Close
  • Ana
  • /
  • Televizyon
  • /
  • Apple etkinliği: Apple TV, Big Bird, Apple TV +, Oprah, Apple Arcade, Spielberg, Apple Card ... Duyguydu

Apple etkinliği: Apple TV, Big Bird, Apple TV +, Oprah, Apple Arcade, Spielberg, Apple Card ... Duyguydu

Apple TV, Apple TV +, Apple Arcade, Apple News + ve Apple Card, Big Bird, Oprah, Captain America, tulum giyen bir adam ve binlerce oyuncunun yardımlarıyla piyasaya çıktı. Duygusaldı ... Ama bunu manşetten olduğu gibi zaten biliyorsunuz. Bu, herhangi bir ürün olmamasına rağmen tüm Apple Etkinliklerini sona erdiren Apple Etkinliğiydi. Her şey hizmetlerle ilgiliydi, görüyorsunuz.


Not: Bu, bir tür tutarlı düzene girdiğimiz canlı bir blogdu.

Apple TV +

Apple TV +: Apple Hollywood'a gidiyor

Apple, dizi ve film yapıyor.


Apple TV +, 2019 sonbaharından / sonbaharından itibaren 100 ülkede Apple TV'de (uygulama) sunulacak olan isteğe bağlı bir abonelik hizmetidir. Apple TV deneyiminin ücretsiz bir parçası olup olmayacağı belli değil - aşağıya bakın. Çok sayıda büyük isim - hem aktörler hem de yaratıcı insanlar - Apple'ın içerik yaratma girişiminde yer alıyor.

Adil olmak gerekirse, yaratıcı insanlara ödeme yaparsanız, onlara istediğinizi yapacaklardır. Buna şahsen kefil olabilirim. İşte buna kefil olmak için Oprah Winfrey, biraz duraksayarak teknolojiyi insanlıkla karıştırmaktan bahsediyor. Aşağı kaydırırsanız Wyatt Mitchell ve zorlu modası hakkında bilgi edinebilirsiniz, ancak Oprahöldürülmekonu burada. Albay Sanders kılığına girmiş bir hayalet olarak geldi. Tanrım, bu sınırda deliydi. Zaten çok tutkulu. Apple TV +, insanlığı daha kusursuz bir biçimde yeniden canlandırmak için bize harika orijinal filmler ve TV şovları göstermeyecek. Yani bu güzel.


Apple, burada bir ürün lansmanından biraz daha soyut veya duygusal bir şeye gidiyor. Steven Spielberg yaratıcılığın doğası hakkında dokunaklı ve ilginç bir şekilde konuştu ve şimdi uh, Reese Witherspoon ve RachelArkadaşlar Jennifer Anniston, Apple TV + şovlarından bahsediyorSabah Gösterisiişlevsiz haberler hakkında. Steve Carrell de içinde. Biz burada Birleşik Krallık'ta, sahip olduğumuz gibi buna ihtiyaç duymuyoruz.Alan Partridge ile Bu Kez.

Jason Momoa, Apple + şovundaki yeni başrol oyuncusu Alfre Woodard'a körlük yapıyor. Görünüşe göre körlüğü kapatamazsın. Kim biliyordu? Apple + kıyamet sonrası bir dizide yer alıyorlar ki bu da baştan çıkarıcı bir şekildeKuş Kutusu, Netflix'te.


Susam Sokağı ekibinden bazıları Apple TV + için adlı bir çocuk şovu yapıyor.Yardımcılar. Okul öncesi çocuklara kodlamayı öğretmek. Bu bir Black Mirror komplosu gibi gelebilir ama hayır. Onları daha nazik yapacak. Çocuklar için Almanca olan!

Gemide ayrıca: Bill Murray, Spike Lee. Ve 50'li yaşların altındakiler için Brie Larsen. Adını peynirden alan en iyi süper kahraman, param için.

Biliyorsunuz, Apple'ın burada piyasaya sürdüğü tüm Hollywood yıldızlarının hepsi çok iyi ve iyi ama Phil Schiller veya Roger Rosner'ın yüksek watt karizmasıyla gerçekten eşleşemezler.

Chris Evans (hayır, o değil; Kaptan Amerika'yı oynayan) bu arada bunu daha önce SEVİYORUM.


