Close
 • Ana
 • /
 • Telefonlar
 • /
 • Apple AirPods Pro 2 sızıntısı fiyatı ve yeni özellikleri ortaya koyuyor

Apple AirPods Pro 2 sızıntısı fiyatı ve yeni özellikleri ortaya koyuyor

Apple hayranları, söylemenin adil olduğunu düşünüyoruz, sabırla beklediler.Apple AirPods Pro. Geçen yıl Apple, ikinci nesilAirPod'lar, ancak şimdiye kadar AirPods Pro 2'den hiçbir iz yoktu.


Yine de, yerleşik bir Apple sızıntısının çekirdekleri AirPods Pro gen 2'ye dökmesiyle dramatik bir şekilde değişmiş gibi görünüyor.SızıntılarAppleProve bilgiler 2. nesil fiyatı, çıkış tarihi, pil ve yeni özelliklerle ilgili ayrıntıları içerir.

 • Son Dakika! Disney Plus, abonelerin seveceği harika bir yeni özellik ekledi
 • Kaçırmayın!OV Valet, pandeminin yeni nakitsiz toplumu için nihai cihazdır
 • WhatsApp, bu gecikmiş özellik ile gözünü büyüttü
 • Samsung tarafından 'en temel' başarısızlıkla alay edilen iPhone 12
 • Atari, PS5 partisini yepyeni bir konsolla çökertiyor

AirPods Pro gen 2-249 $ -Daha iyi pil ömrü-Gürültü engellemede biraz daha iyi. -Ortam ışığı sensörleri Genel olarak, o kadar da iyi olmayan bir güncelleme, daha çok AirPods gen 2 üzerinden AirPods gen 1'e benziyor. 2021 veya Q1 2022.19 Ekim 2020

Yukarıdaki tweet'te görülebileceği gibi, Apple AirPods Pro gen 2 fiyatı, pil ömrü ve gürültü engelleme işlevlerinde iyileştirmeler sunacak şekilde 249 dolara sabitlendi. Aynı zamanda, gerçek işlevi şu anda bir sır olarak kalan bazı ortam ışığı sensörleri sunacak.

Bir teoriye göre ışık sensörleri, Jabra Sport Pulse gibi kulaklıklarda daha önce gördüğümüz kalp atış hızı gibi belirli vücut işlevlerini izlemek için kullanılabilir.


2021'in 4. çeyreği veya 2022'nin 1. çeyreği için planlanan Apple AirPods Pro 2 çıkış tarihi açısından bakıldığında, bu yeni gerçek kablosuz tomurcukları yakın zamanda göremeyeceğiz gibi görünüyor.

Bu arada bu fiyat, mevcut birinci nesil AirPods Pro'nun fiyatı ile aynı.şu anda resmi Apple Store'da perakendeBu nedenle, 2. nesil piyasaya sürüldüğünde 1. neslin fiyatının düştüğünü göreceğimizden eminiz.


Buradan Pingtwitter'te, AirPods Pro 2'yi açıklarken 'genel olarak, o kadar da iyi olmayan bir güncelleme' dedikleri zaman LeaksApplePro ile bir şekilde hemfikir olmalıyız. , ancak AirPods Pro'nun bir yıldan az bir süredir piyasada olduğunu düşünürsek, bir yıldan fazla bir süre içinde değil, şimdi bu tür bir güncellemeyi bekliyorduk.

Umarım ikinci nesil AirPods Pro'yu bu sızıntının önerdiğinden daha erken göreceğiz veya nihayet geldiğinde, yinelemeli bir teknoloji artışından çok daha fazlasını sunuyor.


Bugünün en iyi Apple AirPods Pro fırsatları İndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Kogan.com399 ABD doları 316 $ Görünümİndirimli Fiyat Apple AirPods Pro Dick Smith399 ABD doları 316 $ GörünümApple Airpods Pro ile ... MobileCiti Online359 ABD doları GörünümApple MWP22ZA / A AirPods Pro ... mwave399 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
 • En ucuz telefonlar

Üzerinden:Tom'un Kılavuzu