Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Apple Beats Studio Buds çeşitli renklerde geliyor

Apple Beats Studio Buds çeşitli renklerde geliyor

TVOS 14.6 ve iOS 14.6'nın yeni beta sürümlerinde bulunan görsellere göre Beat markalı kulaklık başlıkları yolda. Apple'ın işi bitirdiğine inanılırkenBeats kulaklıkBu yeni Beats Studio Buds, Samsung'un yaklaşanGalaksi Tomurcukları 2ve Google'ınPiksel Tomurcukları.

Resimler için yepyeni bir tasarım gösteriyorgerçek kablosuz kulaklık, kulak sargısı veya tel olmadan. Bunun yerine, Powerbeats ve Powerbeats Pro'ya saygı duruşunda bulunan açılı hap şeklindeki tasarımın yanı sıra kulağı dolduran daha büyük bir ana gövdeye sahiptirler.

İlk olarak tarafından keşfedilen görüntülerMacSöylentilerkatkıda bulunan,Steve Moser, yuvarlak bir şarj çantası ve üç renk seçeneği gösterir: kırmızı, siyah ve beyaz, her iki kılıf ve kulaklık uyumlu.

Beats Studio Tomurcukları


Beats Studio Buds, şarj kutusunda

(Resim kredisi: MacRumors)

Şu ana kadar bu görseller dışında çok az detay biliniyor, bunun dışında Spatial Audio desteği sunması beklenmiyor ya da Apple'ın yeni sürümü.kayıpsız ses (ALAC). Apple'ın ayrıca güncellenmiş sürümlerini yayınlaması bekleniyor.AirPods Proyıl sonra olur.


Studio adı, hafif Powerbeats üzerinde bir prim ve hatta belki de Powerbeats Pro'nun üzerinde bir fiyat önerebilir. Bununla birlikte, 250 doların üzerinde (176 £ / 322 AU $) bu, onu AirPods Pro braketine sıkıca yerleştirir. Belki bu seyirci için önemli değil ama Mekansal Ses olmadan 200 dolarlık bir rakam daha çekici olabilir.

iOS 14.6'nın tam sürümünün Haziran ayında çıkması bekleniyor, bunu öğrenmek için uzun süre beklememiz gerekmeyebilir.


Beats Studio Tomurcukları

Beats Studio Buds ve siyah kasa

(Resim kredisi: MacRumors)