#AppleEvent'te Kaptan Amerika’nın yüzü pic.twitter.com/vmYJ3X7Ea525 Mart 2019

Apple TV (uygulama)

İşte kısaca Apple TV

Apple TV (uygulama) Mayıs ayından itibaren iPhone, Apple TV, iPad'de bir yazılım güncellemesiyle ve sonbaharda Mac'te veya Amerikalıysanız 'Sonbaharda' çalışacaktır. Uygulama ayrıca ilkbaharda Samsung'dan başlayarak, ardından Sony, LG ve Vizio ile birlikte seçilen TV'lere de inecek. Roku ve Amazon da yardım edecek.

Apple, iPod günlerinden beri çevrimiçi olarak TV sağlıyor. İtiraf etmem gerektiğini hatırlamıyorum. Peter Stern, Netflix'e bir alternatif satmaya çalıştığı için hastane kartını aldı. Apple TV uygulaması, tüm iTunes filmlerinizi ve TV dizilerinizi Amerikan yayıncılarının içeriklerinin yanına koyar.

Ayrıca izleme başına ödeme esasına göre kullanılabilen kanallar da vardır, bu nedenle tamamı reklamsız olan Sky tarzı bir uydu veya kablo paketinin tamamına abone olmanıza gerek kalmaz.

Yani temelde bu bir Netflix rakibi değil, bir toplayıcı. Amazon Prime Video ile daha karşılaştırılabilir. Bunun Apple Movies & TV olarak adlandırılacağını düşündüm çünkü Apple TV zaten bir şey ve bir kutu. Bu bildiğimi gösteriyor.

Apple TV, size daha fazla harika içerik sunmak için izleme alışkanlıklarınıza ve kanal seçimlerinize göre insan editörleri ve algoritmaları kullanır.

Buradaki akıllıca nokta, birden fazla yayıncının ve içerik sağlayıcının tek bir platformda olmasıdır. Başlangıç ​​olarak BT TV veya Amazon Prime Video kullanan herkesin bileceği gibi, bu hiç de yeni bir fikir değil. Apple, onu daha kusursuz hale getirebileceği, aramayı kolaylaştırabileceği ve daha iyi pazarlayabileceği fikrine güvenecek.

Yine, pek yeni olmayan, çocuklar için güvenli, ayrı bir bölüm var.

Biraz yaptım tahminler / Apple'a bazı tavsiyeler verdiApple TV ve Apple TV + video akışı pazarına nasıl hükmedebilir?. Ve bazıları gerçek oldu.

Apple TV (Apple TV'yi (uygulama) izlemek için aygıt)

Bugünün en iyi Apple TV ve Apple TV 4K fırsatları Apple TV HD 32 GBApple TVelma149 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünApple TV 4K 32 GBApple TV 4Kelma179 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Apple Arcade

Apple Arcade

'Oyunları yeniden tanımlayan yepyeni bir oyun yelpazesi'. Bu, Apple'ın cevabıdırAşamalar. Bunu hatırla? Apple, akışla ilgili kaygısızlık yapmak yerine duygusal ve içgüdüsel deneyimler yaratmak için oyun reklam öğeleriyle çalışmayı vurguluyor.

100 olacaktamamen özelTüm Apple cihazlarında (indirildikten sonra obvs) oynanabilen oyunların bulunduğu, App Store'da abonelikle ödenen, lansmanda Apple Arcade oyunları. Reklam yok ve uygulama içi satın alma yok.

Abonelik, talep üzerine, abonelik temelinde ve tüm aileniz / hane halkı / hareminiz tarafından kullanılabilecek bir ton içerikle Apple News + (aşağıda) ile aynı hatlarda olacaktır.

Fikir çok güzel, şimdi oyunların neye benzediğini görelim. Fiyatlandırma detaylarıyla birlikte sonbaharda veya sonbaharda satışa sunulacak.

Apple Card (sanal, Apple Pay aracılığıyla)

Apple Kartı: isteğe bağlı gerçek kart

Apple tarafından yapılmış bir kredi kartı için bir isim düşünmeye çalışsaydınız ne olurdu?senBunu aramak? Apple Card, iPhone'un gücünden yararlanarak 'kredi kartını tamamen yeniden gözden geçiriyor'. Yani şimdi iPhone'unuzdır-dirKredi kartınız şimdiye kadar sıkıcı eski kart temelli kredi kartınız için bir portal oldu. Goldman Sachs'ın yardımıyla verilen Apple Card'ın yıllık ücreti ve gecikme ücreti yoktur. Bunun için çok fazla boğulma, bu seyirci daha önce açıkça bundan etkilenmişti. ÇOK.

