Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Apple AirPods 3 sızdırılmış fotoğraflar, Bose ve Samsung'a göre liderliği genişletmek için büyük değişiklikler gösteriyor

Apple AirPods 3 sızdırılmış fotoğraflar, Bose ve Samsung'a göre liderliği genişletmek için büyük değişiklikler gösteriyor

Son birkaç ayda,AirPod'lar 3Söylentiler yoğun ve hızlı bir şekilde geliyor, özellikle de Apple'ın yanında onları ortaya çıkaracak sözde bir Mart Apple etkinliğine sadece birkaç hafta kaldığımız için.iPad Pro 2021veyeni MacBook Profesyonelleri.


O zamana yaklaştıkça, sızıntıların daha belirgin hale geldiğini görmek şaşırtıcı değil ve güzel, net bir fotoğraftan daha belirgin hale gelmiyor. En azından, sözde bir fotoğraf – sızıntı52 ses(aracılığıylaMacSöylentiler) kesinlikle beklediğimize benziyor, ancak orijinalliği hakkında bazı şüphelerimiz var.

Görüntü, hepsi birbirine çok benzeyen AirPod'ları ve kasayı gösteriyor.AirPods Pro– hemen hemen tüm sızıntıların önerdiği gibi – ancak kulakiçi kulaklıklardaki ekstra havalandırma delikleri, daha az geniş bir kasa ve olası bir silikon kulak içi uç eksikliği gibi bazı ince farklarla. Gerçek bir AirPods Pro ünitesiyle karşılaştırıldığında, hoparlör bölümü ve çubuk birbirine biraz daha yakın gibi göründüğü için şekil de biraz farklı olabilir.

AirPods 3 sızıntısı(Resim kredisi: 52 ses)

Şarj davası, başlangıçta bu fotoğraftan şüphelenmemize neden oldu (ortalama sızan fotoğraftan çok daha şüpheli). Tasarımın temelde AirPods Pro ile aynı olduğunu varsayarsak, kasa şeklini değiştirmek pek mantıklı gelmiyor. Bununla birlikte, resmin kulakiçi kulaklıkların kendilerine göre biraz daha az genişliğe sahip olacak şekilde çok farklı bir şekil gösterebileceğinden daha önce bahsetmiştik, böylece daha az geniş bir kasaya sığmalarına yardımcı olabilir.

Silikon kulak uçlarının düşürülmesi, tomurcukların daha az geniş bir kasaya sığmasına da yardımcı olur. Bu biraz ayıp olurdu, çünkü normal AirPod'lara kıyasla AirPods Pro'nun sağladığı daha güvenli ve yalıtkan uyumu tercih ediyoruz, ancak herkes değil. Bu sızdırılmış fotoğraf söz konusu olduğunda, gösterilen tomurcukların silikon uç kullanmaması gerektiği sonucunu çıkarıyoruz, çünkü bu açılardan uyumu görebileceğiz (emin olmak için gerçek AirPods Pro ile bir karşılaştırma yaptık). Ancak AirPods 3, mevcut normal AirPod'lar gibi ses için dar bir ızgaraya sahipse, sızdırılan görüntü anlamlıdır.


Bununla birlikte, 52audio'dan gelen aynı rapor aslında silikon uçların sağlanacağını iddia ediyor ve bunu gösteren ayrı bir diyagram içeriyor. Yine de fotoğrafın ve diyagramın aynı şeyi gösterebileceğine ikna olmaya çalışıyoruz.

Gerçekten de fotoğrafta kulak uyumunu görmemiz gerekiyor gibi görünüyor – mevcut AirPods Pro'yu aynı şekilde sıraya koyamıyoruz ve açıklığı gösteremiyoruz. Tamam, diğer ince tasarım farklılıkları, işe yaramayan bir neden olduğu anlamına gelebilir, ancak bu görüntüleri kesinlikle büyük bir tuz yardımı ile çekmeliyiz.


Bu durumda bu iki katına çıkıyor, çünkü 52audio'nun diğer AirPods 3 sızıntıları oldukça şüpheliydi - özellikle, AirPods Pro'nun küçültülmüş görüntüsüyle oldukça açık bir şekilde aynı olan bileşenlerin X-ışını çekimleri, küçültüldüğünde hiçbir anlam ifade etmiyor. Burada görünen farklı havalandırma deliklerini ve diğer öğeleri göz önünde bulundurursunuz.

Günümüzün en iyi Apple AirPods Pro anlaşmaları Sözleşme Anlaşmaları Sim ÜcretsizÜç 24 ay Apple AirPods Pro (128 GB Gümüş) Apple AirPods Pro (128 GB Gümüş) 99 £ön ödeme£ 55 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriGörünümNSÜç 99 £ön ödeme£ 55 /ay GörünümNSÜç Üç 24 ay Apple AirPods Pro (256 GB Altın) Apple AirPods Pro (256 GB Altın) 99 £ön ödeme£ 60 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriGörünümNSÜç 99 £ön ödeme£ 60 /ay GörünümNSÜç Üç 24 ay Apple AirPods Pro (128 GB Mavi) Apple AirPods Pro (128 GB Mavi) 99 £ön ödeme£67 /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriÜç 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBveriGörünümNSÜç 99 £ön ödeme£67 /ay GörünümNSÜçEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz