Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Apple AirPods 3 söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

Apple AirPods 3 söylentileri çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve daha fazlası

Apple AirPods 3 söylentileri bir süredir internette dolaşıyor ve her gün Apple'ın yeni nesil kulaklıkları hakkında yeni bir rapor yayınlıyor gibi görünüyor. Apple, AirPods 3'ü resmi olarak onaylamasa da, hem bahşiş verenler hem de güvenilir sızıntılar, Apple'ın popüler gerçek kablosuz kulaklıklarının yeni nesil sürümünü çok yakında göreceğimizden emin görünüyor.


Apple'ın mevcut ikinci nesil AirPod'ları, birinci neslin daha önceki başarılarını temel alarak gerçek kablosuz kulaklıklarla rekabet etme çıtasını yükselttiApple AirPod'lardaha iyi pil ömrüne ve sese sahip daha rafine bir kulaklık modeli. Apple, AirPods 3'ün bu yıl içinde gelecek olan yeniden tasarımına işaret eden çok sayıda güvenilir raporla, defne üzerinde dinlenecek biri değil.

Aşağıda, AirPods 3'ün çıkış tarihi, fiyatı, özellikleri ve özellikleriyle ilgili en son haberlerle birlikte şu ana kadar bildiğimiz her şeyin bir özeti bulunmaktadır.

Apple AirPods 3 fiyatı

AirPod

(İmaj kredisi: Shutterstock)

Apple'ın AirPods 2'si 149$/159$/249$ (kablosuz şarj çantasıyla birlikte 199$/199$/319$) fiyatla gönderilir. Yine de hata yapmayın: Kesinlikle ucuz olmasa da, Apple AirPod'ların daha uygun fiyatlı versiyonu,AirPods Pro, 249$/249£/399$'dan satılıyor. Bunu akılda tutarak, yeni nesil AirPod'ların olması bekleniyor.rahat daha ucuzAirPods Pro'dan daha fazla, belki de ikinci nesil AirPod'ların fiyatlandırmasıyla daha uyumlu.


Kore haber ajansına göreTheElec, Apple AirPods 3 'AirPods Pro Lite' olarak gelebilir ve bazı teknoloji gözlemcileri yeni nesil AirPod'ların AirPods Pro'dan yüzde 20'ye kadar daha ucuz olabileceğini bile iddia ediyor. Tüm bu baş döndürücü adlandırma konuşması, buradaki hikayenin gerçek çekirdeğinden kaçıyor: Apple'ın ilk olarak 2019'da piyasaya sürülen temel, kablolu şarjlı AirPod'ları öldürme, kablosuz şarjlı AirPod'ları azaltma ve arada oturmak için yeni AirPods 3'ü tanıtma olasılığı. ikinci nesil AirPods ve Airpods Pro.

Apple AirPods 3 çıkış tarihi

AirPods 3 tasarım sızıntısı


(Resim kredisi: 52 ses)

Nisan ayında Apple Spring Loaded etkinliğine gelen AirPods 3 hakkında önemli konuşmalara rağmen, böyle bir şey olmadı. Bunun yerine, birbir sürü yeni ürünyeni dahil olmak üzere tanıtıldıApple iMac 24 inç (2021),elma hava etiketikonum izleyiciler veApple iPad Pro (2021). Güvenilir Apple analisti Ming-Chi Kuo, AirPods 3'ün seri üretiminin 2021'in üçüncü çeyreğinde başlayacağını söylüyor, bu nedenle bu yılın ilk yarısında kesinlikle hiçbir şey görmeyeceğiz.

Kuo'nun tahminleri bir ödeme duvarıyla destekleniyorDigiTimes raporu, birden fazla tedarikçinin Apple AirPods 3 için bileşenleri göndermeye başladığını belirtiyor. Rapora göre, en yeni nesil AirPods, Apple Watch Series 7 ve Apple Watch Series 7 için devre kartı bileşen gönderileri.Apple iPhone 13şimdiden çıkmaya başladılar. En yeni Apple Watch ve yeni Apple iPhone, sırasıyla 22 Eylül ve 12 Eylül olarak doğrulanmamış çıkış tarihlerine sahip. Üç cihazın iç organlarının yan yana geldiğine dair haberler, yeni nesil kablosuz kulaklıkların da bu zamanlarda piyasaya çıkacağını ima edebilir.


Daha sonraki söylentiler de iPhone 13 ile birlikte AirPods 3'ün piyasaya sürüleceğine işaret ediyor. Bu çok mantıklı bir sonuç, bu yüzden şu anki en iyi tahminimiz Eylül başı.

Bununla birlikte, AirPods 3'ün Spring Loaded etkinliğinde piyasaya sürüldüğüne dair çürütülmüş söylentiler ve AirPods 3'ün çıkış tarihi etrafında ortaya çıkan diğer birçok çelişkili raporla birlikte, herhangi bir yeni çıkış tarihi haberi dikkatle alınmalıdır.

Apple AirPods 3 tasarımı

AirPods 3 tasarım sızıntısı

(İmaj kredisi: GizmoChina)

AirPods 3'ün bir tür tasarım dönüşümü geçirmesi bekleniyor.52 sesİlk olarak, AirPods Pro'ya daha çok benzeyen daha kısa gövdeli bir tasarım sergileyen yeni nesil AirPod'lara iddialı bir bakış attı.


Bloomberg'inMark Gürman, Apple hakkında düzenli olarak yorum yapanses ürün paketi, daha önce kısa gövdeli yeni nesil AirPod'ları öne çıkardı ve Apple'ın her şeyi için güvenilir bir kaynak. Şarj kutusunun da önceki modelden biraz daha geniş olsa da benzer bir tasarıma sahip olması bekleniyor. MacSöylentilernotlarBazı sızıntıların uçsuz AirPod'ları gösterdiğini ve uçsuz kulaklıklara uyacak bir şarj çantasına sahip olduğunu söyledi.

Elimizde kalan, farklı sızdırılmış görüntülerin ve söylentilerin oldukça sıkışık bir karışımı. Farklı web siteleri, örneğin, örneğin, sahte olduğu iddia edilen görüntülere gölge düşürdü:MacRumors 52audio'yu çağırıyor, genel fikir birliği, yeni nesil AirPod'ların gövdelerini kaybedeceği gibi görünüyor. Ve 52audio'nun Şubat ayı sonundaki yorumlarının yanlış olduğu iddiasına rağmen,gizmoçinadoğrudan 'tedarikçi' kaynaklı olduğunu iddia ederek görüntülerin arkasına ağırlık verdi.