Apple Card, daha sağlıklı bir finansal yaşama sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Nasıl? Haritalar bağlantısı aracılığıyla her bir işlemi tam olarak nerede yaptığınızı ve harcamalarınızın dökümlerini göstererek.

Daily Cash çevremdeki her şeyi yönetir. Dolar dolarlık banknot, hepiniz

İşte geride kalabileceğimiz bir özellik: günlük% 2 geri ödeme ödülleri (ve Apple ürünleri satın alırsanız% 3), uygun şekilde yeterince Günlük Nakit. Hemen hesabınızda hemen. Pekala, bu benim için potansiyel olarak yıkıcı geliyor ve bir aşamada Amex'imde bir ücretsiz uçuşa sahip olmak için yeterli ödül puanı kazanabilmek için yakın zamanda bir saat satın almış biri olarak konuşuyorum.

İhtiyatlı bir şekilde, Apple Card kullanıcılara yalnızca minimum ödeme değil, bir dizi ödeme seçeneği gösterecektir. Gizlilik ve güvenlik, parmak izi / yüz tanıma güvenliğine sahip cihazda işlendiği için pazar lideridir.

Apple kartı (gerçek kart, TİTANYUM'dan yapılmış)

Apple Card: bu bir altın kart değil, birtitanyumkart…

Bu yalnızca% 1 Günlük Nakit para iadesi ile birlikte gelir. Bu, gören herkese tanıdık gelecek terimlerle açıklanmıştır.Amerikalı psikopat. Titanyum. Lazerle kazınmış. Beyazın zevkli tonu ... Tanrım[HUEY LEWIS VE HABERLER HAKKINDA KONUŞURKEN ADAMI BALTA ÖLDÜRÜR].

Apple Pay

Bunun hakkında konuşalım, diyor Tim. Sen bunun hakkında konuş Tim, bir sihire ihtiyacım var. Bu yıl Apple Pay'de 10 milyar işlem. Evet evet.

Apple News +

Apple News +: haberler gibi ama daha fazlası

O halde bu en küçük duyuru. Apple TV + boks şampiyonluk dövüşündeki alt kart.

Apple News Plus'taki her şeye bireysel abonelikler 8000 dolara mal olacak. Apple News + aylık 9,99 ABD dolarıdır ve aboneliğiniz kapsamında tüm aileniz için erişim mevcuttur.

Apple News + gerçekten Readly'ye çok benziyor, ancak daha ince ve daha fazla Kanadalı başlık içeriyor. Kuzey Amerika'dan sonra İngiltere, Apple News Plus'ın piyasaya çıkacağı bir sonraki yer. Alo, Avrupa!

Az önce söylenenleri özetlemek: Apple News, milyonlarca kişi tarafından kullanılan 1 numaralı haber uygulamasıdır. Şimdi Apple, Apple News + ile dergileri Apple News'e getiriyor. Daha yaşlı okuyucular bunu daha önce iPad News Store ile yaptıklarını hatırlayabilir. Bize ne kadar önemli olduklarını söyleyen bir sürü gazeteci var. Harika iş çıkardık! Mesela şimdi size tüm bunları açıklıyorum.

Roger Rosner bunu bize anlatmaktan heyecan duyuyor. Vay canına, Roger'ın arkadaşı Wyatt Mitchell neye benziyor? Wyatt gittiTam Tulum. Siktir et kardeşlerim. Gerçekten sadece bir melon şapkaya ve biraz da eski aşırı şiddete ihtiyacı var.Otomatik Portakalkuru etki.

Bu tulum, bir #AppleEvent'te görünebilecek en iyi #fashionchoice. pic.twitter.com/zSyPUFEUKF25 Mart 2019

News Plus,en iyi haber deneyimibir mobil cihazdaher türlü konu.Moda dergileri - Wyatt'ın kalbi için çok önemli bir konu, hissediyorum - seyahat, yaşam tarzı… tüm dergiler. Readly'nin şu anda 'Hmm, bu bize biraz benziyor' diye düşündüğünü hayal ediyorum. Pingtwitter Readly'de İngiltere'nin en çok okunan 2. başlığıdır. Sadece söylüyorum.

Özetle: canlı (animasyonlu) kapaklar, öne çıkan makaleler, harika fotoğrafçılık, kolay gezinme. Evet, burası iPad News Store 2.0. LA Times ve Wall Street Journal gibi gazeteler de, Vulture ve Skimm gibi çevrimiçi 'dergiler' gibi her ne ise bu gemide.

