Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Apple iPad Pro 2021, Apple M1 MacBook kadar güçlü olacak – işte nedeni

Apple iPad Pro 2021, Apple M1 MacBook kadar güçlü olacak – işte nedeni

Burada, Pingtwitter'te büyük felsefi sorular üzerinde düşünmeyi seviyoruz: teknolojinin daha geniş etkisi mi, yoksa yaklaşan geleceğin derinlikleri mi?Apple iPad Pro (2021), ve partiye hangi yeni performans düzeylerini getireceğini.

Yeni bir rapora göre, yeni Apple iPad Pro 2021, birleşik gücü ve performansıyla ilgili en çılgın tahminleri bile geride bırakacak. A14 yonga setini kullanarak, M1 serisi Apple Mac cihazlarına benzer bir performans sunması önerilir.MacBook Pro 13 inç M1veMacBook Air M1 (2020).

NSApple iPad Pro (2020)listemiz arasında zaten kralen iyi tabletler. Satın alınabilirliği bir kenara koyun, bir makinenin gerçek bir güç merkezidir, kolaycaen iyi iPad, ve mevcut pazar mahsulü ile rakipsiz.

Apple sızıntılarında genellikle doğru olan Mark Gurman, Apple iPad Pro 2021'in 'neredeyse şirket içi M1 Silicon' kadar iyi olacağını öne sürüyor. (aracılığıylaTelefonArena). Gurman, bunun sağlayabileceği performanstaki yıkıcı artışın yanı sıra, arduvazın genel kalınlığını biraz artıran bir mini LED ekrana sahip olacağını iddia ediyor.


Muhtemelen mevcuttan belirgin şekilde daha büyük olacağı anlamına gelir.Apple iPad Air (2020)mevcut Apple iPad Pro (2020) modelinden biraz daha kalın. Ancak rapora göre bu, cihazın taşınabilirliğine zarar vermeyecek.

Apple'ın 2020 yinelemesinde ne kadar performans sağladığı göz önüne alındığında, Apple iPad Pro (2021) için birçok olasılık sunuyor. Güç sağlayan Apple A14 yonga setini kullanması bekleniyor.Apple iPhone 12dizi. 5nm işlemiyle yapılan yonga setinin, mevcut Apple iPad Pro'yu (2020) besleyen A12Z'den bile daha güçlü olduğu tahmin ediliyor.


Elbette, çok daha az güçlü, ancak daha az değerli olan şeyleri daha ucuz tarafta tutabilirsiniz.Apple iPad 10.2 (2020)veya özelliklerle doluMicrosoft Surface Pro 7. Bunlar, ortalama bir kullanıcı için ihtiyaç duyulanların çoğunu sunan yetenekli tabletlerdir.

Bu ayrıntıların onaylanmasından önce çok ileri gitmek acelecilik olur; bununla birlikte, etli M1 işlemcilerle aynı gücü arduvaz formunda paketleyen olası bir Apple iPad Pro 2021, herhangi bir rekabeti geride bırakan ve tablet performansının yeni bir şafağı olan gerçek bir oyun değiştirici olabilir.


Belki de Cupertino-devi yeni bir raund ortaya çıkarmadan önce Apple'ın iPad ve MacBook cihazları arasındaki çizgiyi tamamen kaldırıyor.daha hızlı M1 destekli MacBook'lar, söylentiye göre yeni bir 14 inç M1-MacBook ile kendi içinde çok uzak görünmüyor.

Kaynak:GizmoÇin