Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple, iPhone 12 için 99 dolarlık MagSafe pil paketini duyurdu

Apple, iPhone 12 için 99 dolarlık MagSafe pil paketini duyurdu

Apple, cihazın arkasına bağlanan yeni bir MagSafe pil paketini duyurdu.Apple iPhone 12ekstra pil ömrü sağlamak için. Gün boyunca pillerini çiğneyenler için, umarım, beğenileri için ciddi bir ekstra pil suyu anlamına gelmelidir.Apple iPhone 12 mini,iPhone 12 ProveiPhone 12 Pro Maks.

Başlangıçta, MagSafe Pil Paketi yalnızca şık beyaz renkte mevcuttur ve daha sonra daha fazla rengin piyasaya sürüleceği konusunda henüz bir bilgi yoktur. Sizi 99$/139$'a geri getirecek ve önümüzdeki hafta gönderilmeden önce ön sipariş vermeye hazır.

MagSafe Pil Paketi

(Resim kredisi: Elma)

Bağlanabilir MagSafe pil paketlerinden birini kendinize almak için şuraya gidin:Apple'ın web sitesişimdi nerede mevcutlar. Web sitesi şu anda ABD'deki müşteriler için teslimatı beş ila yedi gün arasında gösteriyor.doğrudan Apple'dan satın alın, teslimatta yaklaşık 7-10 gün.


Ürün sayfasına göre, MagSafe Pil Paketi bir iPhone 12'yi 5 watt güçle şarj edebilir; bu, eski iPhone duvar şarj cihazıyla kabaca aynıdır, ancak normal bir MagSafe şarj cihazından aldığınız 15 watt'tan önemli ölçüde daha az güçlüdür.

İşleri hızlandırmak için MagSafe Pil Paketi, MagSafe Pil'e bir Yıldırım kablosu taktığınızda da şarj edilebilir. Aceleniz varsa, hem MagSafe Pil Paketini hem de iPhone'unuzu daha da hızlı şarj etmek için 20 W'lık bir güç adaptörü kullanabilirsiniz.


Ekstra pil suyu

ElmalarDestek sayfasıpilin henüz resmi olarak piyasaya sürülmemiş olan iOS 14.7 gerektirdiğini belirtiyor. Bu, markanın bağlanabilir pil uzatma aksesuarlarına yaptığı ilk girişim olmasa da, türünün ilk MagSafe seçeneği.

Pil ömrünü uzatma ihtiyacının pek çok kişinin öncelikleri arasında yer alması gerektiği için pil uzatıcının oldukça popüler olmasını beklerdik.en iyi iPhoneahizeler. MagSafe pil takımının iOS ekosistemiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşmesi koşuluyla, fazladan pil suyunu bankayı bozmadan garanti etmenin kullanışlı bir yolu gibi görünüyor.