İlginç bir gizlilik gerçeği: makale önerileri cihaz üzerinde yapılır, böylece Apple okuduğunuzu anlamazMerhaba!ve reklamverenler sizi izleyemez.

Tim Cook, hizmetlerin ne olduğunu açıklıyor

Tim Cook: tek renkli adam

Pearl & Dean'den farklı olmayan bazı giriş müziklerinden sonra Tim Cook açık - İngiltere'deki eski okuyucular bu müziği hatırlayabilir. Duh-duh-duh-duh-duhhhhh-DUH!

Tim soruyor, 'Hizmet nedir?' Bugün gördüğünüz hizmetlerin tamamı benim gibidoğru şekildedün, herkesle birlikte, her yerde tahmin etti. Lütfen Tim'in konuya gelip 'Ve işte Netflix rakibimiz' demesini beklerken bekleyin.

Tim Cook hakkında sevdiğim bir şey, eşcinsel erkeklerin her zaman gerçekten iyi giyinmesi hakkındaki o eski klişe ve klişeye tamamen karşı çıkmasıdır. Bugün eskisinden daha iyi görünmesine rağmen. Sesine uygun bir sürü tek tonlu renk.

Daha önce ne oldu

Şu anda Phoenix'ten retro dans müziği, Apple Music'te Billy Zane tarafından oynanan Fransa'nın en iyi 3. eski dans müziği grubu.

Görünüşe göre Ewan McGregor ön sırada. Umarım daha sonra ayağa kalkıp sonundan itibaren dansını yapar.Trainspotting 2.

Dün Apple TV + ve Apple Arcade çok uzak göründüğünde yazdıklarımız

Apple'ın etkinlikleri, yalnızca LOL'lar için olsa bile her zaman izlemeye değer, ancak 25 Mart'taki 'It's Show Time' etkinliği olağandışı olabilir. Artık alışılageldiği gibi, California, Cupertino'daki Steve Jobs 'Theatre'da (Amerikalılar böyle tiyatro derler) gerçekleşecek ve şimdiden yaygın olarak sızdırılmış olan bazı yeni Apple şeyleri olacak.

• It's Showtime etkinliğini Apple'ın yayın sayfasında GMT'den (10: 00 PDT) itibaren izleyebilirsiniz.

It's Showtime etkinliğindeki fark, sızdırılan Apple şeylerinin elinizde tutabileceğiniz araçlar olmayacak olmasıdır. Bunun yerine, zaten sahip olduğunuz cihazlarda tükettiğiniz hizmetler olacaktır. Bunların başındaApple'ın Netflix'e rakip TV ve film izleme hizmeti.

Bunu aşağıdaki gibi cihazlarda izleyebileceksiniz:Apple 4K. Ya da yeni ne dersin2019 iPad Air ve iPad MiniApple'ın geçen hafta açıkladığı veya yeni2019 iMacApple geçen hafta açıkladı mı? Oh ve bunu aracılığıyla dinleyebilirsinizAirpods 2Apple da geçen hafta duyurdu. Yoğun bir haftaydı.

Oh ama bekle, peki yaApple AirPowerşarj pedi? Bu defalarca tartışıldı ve yine de bir şekilde hala gerçekleşmedi ...

  • It's Show Time'ı telefonunuzda veya dizüstü bilgisayarınızda nasıl izleyebilirsiniz?

Apple It's Show Time etkinliği: ne başlayacak ... ve ne olmayacak

Apple TV 4K

Apple'ın Netflix rakibi: Harika mı olacak kadın?

Apple bugün bildiğimiz teknoloji olayını 'icat etti'. Ya da belki olmadı, ama Steve Jobs kesinlikle bunu daha önce herkesten daha iyi yaptı ve iPod'lardan iPhone'lara ve iPad'lere kadar insanları gerçekten heyecanlandıran ürünlere sahipti. Şu anki Apple ekibi biraz sinirli, sinirli karizmasından yoksun, ancak yine de somut ürünler olsun ya da olmasın, Show Time etkinliğinde bizimle konuşmak için en iyi baba kot pantolonlarını giyecekler.

Bununla birlikte, yukarıda belirtildiği gibi, Apple normalde bu etkinlikte görmeyi umduğumuz cihazlardan çoktan vazgeçti. İPad, iMac ve Airpod'lar basın bülteniyle paketlendi, bu yüzden Pazartesi günü piyasaya sürülmeyecekler.

Bir Netflix rakibinin piyasaya sürülmesi / duyurulması kesin bir kesinliktir. Readly'nin beğenilerine rakip olacak bir dergi abonelik hizmetinden de çok söz edildi. Bir de Apple kredi kartından söz edildi.

Çok tartışılmamış, ancak mantıklı olan bir aykırı, yeni bir Apple TV'dir - bu, Apple TV 4K için bir güncelleme ve / veya bir Roku veya Amazon Fire TV Stick'e benzer daha düşük maliyetli, dongle tipi bir mesele olabilir. Apple TVOS için kesinlikle bir güncelleme olacaktır, ancak bu genellikle şu tarihte beklenecektir:Apple'ın WWDC (World Wide Developers 'Conference) etkinliğiHaziranda.

Apple'ın Netflix rakibi: Apple Movies and TV

Umarım bundan biraz daha heyecanlı görünür

Adı ne olacak?

Bilmiyoruz. Ancak yeni başlayanlar için Apple Show Time olarak adlandırılmayacak çünkü zaten Showtime adında bir kablo istasyonu var. Apple artık böyle şeyleri adlandırmadığı için iMovies olarak adlandırılmayacak.

Bu nedenle, Apple'ın Netflix rakibinin Apple Music'i takip etmesini ve ultra basit bir şey olarak adlandırılmasını bekliyoruz. Muhtemelen kutularına Apple TV denemez, ancak Apple Movies & TV olabilir.

Ya da belki ona Sirivision derler. Kim bilir?

Ne kadara mal olacak?

Lansman sırasında ve sonrasında 3 aya kadar kesinlikle ücretsiz bir deneme süresi olacaktır. Bundan sonra, hangi içeriğe eriştiğinize bağlı olarak, daha yeni filmlere veya HBO ya da büyük spor etkinlikleri gibi daha yüksek tonlu TV içeriğine ulaşmak için bir prim ile, farklı abonelik maliyetleri seviyeleri görmek bizi şaşırtmaz.

Temel teklif, sunulan içerik açısından genel olarak Netflix'e benzeyebilir. Bu durumda, Netflix ile aynı veya biraz daha ucuza fiyatlandırılacaktır - Netflix, HD veya 4K isteyip istemediğinize bağlı olarak 9 ila 11 TL arasındadır.

Bununla birlikte, Apple daha fazla gişe rekorları kıran ve Game of Thrones gibi aranan kutu setleriyle daha üst seviyeye çıkarsa, fiyatların Now TV ile daha uyumlu, hatta daha yüksek olmasını bekleriz. Şimdi'nin Eğlence (TV) ve Sinema geçişleri aylık 20 £, ancak yalnızca 720p çözünürlükte.

Ancak şu anda Apple Movies & TV'nin Apple'ın mevcut iTunes Movies mağazasının yanında çalıştığını görmeyi umuyoruz. Böylece, yayınlamak için belirli miktarda içerik alırsınız ve gişe rekorları kıran filmleri ve benzerlerini satın almak veya kiralamak için fazladan ödeme yapmanız gerekir.Game of Thrones. Amazon Prime Video'nun aldığı yaklaşımla aynı.

Üzerinde ne olacak?

Milyar dolarlık soru bu. Tüm görüşmeler Starz, HBO ve Showtime ile Apple'dan orijinal içerikle yapılan görüşmelerden ibaretti. Aslında, bunun düz bir film ve TV Netflix rakibinden çok akışlı, çok stüdyolu bir yakalama TV kanalı olması mümkün.

Bununla birlikte, Apple'ın yalnızca TV şovları, belgeseller ve özel yapımlar yapmak yerine Netflix ve Amazon Prime Video'yu (ve daha fazlasını) destekleyen tüm stüdyolardan filmleri dahil etmek isteyeceğini düşünürsünüz. Spor da büyük bir anlam ifade edebilir.

Apple'ın, M Night Shyamalan, Oprah Winfrey gibi köklü isimler ve Damian Chazellae (yönetmen) gibi isimlerle kendi içeriğini üretmek için 1 milyar dolar ayırdığı söyleniyor.La La Land) bahsedildi.

Apple, kuşkusuz etkileyici, ancak Apple TV'de zaten var olan Siri ses kontrolü ve içerik arama ya da bir şovu bir cihazda izlemeye başlayıp daha sonra başka bir cihazda devam ettirebileceğinizi gösteren selamlamaya indirgenebilir.

