Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Bu Amazon Prime Day indiriminde Apple hediye kartı fiyatları düştü

Bu Amazon Prime Day indiriminde Apple hediye kartı fiyatları düştü

Bazen mükemmel hediyeyi seçmek kolaydır veya arkadaşlarınız ve aileniz o kadar güçlü ipuçları verir ki, yanlış hediyeyi seçmek imkansızdır. Ancak her şeye sahip olan veya anlayışlı (başka bir deyişle, memnun etmesi zor) insanlar için hediye kartları vardır.


Evden çıkmak bile istemiyorsanız, evde sipariş edilen e-kartlar veya hediye kartları doğrudan alıcının kapısına kadar teslim edilebilir. Böylece, Noel alışverişinizi hallederken ana caddeye cesaret etmekten kendinize bir gün izin verebilirsiniz.

Şimdi, harika bir erken sayesindePrime Day anlaşması, Amazon'daki bazı popüler hediye kartlarından tasarruf edebilirsiniz.

Aşağıdaki fırsatlara göz atın:


App Store ve iTunes Hediye Kartlarında% 10 Tasarruf Edin 25 £ ve Üzeri | Amazon
Tek kart, tadını çıkarmanın milyonlarca yolu. Uygulama, oyun, müzik, film ve TV programları almak için App Store ve iTunes Hediye Kartını kullanın. Çeşitli mezheplerde mevcuttur - tüm Apple aygıtlarınızdaki dosyaları korumak için uygulama içi içeriğe, kitaplara, TV programı aboneliklerine ve hatta iCloud depolamaya harcayın. Yalnızca Birleşik Krallık'ta Apple Medya Hizmetlerinden yapılan satın alımlarda geçerlidir. Kullanım, bir Apple Kimliği ile lisans ve kullanım koşullarının önceden kabul edilmesini gerektirir.


Anlaşmayı Görüntüle


Yeni Görünüm Hediye Kartında% 15 Tasarruf Edin | Amazon
Yeni Görünüm Hediye Kartı göndererek birisinin gününü aydınlatın. Ne kadar vermek istediğinizi seçin ve kişisel bir mesaj ekleyin, sonra arkanıza yaslanın ve rahatlayın. Kaçırılamayacak kadar iyi fiyatlar sayesinde, şimdi ve tüm güzel zamanlar için giyebilecekleri mükemmel pick-up'ları bulacaklarından eminler. Bu hediye kartı İngiltere'deki herhangi bir New Look mağazasında ve newlook.com'da çevrim içi olarak kullanılabilir. Anlaşmayı Görüntüle


Footlocker Hediye Kartında% 15 Tasarruf Edin 15 £ ve üzeri | Amazon
Foot Locker, Avrupa sokak kültürünün, spor ayakkabı sahnesinin ve atletik yaşam tarzının yerleşik karmaşık bir öğesidir. Bu kart yalnızca düzenlendiği ülkedeki Foot Locker veya Kids Foot Locker mağazasında yapılan alışverişlerde kullanılabilir. Anlaşmayı Görüntüle

Pizza Express Hediye Kartında% 20 Tasarruf Edin | Amazon
PizzaExpress, 1965'ten beri pizza yapıyor. Klasik Margherita'dan her zaman popüler olan Amerikalılara ve gerçekten lezzetli Pollo reklamı Astra'yı da unutmayan PizzaExpress, onlarla yemek yiyen her konuğu memnun edecek bir lezzet kombinasyonu sunuyor. PizzaExpress'te yemek yemek için hediye kartınızı kullanın. PizzaExpress £ 20 hediye kartınız posta yoluyla teslim edilecektir. İngiltere'deki herhangi bir PizzaExpress restoranında tam veya kısmi ödeme yapmak için bu hediye kartını kullanın.


Burada aradığınızı bulamadınız mı? Amazon'daki tüm hediye kartı fırsatlarına göz atın.

Bunu beğendin mi?