Close
  • Ana
  • /
  • Giyilebilir
  • /
  • Apple Gözlükleri: Çok gizli laboratuvarlarda yapılan Apple AR gözlükleri için ekranlar

Apple Gözlükleri: Çok gizli laboratuvarlarda yapılan Apple AR gözlükleri için ekranlar

Apple'ın geniş çaplı artırılmış gerçeklik (AR) Apple Glasses prototipi, raporlara göre Cupertino-devi'nin Apple AR gözlükleri için ekran tedarik etmek üzere Taiwan Semiconductor Manufacturing Co.'dan (TSMC) yararlandığını öne sürdüğü için Ar-Ge'nin 'ikinci aşamasına' geçti.


TSMC'nin Apple ile zaten köklü bir ortaklığı var; TSMC, Tayvan'daki son derece gizli, işaretsiz laboratuvarlarda AR Gözlükleri için yeni nesil 'ultra gelişmiş' Micro OLED ekranları geliştiriyor.

Apple söylenti değirmeni, Apple gözlüklerinin ne olabileceğine dair birçok fikri ortaya çıkarmakla meşguldü: bir çiftkendini ayarlayan özellikler, belki ya da belki de şık bir çift gözlüğün daha olağanüstü amacı,iPhone 12tarafındanönümüzdeki on yılın sonu. Tırmanmak için oldukça dik bir dağ.

Ekran endüstrisi gurusu,ross genç, TSMC'nin daha küçük, daha ince ve bir inçten daha küçük olan Micro OLED ekranlarda çalışacağını tweetledi. Şu anda proje, normal OLED ekranların enerji verimliliğini kolayca aşan ve 'gelecek olan artırılmış gerçeklik cihazları' gibi daha küçük ürünler için ipso facto mükemmel olan gofret ince ekranlara odaklanan araştırma ve geliştirme aşamasındadır. Apple'ın AR Gözlükleri.

Ar-Ge'nin ikinci aşamasına girerken, Apple'ın AR özelliklerini 2023 gibi çok zorlu bir lansman tarihine yerleştirdiği bildiriliyor ve bu çok zor. Apple, elbette, kullanılan A serisi çipler için TSMC'ye güveniyor.iPad Hava 2020,iPhone 12 Prove dahil olmak üzere Apple MacBook M1 modellerinin beğenileriApple MacBook Air (M1, 2020).


Bu haber Tayvanlı üretici için çalkantılı bir zamanda geldi. NSküresele yakın güven7nm için TSMC'de üretim yetenekleri, dünya genelinde birinci sınıf Android telefonların üretimini tehdit ediyor; için yonga setlerini üretmek üzere AMD'nin seçtiği dökümhane olmanın zorluğunuXbox Serisi X,PS5, veXbox Serisi S, şirket üzerindeki baskıyı anlatılmamış seviyelere yükseltti ve bustokunu ölçeklendirTalebi karşılamak.

Diğer söylentiler, Apple'ın yalnızca Micro OLED üzerinde değil, aynı zamanda gizli Tayvanlı üretim tesislerinde Micro LED teknolojisi üzerinde çalıştığını öne sürüyor. NSson derece fütüristikÖnümüzdeki günlerde Mini LED veya Micro LED ekranların kullanımı da dahil olmak üzere, Apple Watch'ta Micro LED kullanılabilir.Apple Watch Seri 7. Ama bu konuda henüz bir doğrulama yok. Bizimen iyi elma izlekılavuz, şu anda satın alınabileceklerin en iyisini gösterir.


Apple'ın AR Gözlüklerinin Micro OLED lenslerinden geçen bir dünya, günlük yaşamımızı sindirme, özümseme ve işleme biçimimizi değiştirebilir. TSMC ortaklığı beklenmedik bir şey değil, ancak yarı iletken devinin zaten büyük bir baskı altında olduğu bir zamanda geliyor, bu yüzden doğru olması durumunda bunun her iki şirket için de nasıl sonuçlanacağını görmek ilginç olacak.

Bugünün en iyi macbook air 2020 fırsatları İndirimli FiyatApple 13.3' MacBook Air ile... Walmart 1.709.92 $ 1,139,95 dolar GörünümBenzerlerini Görüntüle Amazon US Amazon Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Asya