Şu anda bunların hiçbiri çok heyecan verici gelmiyor. Yine de, Pazartesi günü Apple'ın gerçekten heyecan verici orijinal içeriği ve üçüncü taraf film ve TV paketlerini 4K olarak Netflix, Amazon Prime Video ve Sky Now ile rekabet edebilecek bir fiyatla ortaya çıkaracağını düşünüyoruz.

Nasıl izleyeceksin?

Birkaç yıl önce, bu sorunun cevabı 'Apple cihazınızda aptalca' olurdu.

Apple Movies & TV elbette size iPhone, iPad, Apple TV ve Mac'lerde ve Windows PC'lerde Safari tarayıcısında sunulacaktır. Bununla birlikte, önümüzdeki yıl içinde, TV'lerde yerleşik olarak görmeyi umuyoruz - Samsung, Sony ve LG'nin 2019 televizyonlarının tümü, mevcut Apple yayın hizmetlerini destekliyor - ve hatta belki de Roku, Amazon ve hatta Google'dan cihazlarda görünecek. Yine de, tamam, belki hayır, çünkü bu biraz Kim / Trump durumu.

Apple, bugünlerde bir cihaz olduğu kadar bir 'servis' şirketi olarak görülmek istiyor ve bunu yalnızca iPhone ve Mac sahiplerine hizmet sunarak yapamaz. Netflix'i ekmek kızartma makineniz dışında hemen her cihazda izleyebilirsiniz. Apple, aynı düzeyde her yerde bulunmayı arzulamalıdır.

İngiltere'de Apple'ın Netflix rakibi nasıl olacak?

Bu daha çok 12.50 sterlinlik bir soru gibi. Apple, diğer büyük film ve TV yayın hizmetlerinin yanı sıra, İngiltere'nin nispeten küçük TV pazarı hakkında gerçekten endişeli olmadığını defalarca gösterdi. ABD'de Apple TV, Netflix gibi çok daha kaliteli içeriğe, ilginç özelliklere ve beyzbolla ilgili şeylere sahiptir.

Bu durumun, özellikle lansman sırasında Apple Movies ve TV abonelik akışıyla devam etmesi tamamen mümkündür.

Başka ne başlayacak?

Apple TV 4K

Apple'ın TV servisi yeni bir Apple TV'nin lansmanını görebilir mi?

Apple dergisi abonelikleri

Apple'ın gazete ve dergiler için bir abonelik hizmeti başlattığına dair pek çok söylenti var. Yazılı kelime için Spotify'ı (veya Apple Music'i) düşünün. Zaten bunun gibi hizmetler var, özellikle Readly - Pingtwitter dergisi, olduğu gibi Readly'de en çok okunan ikinci Birleşik Krallık yayını. Oldukça nominal bir aylık abonelik ödersiniz (Readly'nin durumunda 8 £) ve tabletinizde veya telefonunuzda binlerce dergiye erişim elde edersiniz.

Kısa ömürlü iPad dergi mağazası ve Apple News toplayıcısı tarafından yakılan yayıncılar, buna erişmek için Apple'ın kapısını tam olarak hırpalamıyor olabilir, ancak sonunda iyi bir şekilde ilerlemesi gerekir.

Apple kredi kartı

Finans basını, Apple'ın bir kredi kartı çıkarmasını yaygın olarak bekliyor. Tamam.

Bu, daha ucuz Apple Movies & TV abonelikleri gibi Apple ile ilgili avantajları içerebilir. Ya da sadece bir kredi kartı olabilir. Apple'ın buna hangi yenilikleri getirebileceğini görmek zor.

Apple TV 8K ve Apple TV 4K donanım kilidi

Ayrıca bir veya daha fazla yeni Apple TV kutusu olasılığı da var - hayır, gerçek bir Apple Television olmayacak, üzgünüm. Unutmayın, her şey sözde hizmetler ve Apple'ın erişimini iOS ve MacOS kullanıcılarının ötesine genişletme ihtiyacıyla ilgili.

Apple TV 4K ayrıca, Apple'ın yeni hizmetlerini kolayca barındırabilecek son derece yetenekli bir cihazdır. Belki Apple bir Apple TV 8K çıkarır? Hayýr. Hayýr, olmayacak.

Oradaabilirdaha ucuz, daha dongle benzeri bir Apple TV duyuruldu, ancak buna kısa oranlar koymayız.

Apple Airpower

Hey, neyse, Apple'ın Qi şarj matı nerede?