Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir Cihazlar
  • /
  • Apple olay sızıntısı Apple Watch 6, Watch SE ve iPad Air 4 ayrıntılarını ortaya çıkarıyor

Apple olay sızıntısı Apple Watch 6, Watch SE ve iPad Air 4 ayrıntılarını ortaya çıkarıyor

ElmalarTime Flies olayıABD teknoloji devi yeni modelini açıklayacak.Apple Watch Serisi 6söylentiApple Watch SEve yeniiPad Air.

Tabii ki, tüm bunlar sızıntılara ve söylentilere dayanan spekülasyonlar, Apple şovun dizisini sıkı bir şekilde gizliyor, ancak şüphelerimiz, bazı ekstra ilginç ayrıntılara atılan sağlam bir sicile sahip başka bir kaynak tarafından doğrulandı.

Twitter sızıntısıEvan Blassakıllı saatlerin her biri için hem LTE hem de yalnızca Bluetooth varyantlarının mevcut olduğu iki boyut seçeneği göreceğimizi tahmin etti. Blass ayrıca Apple Watch 6'nın en son modelde görülen bir S4 işlemciye sahip olacağını öne sürüyor.Apple Watch Series 4ve S5 ile değiştirilir.Apple Watch Series 5.

Daha uygun fiyatlı Apple Watch SE'nin S4 SoC'yi kullanacağını düşünürdük, Watch 6 ise S6'ya çarpacaktı, bu yüzden Blass'ın bahşişi biraz beklenmedik.


- iPad Air 4. Nesil: A14 ve USB-C- iPad 8. Nesil: A12X ve Lightning - Apple Watch Series 6: S4, 2 boyut, hem BT hem de LTE- Apple Watch SE: 2 boyutta, ayrıca BT ve LTE sürümleri14 Eylül 2020

Ayrıca iki yeni iPad'in yakında ortaya çıkması ile dalga geçiyor; Bu yıl yalnızca tek bir tabletin piyasaya sürülmesini bekliyorduk.en son söylentilerancak güvenilir bir şekilde sızan Jon Prosser,2020'de çıkış yapan birden fazla modelbu yüzden iPad 8'in iPad Air 4'e katılması bizi tamamen hazırlıksız yakalamadı.


İPad Air 4, Apple'ın yeniA14 biyonik işlemcive USB-C bağlantısına sahip olacaktır. İPad 8, Apple'ın tescilli Lightning bağlantı noktasını koruyacak ve 2018'lerde piyasaya sürülen A12X işlemcisini barındıracakiPad Pro.

  • PS5 PANİK! Bir PlayStation 5'i güvence altına almak ÇOK zorlaştı - işte nedeni
  • En iyi akıllı telefonlar: en iyi telefonlar, sıralamada

Vitrinden sadece saatler uzaktayız ve 2020 Apple serisinin resmi onayını, teknik özellikleri, fiyatları ve çıkış tarihlerini alıyoruz, bu yüzden en son güncellemeler için bizi izlemeyi unutmayın.


Akışı şuradan izleyebilirsiniz:Apple'ın web sitesiveApple'ın YouTube sayfasıveya izlemeye başlamak için başladığında yukarıdaki videoyu biraz oynatın.

Bugünün en iyi Apple Watch 5 fırsatları Apple Serisi 5 44 mm GPS ... Odak Kamera379,99 GörünümYeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 384 $ Apple Watch Series 5'i Görüntüle ... Adorama389 ABD doları GörünümYeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 414,99 $ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Black Friday fırsatları İngiltere: 2020'nin en iyi Black Friday indirimlerini satın alın
  • smartwatch
  • En İyi Apple Watch