Close
  • Ana
  • /
  • Yayın Akışı
  • /
  • Apple etkinliği canlı akışı: iPhone, Chrome ve daha fazlasında 'It's Show Time' nasıl izlenir

Apple etkinliği canlı akışı: iPhone, Chrome ve daha fazlasında 'It's Show Time' nasıl izlenir

En sonApple etkinliğiSteve Job Theatre'da parlak yeni uzay gemisi kampüsü Apple Park'ta başlayacak. Resmi davetlerde 'Gösteri zamanı' sloganıyla alay edilen açılış konuşması, Apple'ın uzun zamandır beklenen video yayın hizmetinin lansmanını görmek için yaygın olarak söylentilere göre. Etkinlik 17:00 GMT'de (10:00 PDT) başlayacak.


Etkinliğe davet edilmeyenler için şükürler olsun ki Apple, sunumun tamamını gerçekleşirken web sitesinde canlı yayınlayacak.Burada ayarlayabilirsiniz.

  • Apple'ın bugünkü 'It's Show Time' etkinliği için sıraladığı her şey
  • Apple TV 4K incelemesi

Açılış konuşmasını bir mobil cihazda izlemek isteyenler için Apple, Safari web tarayıcısını iOS 10 veya daha yeni bir sürümde çalıştıran iPhone, iPad veya iPod Touch'ı kullanmanızı önerir. Yani Android akıllı telefonu olanlarbelkişanssız olmak. Bununla birlikte, Apple geçmişte bazı duyurularını yayınlamak için Twitter'ı kullandı, bu nedenle sosyal ağda etkinliğin başlangıcına daha yakın başka bir canlı yayının göründüğünü görebiliriz.

Bu arada, etkinliği ve sayısız duyurusunu masaüstünde izlemek isteyenler için Apple, Safari'yi macOS Sierra 10.12 veya üzeri veya Windows 10 ve yerleşik Microsoft Edge tarayıcısında önerir. ABD'li şirkete göre, Chrome veya Firefox'un son sürümleri de 'akışa erişebilir'. Geçmişte sahip değildikhiçMacOS'ta güncellenmiş bir Chrome tarayıcısıyla akışı ayarlamada sorun yaşayın, böylece uyarıları terletmeyizçok fazla. Bununla birlikte, Edge tarayıcınız varsa, en güvenli bahis bu olabilir.

AirPlay aracılığıyla Apple TV set üstü kutusunda yayın yapmak için en son Apple TV yazılımı veya tvOS yüklü bir Apple TV (2. nesil veya sonrası) gerekir. Donanımın en son sürümüne sahip olanlar, ızgarada bir düğmeye dokunarak akışa doğrudan erişim sağlayan yeni bir Özel Etkinlikler uygulaması görmelidir.


En son açılış etkinliği, Apple'ın uzun süredir söylentilere konu olan rakibi olan ve aralarında Starz, HBO ve Showtime'ın da bulunduğu bir dizi stüdyodan içerik bir araya getirecek olan Netflix'in etrafında toplanacak. Apple, bu rakiplerine aylık bir abonelik ücreti ile erişim sağlayacak - biraz geleneksel uydu televizyon şirketleri gibi,Gökyüzü Q. Yeni hizmet aynı zamanda Apple tarafından finanse edilen ve üretilen, geçen yıl 1 milyar dolarlık (750 milyon sterlin) bir savaş sandığı ayıran ve Hollywood'da yetenekleri toplayan bir dizi orijinal gösteriye ev sahipliği yapacak.


Apple, Steven Spielberg'in eleştirmenlerce beğenilen 1985 antoloji serisinin yeniden canlandırılmasını emretti.Harika Hikayeleryanı sıra henüz başlıksız bir drama dizisiLa La Landyönetmen Damien Chazellae, bir psikolojik gerilim filmiAltıncı Hisyazar-yönetmen M. Night Shyamalan, kayıp çocuklarını arayan bir çiftin etrafında dönüyor. İPhone üreticisi ayrıca Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon ile bir sabah haber programı hakkında bir dizi siparişi verdi. Yakın zamanda, bu anlaşmadan ne tür şovlar bekleyebileceğimiz konusunda çok az bilgi olmasına rağmen, Oprah Winfrey ile 'benzersiz, çok yıllık bir içerik ortaklığı' imzaladı.

Ancak,son raporlarvideo on-demand hizmeti, Apple'ın bugün etkinlikte orijinal şovlarını başlatmayacağını gösteriyor. Bunun yerine, bu gösteriler hala geliştirilme aşamasındadır ve 'en erken' sonbahara kadar yüzeye çıkması pek olası değildir.


Bugünün en iyi Apple TV 4K fırsatları Apple TV 4K 32GB KRCS pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/clickAPPLE TV 4K - 32 GB Currys PC World 179 TL Apple TV'yi Görüntüle 4K 32GB Apple UK£ 179 GörünümApple TV 4K (64 GB) Amazon Prime £ 199 Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz