Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Apple Arcade, 32 yeni oyunla büyük bir yükseltme alıyor

Apple Arcade, 32 yeni oyunla büyük bir yükseltme alıyor

Apple Arcade, Cuma günü çok sayıda oyun eklenmesi sayesinde çok daha eğlenceli hale geldi. Platform 2019'da ilk kez piyasaya sürüldüğünde, aylık abonelik ücreti 4,99 $ / 4,99 £ / 7,99 AU $ karşılığında 100'den fazla oyun sundu. Bu son eklenen oyunlardan sonra sayı şimdi 180'in üzerinde.


Eklenen 32 yeni oyun arasında NBA 2K21 Arcade Edition, Star Trek: Legends, FANTASIAN, Cut the Rope Remastered, BADLAND+ ve Really Bad Chess+ yer alıyor. Ve iyi haber şu ki, altı kişiye kadar ücretsiz aile paylaşımı ile fiyat aynı kalıyor.

Tam oyun seçimi, çeşitli Apple Arcade orijinallerini, popüler App Store oyunlarının arcade sürümlerini ve Sudoku, Checkers ve Backgammon gibi zamansız klasikleri içerir. Hizmetin güzelliği, iPhone, iPad, Mac ve Apple TV'de çalışmasıdır, böylece oynamak istediğiniz yeri seçebilir veya ruh halinize göre değiştirebilirsiniz.

Apple Atari oyunları

Uzay Yolu: Efsaneler


(Resim kredisi: Elma)

NBA 2K21 Oyun Salonubugüne kadar Apple Arcade'e katılan en büyük oyunlardan biridir. Bu tam gelişmiş basketbol oyunu, yeni bir grafik motoru sayesinde, tıpkı konsol sürümleri gibi hissettiren bazı ultra gerçek grafikler görüyor. Becerilerinizi geliştirmek için hızlı maçlar, çok oyunculu oyunlar veya MyCAREER modu arasından seçim yapın.

Uzay Yolu: EfsanelerTakım tabanlı bir RPG'deki tüm şovlardan en sevdiğiniz Star Trek iyi adamlarını ve kötü adamları içerir. Gizemli Nexus boyutuna girerken USS Artemis'in komutasını alıyorsunuz. Spock, Kirk, Jean-Luc Picard, Janeway, Data ve Burnham gibi karakterlerden bir takım kurun, köprüyü yönetin ve oyuncularınızı kullanın’ düşmanla savaşmaya ve görevleri çözmeye yardımcı olacak beceriler.


fanteziFinal Fantasy'nin yaratıcısından bir macera RPG'sidir. Makineler tarafından yönetilen bir alanda, kaos ve düzen dengesi tehdit altındadır. Büyük bir patlamadan sonra kendini garip bir ülkede tek bir hafızayla kaybolmuş bulan Leo'yu oynuyorsunuz. Anılarını geri almalı ve mekanik enfeksiyonun gizemlerini çözmelisiniz.

Apple Atari oyunları


Gerçekten Kötü Satranç

(Resim kredisi: Elma)

Halatı Kes Remasteredyeni bir 3D görünümle klasiğe yeni bir bakış. İpleri kesin, engellerden kaçının ve doğum günü partisi için Om Nom'a şeker vermek için güçlendiricileri kullanın. Hala her zamanki gibi bağımlılık yapıcı ama yepyeni görünüyor.

Kötü Ülke +güzel animasyonlu bir yandan kaydırma macerasıdır ve bu arcade sürümü için satın alınan klasik App Store oyununu görür. Yol boyunca engellerden ve tuzaklardan kaçınarak ormanlar, ağaçlar ve çiçekler arasında tek oyunculu veya çok oyunculu modlarda oynayın.

Gerçekten Kötü Satrançparçaları tamamen rasgele hale getirerek klasik oyuna ilginç bir dönüş yapıyor. Sonunda dört vezir, dört fil veya bir sürü piyon elde edebilirsiniz. Karışıklık, normal oyundan sıkılanlar veya sadece yeni bir mücadeleden hoşlananlar için işleri ilginç kılıyor.


Apple Arcade artık Apple TV, Mac, iPad ve iPhone'da mevcut ve aylık 4,99 $ / 4,99 £ / 7,99 AU $ fiyatla.