Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Apple AirPods 3 lansman tarihi gerçekten inandırıcı bir söylentide ortaya çıktı

Apple AirPods 3 lansman tarihi gerçekten inandırıcı bir söylentide ortaya çıktı

Apple'ın piyasaya sürmeye hazır görünmesi sürpriz olmamalı.AirPod'lar 3yanındaiPhone 13eylülde. Apple'ın yeni bir telefonu yepyeni bir AirPods güncellemesiyle eşleştirmesi çok mantıklı.


NSAirPod'larDürüst olmak gerekirse, biraz tazelenmeye ihtiyacım var. Apple her zaman birinci sınıf ürünleri herkesin biraz üzerinde fiyatlara satacak, ancak kablosuz kulaklıklar yoğun bir rekabet alanı haline geliyor. Google Pixel Buds A Serisi gibi cihazlar 100 $ / 100 £ civarında görünüyor ve aynı veya daha az maliyetli sayısız diğer kulaklıkla, Apple'ın yapması gereken bazı işler var.

gelen rivayet,DigiTimes, kesinlikle tedarik zinciri hareketleri sayesinde AirPod'ların Eylül ayında görüneceğini gösteriyor. Site, AirPod'larda kullanılan temel bileşenlerin şu anda az sayıda üretildiğini ve üçüncü çeyrekte artacağını söyledi.

Bu, mevcut AirPod'ların kötü olduğu anlamına gelmiyor, değiller ve gerçekten pazarın iyi bir bölümüne hizmet ediyorlar. Bir iPhone kullanıcısıysanız, onları bağlamak tamamen sorunsuz bir deneyimdir ve diğer bazı kulakiçi kulaklıkları etkileyen Bluetooth eşleştirme sıkıntısı ile dolu değildir.

Peki Apple'ın neyi güncellemesi gerekiyor? 169 sterlinlik bir çift kulaklıkta kablosuz şarj dahil değil, sadece kaba görünüyor. Biraz şansla bu AirPods 3'ün standart bir parçası olacak. Ayrıca küçük bir kozmetik güncellemenin zamanı gelmiş olabilir. Mevcut model piyasaya sürüldüklerinden bu yana değişmedi ve kulaklıkların şaftı artık biraz fazla uzun görünüyor, bu yüzden belki de orada bir ayarlama yapılması gerekiyor.


Apple'ın yeni AirPod'lara aktif gürültü engelleme özelliği eklemesi pek olası görünmüyor. Bunu yapmak, AirPods Pro pazarına biraz fazla girmek olur. Apple'ın AirPods 3'ün ses kalitesini ayarladığını görmek güzel olurdu. Şu anda hiç de fena değiller, ancak daha iyi kalite için çok fazla alan ve belki de Apple'ın bu konuya geçiş yaptığı için kayıpsız ses için bir tür destek var. Apple Music ile yön.

Bu, AirPods Pro için geride bırakılan bir şey olabilir, ancak mütevazı bir performans artışı, oldukça pahalı bir kulaklık seti için oldukça makul bir istek gibi görünüyor. Bu modelde bazı silikon ipuçlarını da görmek isteriz, ancak AirPods 3'ün stili AirPods Pro'ya çok daha fazla benzese de, sızdırılan kasa görüntüleri durumun böyle olmayacağını gösteriyor.