Close

Boynuz Juno 2 valiz incelemesi

Sık sık seyahat ediyorsanız veya bir yere büyük bir seyahat planlıyorsanız, yumuşak bir kabuk yerine sert bir bavul tercih etmek muhtemelen en iyi seçenek olacaktır. En yeni sert kabuklu kasalar hem mega güçlü hem de sağlamdır ve süper hafif, esnek ve su geçirmezdir - genellikle daha hantal ve genellikle daha ağır olan yumuşak türden üstündür.


Juno II, Anter'in en yeni premium sert kabuklu çanta serilerinden biridir - her küçük varyasyon üç boyutta gelir ve çeşitli yüzeylerde mevcuttur. Geçen yılki Juno davası, bizimen iyi bavulkılavuzu bu nedenle bu dava sürdürülmesi gereken bir şöhrete sahiptir.

Mat siyah ve 'canlı' beyaz renkte mevcut olan Juno II Mono'yu test ettik. Ancak biraz daha parlak ve kaliteli görünen Juno II Metallic serisi ve çocuklar için ideal olan ve pembe, turuncu ve turkuaz renkte olan Juno II Brights serisi de var.

Mevcut boyutlar, 55x40x20cm ölçülerinde ve 39 litre tutan Küçük (kabin), Orta (68x46x27cm - 77 litre) ve Büyüktür (80.5x54x31cm - 123 litre).

Birleşik Krallık'ın en saygın bagaj markalarından biri olan Antler, hepsinin 'benzersiz darbe direnci' ile 'neredeyse yok edilemez' olduğunu söylüyor. Antler Juno II orta vakayı, temposunu ölçmek için New York'a iki haftalık seyahatlerime ve Londra'da bir hafta sonu tatiline götürdüm.


Resim 1/4

(Resim kredisi: Boynuz)
Resim 2/4


(Resim kredisi: Boynuz)
Resim 3/4

(Resim kredisi: Boynuz)
Resim 4/4


(Resim kredisi: Boynuz)

Tasarım

Bu valizlerin harika göründüğünü inkar etmek mümkün değil. Test ettiğim mat siyah versiyon akıllı ve abartısız görünüyor. Aynı zamanda pürüzsüz tekerlekleri ve sağlam tutamakları ile gerçekten birinci sınıf hissediyor.

Juno II, son derece hafif ancak aynı zamanda esnek ve güçlü bir plastik türü olan polipropilenden yapılmıştır - en önemlisi çatlaklara, aynı zamanda aşınmaya ve yıpranmaya karşı dirençlidir.

Bu vaka ile yaptığım üç yolculukta, çeşitli küçük sıyrıklar aldı. Kasanın yüzeyi izlere karşı dayanıklı değildir, bu nedenle sıyrıkları kaldıracaktır - sert kabuklu bir valizin, havalimanı bagaj taşıma işleminin pürüzlü ve yuvarlanmasından geçen, taksilere girip çıkması ve şehir içinde sürüklenmesiyle kaçınılmazdır. .

Bununla birlikte, dava kesinlikle neredeyse tüm yönleriyle sağlamlık iddialarını yerine getiriyor gibi görünüyor. Polipropilen malzeme ince ve hafiftir ancak süper güçlüdür. Bu sağlam bir valizdir, yani onunla seyahat edebilirsiniz ve herhangi bir zamanda hasar gördüğünden endişelenmenize gerek yoktur. Yanlışlıkla kaldırıma vurduğunuzda değil. Üzerinde otururken değil. Ve bir uçağın ambarında değil.


Bu sağlamlık, kasaya genel olarak yüksek kaliteli bir görünüm ve his olarak yansıtılır. Kendi kendini iyileştiren fermuarlar yüksek kaliteli ve tahrip edilemez bir his verir. Dört eşit büyüklükteki tekerlek, şehirler arası yürüyüş, yollardan geçme, kaldırımlardan tırmanma ve bazen 'yoldan çıkma' zorluklarına karşı dayanıklı ve dayanıklıdır. Dört tekerlek ikiden çok daha iyi çalışır - kasayı 'dört ayak üzerinde' yürütmenize olanak tanır, bu da yoğun bir havaalanı veya tren istasyonunda daha hızlı ilerlemenizi çok daha kolay hale getirir. Ayrıca onu arkanıza çekmek zorunda kalmamak daha rahat.

Üç basamaklı TSA onaylı şifreli kilidin kurulumu çok kolaydır. Kilitleme mekanizması fermuarlara tutunur, bu da kilitlendiğinde hiç kimse fermuarları ayırıp kasanın içine erişemeyeceği anlamına gelir. Ve basit bir kaydırma düğmesi, kodunuzu girdiğinizde kilidi açacaktır.

Paketleme

Polipropilen kılıflar, hem yerden tasarruf sağlayan hem de ağırlığı azaltan çok düşük bir kütleye sahiptir. Bu, dış ceplere ve daha kalın kabuklara sahip olabilecek bazı yumuşak kılıflara kıyasla, durumda daha fazlasını alabileceğiniz anlamına gelir. Küçük eşyaları güvenli bir şekilde saklamak için birkaç iç cep var, ancak bunun dışında, kasanın içi hiç de saçma değil - bir şeyler koymak için plastik bir kutu.

(Resim kredisi: Boynuz)

Karar

Antler Juno II valizler ayrı ayrı veya üç parçalı bir setin parçası olarak ve üçü de birbiri içine düzgün bir şekilde yerleştirilmiş olarak mevcuttur. Fiyatlar şimdi bu yılın başlarında piyasaya sürüldüğünden biraz daha ucuz, Amazon'da 145 £ yerine 100 £ 'a küçük kasa mevcut. Bu, Juno II'yi tavsiye etmeyi çok daha kolay hale getirir. En iyi polipropilen kasalar arasındaki çok az farkla, maliyeti düşebilir ve mükemmel Juno II kasaları - özellikle küçük ve orta boy kasalar - şimdi paranızın tam karşılığını veriyor. Bu nedenle, yeni bir çok amaçlı valize ihtiyacınız varsa - bir şehir molası için bir kabin çantası veya daha uzun bir konaklama için daha büyük bir şey, Juno II kılıfları sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır.