Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Apple iPad Air 4 geliyor - ve BU özel yeni özellikle

Apple iPad Air 4 geliyor - ve BU özel yeni özellikle

Mart 2019'dan beri yeni bir iPad Air görmedik, ancak görünen o ki Apple bunu yakında düzeltecek. Çünkü Çin'den çıkan yeni bir rapor, şirketin Mart 2021'de iPad Air 4'ü piyasaya sürmeye hazırlandığını gösteriyor.

Öyleyse, Çin sitesi tarafından ortaya çıkan yeni tabletten ne bekleyebiliriz?MyDrivers? Site, iPad Air 4'ün Apple’ın A14 işlemcisinin (yakında çıkacak olaniPhone 12) ve 11 inç Liquid Retina ekran. Görünüşe göre Apple, Magic Keyboard'un yeni bir sürümünü piyasaya sürecek ve bu da şu anda yalnızca iPad Profesyonelleri için mevcut olduğu için güzel.

Aslında, raporun doğru olduğu kanıtlanırsa, Apple'ın iPad Air ile iPad Pro arasındaki çizgiyi bulanıklaştırdığı anlaşılıyor. Bildirildiğine göre yeni tablet sadece Magic Keyboard'u almakla kalmayacak, aynı zamanda uzun süredir devam eden Aydınlatma kablosunu da USB-C bağlantısı lehine bırakacağı bildiriliyor.

Bu, daha fazla Lightning kablosuna sahip olan yalnızca Apple haneleri için hafif bir acıdır, o zaman onlar saymayı önemserler, ancak harici sabit diskler gibi üçüncü taraf aksesuarlara bağlanma söz konusu olduğunda açıkça avantajlıdır. Ve hey: en azından anlamıbu sefer şarj cihazını toplamaları gerekecek.


Yeni iPad Air, görünüşe göre 128GB, 256GB ve 512GB depolama yapılandırmalarıyla gelecek ve fiyatlar 649 $ 'dan başlayacak -iPad Air 3.

Yine de buna değer olabilir. 2019'da mevcut nesil iPad Air'i gözden geçirdiğimizde, ona gıpta ile bakılan bir Pingtwitter platin ödülü verdik ve onu & ldquo; insanların% 90'ı için en iyi tablet & rdquo; olarak adlandırdık. Şundan biraz daha kötü olması dışında gerçekten sevmediğimiz bir şey bulamadık.iPad Pro- ama fiyat farkı bu noktayı tartışıyor. & ldquo; Tüm niyet ve amaçlar için, neredeyse kusursuzdur & rdquo; Sonuçlandırdık.


Parmaklar iPad Air 4'ü geçti bu gururlu gelenek devam ediyor.

Bugünün en iyi Apple iPad Air (2019) fırsatları Apple iPad Air 3 (2019) 64GB ... Amazon Prime £ 450 iPad Air 2019'u Görüntüleyin 10.5 İnç Wi-Fi ... argos.co.uk 479 £ 10.5 'iPad Air Cellular'ı görüntüleyin. .. Currys PC World £ 579 View Apple iPad Air (2019) 10.5 '... Ebuyer747,99 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz
  • Çocuklar için en iyi tabletler
  • Kara Cuma 2020: İngiltere'deki en iyi fırsatları nereden bulabilir
  • iPad Pro 2018 vs iPad Pro 2017: Yükseltme zamanınıza değer mi?