Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple, PORT-FREE iPhone 13 Pro Max ile Samsung Galaxy S21'i geride bıraktı

Apple, PORT-FREE iPhone 13 Pro Max ile Samsung Galaxy S21'i geride bıraktı

Bir süredir söylentilere göreiPhone 13nihayet ilk tamamen portsuz akıllı telefon olabilir - USB-C yuvası yok, kulaklık girişi yok ve SIM kart yuvası yok. Ve şimdi, son gelişmeleriPhone 12bunun önümüzdeki yıl gerçekleşeceğini öne sürüyorlar.


Şu anda bu konudaki spekülasyon,MagSafe, Apple'ın iPhone'larından bağlantı noktalarını sonsuza kadar kaldırmasına olanak tanıyan bir araç olarak çok iyi hizmet edebilecek olan portless konsepti için büyük bir ilerleme. Nitekim, Front Page Tech'ten Jon Prosser kısa süre önce en az bir portless iPhone 13'ün 2021'de geleceği iddiasını yineledi.

Prosser bu iddiayı ilk yaptıbu yılın Mayıs ayındave ona göre, Apple’ın mevcut planlarında hiçbir şey değişmedi. O zamanlar, iPhone 13 için USB-C uyumluluğu söylentilerini çürüten O, 2021'de bir portless iPhone'un geleceğini belirtti.

Apple'ın neden portless iPhone'lara geçmek istediğini anlamak çok kolay. Açık estetik nedenlerin yanı sıra, yardımcı ürünlerinden mümkün olduğunca gereksiz kablo ve tellerin çıkarılmasını kolaylaştıracaktır. Aslında, şirket bir süredir bu yönde ilerliyor, ancak henüz portless telefonlara tam bir geçiş gerçekleşmedi.

İPhone 13 söz konusu olduğunda, Prosser'ın öngördüğü tek yeni özellik bağlantı noktası eksikliği değil. Ayrıca yaklaşan akıllı telefonun bir120Hz ekranve muhtemelen bir parmak izi okuyucusu da içerebileceğini önerdi.


Prosser haklıysa, bağlantı noktası olmayan cihazlara geçiş, MagSafe tarafından kolaylaştırılan en az bir iPhone 13 modeliyle gelecek yıl başlayacak. Bu, iPhone'lar için alternatif bağlantı noktası seçenekleri hakkındaki spekülasyonların sona ermesi anlamına gelmelidir (örneğin, USB-C ile uyumluluk); Nihai hedef limanlardan uzaklaşmaksa, bu tür eklemeler daha çok mantıksız olacaktır.

Bugünün en iyi iPhone 12 fırsatları Kilidi Açılan PlanlarHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64GB) Bedavaön ödeme49,58 $ / ay SınırsızaramalarSınırsızmetinler1 GBveri Verileri: Bir seferde 1 GB kullandığınız 4G LTE verileri için ödeme yapınGörünüm-deXFINITY Mobile Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64GB) 60 ABD dolarıön ödeme60 $ / ay 250dakikaSınırsızmetinler3 GBveri Çağrıları: Metinler: Veri:Görünüm-deTüketici HücreselKriket ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (64 GB) 729,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Kullanıcılar, ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Ön Sayfa Teknolojisi