselttik.

Bu arada, şuna bakın:En İyi PS5 OyunlarıPlayStation kampındaki söylentiler ve sızıntılar sayesinde görmeyi beklediğimiz tüm oyunlar için.


Bunu beğendin mi?

  • Vahşi Nefes 2çıkış tarihi Nintendo iş ilanı tarafından ima edildi
Günün en iyi Final Fantasy XIV: Heavensward fırsatları 333 Amazon müşteri incelemesi İndirimli Fiyat FINAL FANTASY XIV: ... Amazon Prime $ 19.99 $ 13.99 İndirimli Fiyatı Görüntüle FINAL FANTASY XIV: ... Amazon Prime $ 19.99 $ 15.18 FINAL FANTASY XIV'i ​​Görüntüle: ... Amazon Prime $ 19.99 İndirimli Fiyat Final Fantasy XIV'i ​​Görüntüleyin: ... Walmart29,99 19,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz