Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • LG KENDİNİ TEMİZLEME gerçek kablosuz kulaklıkları tanıttığında Apple AirPods dikkat çekti

LG KENDİNİ TEMİZLEME gerçek kablosuz kulaklıkları tanıttığında Apple AirPods dikkat çekti

Şimdi bu, oturup dikkat etmeniz gereken bir şey. Apple AirPods, LG Tone Free biçiminde çılgın ve gelişmiş yeni bir gerçek kablosuz kulaklıklara rakip oldu.


Olan haberlerresmi LG web sitesinde yayınlandı, yalnızca teknik olarak inanılmaz derecede iyi teknik özelliklere sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda Apple AirPods tarafından benzersiz bir kavrama özelliğine sahip bir çift gerçek kablosuz kulaklık ortaya çıkarıyor.

  • Son Dakika! iPhone 12 fiyat sızıntıları - ve YAY !, süper ucuz
  • Samsung Galaxy Note 20 çıkış tarihi sızıntıları

Bu kavrama özelliği? LG'nin endüstride bir ilk olan UVnano kasası ile gelişmiş kendi kendini temizleme teknolojisi, şarj olurken kulaklıklardaki bakteri ve mikropları aktif olarak ortadan kaldırır.

Bu, eğer etkiliyse, bu alanda uygun bir oyun değiştiricidir ve Apple AirPod'larla birlikte gelenler gibi mevcut gerçek kablosuz kulaklık şarj durumlarının karşılaştırmalı olarak temel görünmesini sağlayacaktır.

Apple AirPods LG TONE Free gerçek kablosuz kulaklıklar


(Resim kredisi: LG)

Teknik özellikler açısından LG Tone, Sytlish Black ve Modern White olmak üzere iki renk seçeneğiyle geliyor ve Meridian tarafından ayarlanmış ses özelliğine sahip. LG'ye göre, Dijital Sinyal İşleme tarafından desteklenen Kulaklık Uzamsal İşleme teknolojisi gerçekçi ses sahnelerini yeniden yaratırken, vokaller de saf netlikte sunuluyor.

Apple AirPod'lara yapılan saldırı, LG Tone Free'nin yine Meridian tarafından geliştirilen özelleştirilebilir EQ ses ayarlarıyla devam ediyor ve her biri Natural, Bass Boost, Treble Boost ve Immersive dahil olmak üzere dört benzersiz ön ayar sunuyor.

Apple AirPods LG TONE Free gerçek kablosuz kulaklıklar


(Resim kredisi: LG)

LG Tone Free aynı zamanda gürültü izolasyon teknolojisi sunar ve tam şarjlı kulaklıklar, şarjlar arasında altı saat kullanım sağlar; toplam 18 saat kullanım için üç tam şarjlı UVnano şarj kutusu kablosu. LG Tone Free ayrıca su sıçramasına, yağmura ve tere karşı koruma açısından IPX4 olarak derecelendirilmiştir.

Tone Free'nin duyurusu üzerine konuşan LG'nin ses ve video bölümü başkanı Park Hyung-woo şunları söyledi:

& ldquo; LG her zaman daha fazla tüketiciye daha iyi ses sunmaya çalışmıştır ve yeni Tone Free kulaklıklarımızla Meridian Audio ile başarılı ortaklığımızı genişletiyoruz. Mükemmel sesin yanı sıra, Tone Free de çok pratik olan masaya yeni bir şey getiriyor. & Rdquo;

Apple AirPods LG TONE Free gerçek kablosuz kulaklıklar


(Resim kredisi: LG)

Pingtwitter'te, LG'nin bu yeni gerçek kablosuz kulaklıklarının düzgün bir şekilde gelişmiş göründüğünü ve Apple'ın AirPod'ları için inanılmaz yeni bir rekabet sağladığını düşünüyoruz. Umarım yakında gözden geçirilmek üzere bir çift ele geçiririz, bu nedenle tam görüşümüz için siteyi kısa bir süre sonra tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

Şu anda bu alandaki en iyi ürünleri neyi düşündüğümüzü bilmek ister misiniz? O zaman yetkili servisimize göz attığınızdan emin olun.en iyi gerçek kablosuz kulaklıklarsatın alma rehberi.

Bugünün en iyi JABRA ELITE 65T fiyatları 68 Amazon müşteri yorumları İndirimli Fiyat Jabra - Elite 65t True ... En İyi Fiyat 119,99 $ 79,99 $ İndirimli Fiyatı Görüntüle Jabra Elite 65t True Wireless ... Walmart119,99 79,99 GörünümJabra Elite 65t - doğru ... Lenovo USA79,99 GörünümJabra Elite 65t Wireless ... Microsoft US99,99 GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz