Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iOS 14.6 ve iPadOS 14.6 şimdi iPhone'lar ve iPad'ler için daha fazla güncelleme getiriyor

Apple iOS 14.6 ve iPadOS 14.6 şimdi iPhone'lar ve iPad'ler için daha fazla güncelleme getiriyor

Son güncellemeden sadece bir ay sonra Apple, bazı kullanışlı yeni özellikler getirmek ve Haziran ayında yapılacak olan ses iyileştirmelerine hazırlanmak için iOS 14.6 ve iPadOS 14.6'da tetiği çekti.

ikeniOS 14.5 güncellemesiSaatinizi kullanarak iPhone'unuzun kilidini açma yeteneği ve yeni uygulama izleme uyarıları gibi bazı önemli özellik güncellemelerini içeren iOS 14.6, daha küçük ancak önümüzdeki ay önemli olacak değişiklikler getiriyor.

Yeni Apple Card Ailesi seçeneği, Apple Card'ınızı 13 yaş ve üzeri çocukları da içerebilen, evinizdeki en fazla beş kişiyle paylaşmanıza olanak tanır. Ana kart sahibi ek kartlar üzerinde limitler ve kontroller belirleyebilir. Sadece ana kart sahibi değil, tüm kullanıcılar da kredi biriktirebilir.

AirTag ve Find My için bir güncelleme, kullanıcının cihazı kayıp moduna geçirirken telefon numarası yerine bir e-posta adresi sağlamasına olanak tanır. AirTag, NFC özellikli bir cihazla dokunulduğunda sahibinin kısmi telefon numarasını da gösterecek. Bu, arkadaşlar ve aile arasındaki etiketleri belirlemede yardımcı olabilir.


Podcast kanalları ve şovları için abonelik desteği eklendi ve sesle kontrol kullanıcıları, yeniden başlattıktan sonra telefonlarının kilidini sesli olarak açabilir. Daha önce, kodun kilidi ilk açıldığında hala gerekliydi.

Belki de en önemlisi, iOS 14.6 güncellemesi iPhone ve iPad'iApple Music ses iyileştirmeleriSpatial Audio, Dolby Atmos ve Lossless Audio dahil olmak üzere, Mayıs ayının başlarındaki duyurularından sonra gelecek ay piyasaya sürülecek.


iPhone iOS 14.6

(İmaj kredisi: Gelecek)

iOS 14.6 nasıl indirilir

Telefonunuz otomatik güncellemeye ayarlandıysa, telefonunuzu bir sonraki takışınızda yeni güncellemeyi almalısınız. Ancak, bekleyemezseniz, bunu manuel olarak nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:


gitAyarlar> SeçGenel>Yazılım güncellemesi.

Hızlı indirmeye izin vermek için prize takılı ve ideal olarak WiFi'ye bağlı olmanız gerekir. İşlem biraz zaman alabilir, bu nedenle en az 30 dakika boyunca telefon erişiminiz olmasın.

Bugünün en iyi Apple ipad fırsatları 449 Amazon müşteri incelemesi ☆☆☆☆☆ İndirimli Fiyat Apple iPad 9.7' (2017) WiFi... Amazon Prime £243.95 £219,95 £ Düşük Stoku Görüntüle Apple iPad 9.7' WiFi 32GB... Amazon Prime £219.99 Görüntüle Apple iPad 9.7' (2017) WiFi... Amazon Prime 228,87 TL Apple iPad 9.7' (2017) Wi-Fi... Amazon Prime 235 TL Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz