Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iOS 14.5, büyük güncellemede arsız yeni emoji alıyor

Apple iOS 14.5, büyük güncellemede arsız yeni emoji alıyor

Apple iOS 14.5 beta 2'deki herkes, işletim sistemi önümüzdeki aylarda kullanıma sunulduğunda herkes için görünecek bazı yeni Emojilerin tadını çıkaracak. Kullanıcıların emoji cilt tonlarını kendileriyle eşleştirmelerine veya cinsiyetten bağımsız olarak sakal seçmelerine olanak tanıyan daha fazla ince ayar içerir. Bu son güncelleme, standarttaki 3,521 mevcut ideogram listesine 217 yeni Emoji daha getiriyor.

Apple ayrıca kulaklık emojisini daha yakından temsil etmek için değiştirdi.Airpod'lar Maks. Bu yeni değil, iOS'un eski sürümlerinde kulaklık emojisi Apple kulaklıkların ticari markasıydı. Apple bundan uzaklaştı ve daha genel bir görünüm seçti, ancak yeni tasarımın kendi projesi olduğu çok açık.

Üç yeni ifade var, nefes veren yüz, sarmal göz yüzü (2020 ve 2021 için çok iyi bir mesaj hissi veriyor) ve Apple'ın versiyonunda biraz daha fazla görünen bulutlardaki yüz, o küçük yuvarlak yüzün bir vape vurduğuna benziyor ve zor. Yüzlerin yanı sıra, yanan yeni bir kalp ve muhtemelen yanmaktan kaynaklanan sargılı bir kalp de var.

kalp emojisi


(Resim kredisi: Emojipedia)
  • Samsung Galaxy Note 21 FE, Note serisine veda etmek için kapağı kırdı
  • Skullcandy, yeni Aktif Gürültü Önleyici Hesh kulaklık serisiyle Bose'un peşinden gidiyor
  • Google Pixel fotoğraf avantajları diğer Android telefonlara gidiyor - ancak ödemeniz gerekiyor

Zamanında güncelleme de var. Bu yıl milyonlarca insanın hayatının bir parçası olacağı aşikar olan şırıngadan kan alındı. Şimdi, popülerlik listelerinin zirvesine oldukça hızlı bir şekilde atlayacak olan, akışkan dolu bir versiyon.

Apple, yeni Emoji'ye karar veremese de, cihazlarında nasıl göründükleri konusunda kendi dönüşünü yapıyor. Yeni eklemeler Unicode tarafından onaylandı ve daha sonra bunlara kendi yorumlarını eklemek cihaz üreticileri ve işletim sistemi yaratıcılarına kalmış. Daha önce şirket, onaylandıktan 6 ay sonra ekleme eğilimindeydi, ancak koronavirüs nedeniyle gecikmelerle bu yıl sonbaharda değil, ilkbaharda piyasaya sürüyor.


İOS 14.5'in son sürümünün Şubat ayında veya belki de Mart ayının başlarında göründüğünü görmeliyiz. Bu güncelleme aynı zamanda Apple'ın yeni yöntemini de içerecek.maske takarken iPhone'unuzun kilidini açmak.

Kaynak:Emojipedia


Bugünün en iyi Apple iPhone SE (2020) fırsatları Kilitsiz Planlar Her ay 30 GB bonus veri alın + 3 ay Amazon Müzik + Paket ve Tasarruf edinVodafone TR Hiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (Taksitli) Apple iPhone SE (2020) (Taksitli) 61.08 AU $ / ayMin. toplam maliyet $798.88SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriMaksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2 Mbps'ye kadar hızlarda Oz'da sonsuz veri Metinler: standart ulusal SMS ve MMS Verileri: Maksimum Hızda 10GB + 30GB bonusVodafone TR Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriMaksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2 Mbps'ye kadar hızlarda Oz'da sonsuz veri Metinler: standart ulusal SMS ve MMS Verileri: Maksimum Hızda 10GB + 30GB bonusGörünümNSVodafone 61.08 AU $ / ayMin. toplam maliyet $798.88GörünümNSVodafoneİyi çalışır durumdaki uygun bir iPhone'u takas ettiğinizde 300 ABD doları kredi kazanın.Optus AU Hiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (Taksitli) Apple iPhone SE (2020) (Taksitli) 66.08 AU $ / ayMin. toplam maliyet $803.88SınırsızaramalarSınırsızmetinler20 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız maksimum 1.5 Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya'da standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSOptus AU Hiçbir sözleşme SınırsızaramalarSınırsızmetinler20 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız maksimum 1.5 Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya'da standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSGörünümNSOptus 66.08 AU $ / ayMin. toplam maliyet $803.88GörünümNSOptus Telstra AU Hiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (Taksitli) Apple iPhone SE (2020) (Taksitli) 86,62 ABD Doları / ayMin. toplam maliyet 813,88 $SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSTelstra AU Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünümNSTelstra 86,62 ABD Doları / ayMin. toplam maliyet 813,88 $GörünümNSTelstraEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz