Close
  • Ana
  • /
  • Tabletler
  • /
  • Apple iPad Pro (2020) incelemesi: dünyanın en güçlü ve birinci sınıf tableti

Apple iPad Pro (2020) incelemesi: dünyanın en güçlü ve birinci sınıf tableti

iPad Pro (2020),en iyi tabletPara sorun değilse hemen şimdi satın alabilirsiniz. İncelemeye en sonunda başlamamak, ama mesele bu. Buradaki güç, özellikler ve tasarımın birleşimi başka hiçbir şeyle karşılaştırılamaz. İnceleme birimimiz 12.9 inç iPad Pro'ydu, ancak bu incelemenin tamamı 11 inç iPad Pro için geçerli ve yalnızca ekran önemli bir fark getiriyor.

Hayır, bu incelemenin sorusu iPad Pro'nunen iyi iPadsenin için mükemmele kıyaslaiPad Havası (2020)hatta daha ucuziPad 10.2 (2020), ne kadar daha pahalı olduğu göz önüne alındığında. Geliştirilmiş ekranından ekstra belleğe sahip özel işlemcisine, LiDAR ile çift kamera kurulumuna ve akıllı hoparlör dizisine kadar iPad Pro'nun neden bu kadar iyi olduğunu ve bu özelliklerden gerçekten kimin yararlanacağını açıklayacağız.

Hatta özel ihtiyaçlarınız için şuna benzer bir şey olabilir:Microsoft Surface Pro 7özellikle tablet kadar doğrudan dizüstü bilgisayar değişimi olan bir şey arıyorsanız, daha iyi çalışırdı. Ayrıca, kullandığınız sırada iPad'i bir dizüstü bilgisayara dönüştüren Sihirli Klavye hakkında da konuşacağız, böylece ihtiyacınız olan bir eklenti olup olmadığını görebilirsiniz.

İPad Pro mutlak anlamda en iyi tablet olsa da, özellikler ve fiyat dengesine dayanarak çoğu insanın satın alması gerektiğini söylediğimiz tablet değil. Öyleyse tam olarak ne sunduğunu ve bunun onu istediğiniz iPad yapıp yapmadığını inceleyelim.


iPad Pro (2020) incelemesi: Fiyat ve çıkış tarihi

iPad Pro 2020

(İmaj kredisi: Gelecek)

Mevcut iPad Pro, 25 Mart 2020'de piyasaya sürüldü.iPad Pro 2021bu yıl aşağı yukarı aynı zamanda piyasaya sürülebilir, ancak bu noktada bu sadece söylentiler.


iPad Pro 11 inç, 128 GB Wi-Fi modeli için 769 £/799 $/1.329 AU $'dan başlar. Ayrıca 256 GB depolama alanı ile 869 Sterlin/899 ABD Doları/1.499 ABD Doları, 512 GB 1.069 Sterlin/1.099 ABD Doları/1.839 ABD Doları veya 1.269 Sterlin/1.299 ABD Doları/2.179 ABD Doları karşılığında ağır 1 TB dahili depolama alanıyla da edinebilirsiniz.

iPad Pro 12,9 inç, 128 GB depolama alanıyla 969 £/999 $/1.649 ABD Doları'ndan başlar veya 256 GB için 1.069 £/1.099 ABD Doları/1819 ABD Doları, 512 GB için 1.269 £/1.299 ABD Doları/2.159 ABD Doları ve 1.469 £/1.499 ABD Doları/2.499 ABD Doları'dır. 1TB için.


Her iki model de yalnızca Wi-Fi modelleri veya yerleşik 4G bağlantılı sürümler sunar. Bunların maliyeti, yalnızca Wi-Fi sürümünden 150£/150$/250$ daha fazladır.

Bunlar resmi fiyatlardır – en son fırsatları burada bulabilirsiniz.

Bugünün en iyi Apple iPad Pro 11 inç (2020) fırsatları İndirimli Fiyat Apple - 11 inç iPad Pro (2.... Best Buy $799.99 $719.99 GörüntüleApple 11 inç iPad Pro (2020)... Walmart $ 829.95 Görünüm2020 Apple iPad Pro (11 inç,... Amazon Prime 1.394,95 Dolar) GörüntüleApple iPad Pro 11' 2. Nesil... QVC 1.599.96 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzGünümüzün en iyi Apple iPad Pro 12,9 inç (2020) fırsatları İndirimli Fiyat 2020 Apple iPad Pro... Amazon Prime 999 $923,93 GörüntüleApple 12.9 inç iPad Pro... Walmart 1.099 $ GörünümApple - 12.9-inç iPad Pro... Best Buy $1,099.99 GörüntüleApple iPad Pro 12.9' 4. Nesil... QVC 1,649,96 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

iPad Pro (2020) incelemesi: Tasarım ve kameralar

iPad Pro 2020 incelemesi: kamera

(İmaj kredisi: Gelecek)

Mevcut iPad Pro, 2018 sürümüyle aynı tasarımı kullanıyor, ancak şimdiki kadar şık ve modern görünüyor. Kenarında sadece biraz çerçeve bulunan, ekranda eşleşen bir eğri içeren yuvarlatılmış köşelere sahip, neredeyse tüm ekran ön yüzü, ekran ve gövdeyi pek çok gadget'ın yönetemeyeceği şekilde tek bir tasarım gibi hissettiriyor.


Kenarlar düz ve sonra tamamen düz bir sırt var, çift lensli kameranın oturduğu yerde bir çarpma hariç, çok benzer.iPhone 12veiPhone 12 Pro. Her iki versiyon da aynı 5,9 mm kalınlığa sahip ve özellikle 12,9 inç modelde ele alındığında gerçekten etkileyici bir incelik hissi veriyor. Yanlar ve arka kısım tamamen alüminyum ve ön kısım tamamen cam, bu yüzden gerçekten üstün bir his veriyor.

Bir uçta tek bağlantı noktası bulunur: bir USB-C soketi. Şarj etmek içindir, ancak aynı zamanda bir USB bağlantı noktası olarak da çalışır ve depolamadan monitörlere ve hub'lara kadar her şeyi bağlarsınız. Burada göremediğiniz şey, müzisyenler için ideal olabilecek profesyonel bir makine için büyük bir eksiklik gibi görünen 3,5 mm kulaklık jakı. Apple, MacBook Pro'da 3,5 mm jak tutmanın bir nedeni olarak bunu özellikle belirtti, bu nedenle aynısı burada da geçerli olmalıdır.

Bir köşede küçük bir ses seviyesi kontrolü seti ve hemen yanında bir uyku/uyandırma anahtarı var, ancak genellikle ekrana dokunarak açacaksınız. Bu cihazı tutmanın açıkça görülebilen bir doğru yolu yok, bu da onu bir şekilde iPad'in herhangi bir konfigürasyonda kullanabileceğiniz bir şey olması idealine yaklaştırıyor… ama pratikte bir sorun var.

iPad Pro, bir telefonu tutma eğiliminiz nedeniyle iPhone'da (maske takmadığınızda) harika çalışan Face ID güvenliğini kullanır. Tablette, çok karışık bir çanta. Yalnızca bir Face ID sensörü vardır ve iPad Pro'nun daha dar uçlarından birinde bulunur. iPad Pro'yu çoğu zaman manzarada kullanma eğilimindeyim, bu da genellikle elimi kısa kenarlardan birinin ortasında tuttuğum anlamına geliyor, bu da bana Face ID'nin sonu olması için 50/50 şans veriyor Ancak portrede alsanız bile, kameranın yüzünüzü göremediği alt kısımda olma olasılığı %50/50'dir.

Face ID sensörü gizlenmişse, nerede olduğunu söylemek için ekranda bir ok yanıp söner, ancak dürüst olmak gerekirse, bu günlerde bir cihazın kilidini açmayı hedeflerken ekrana zar zor odaklanıyorum, çünkü bu iPhone'da çok düzgün oluyor. Ve tablet bir masanın üzerinde düz duruyorsa ve bir şeye hızlı bir şekilde referans vermek için onu etkinleştirmek istiyorsanız, o zaman da sizi göremeyecektir. Zamanla, yan düğmelere dikkat ederek hangi yöne doğru olduğunu söylemeye alışırsınız, ancak burada iyileştirme için kesin bir yer var.

Tek istisna, Magic Keyboard'da iPad Pro'nuz veya başka bir tür masaüstü montajınız olduğunda. Bu şekilde kurulduğunda, yüzünüzü her zaman net bir şekilde görebilir, bu da çoğunlukla Apple'ın dizüstü bilgisayarlarında Face ID'ye sahip olmanın ne kadar iyi olacağını eve götürür.

Face ID kamerasının konumlandırılmasıyla ilgili ikinci bir sorun daha var: görüntülü aramalar için de pek iyi değil. Yine, portrede sorun yok, ancak iPad'i yatay konumda tutarsanız veya Magic Keyboard'a sahipseniz, yan yana duruyor. Ekrana bakıyorsunuz, ancak arka plandaki TV ya da başka bir şey dikkatinizi dağıtmış gibi görünüyor. iPad Pro, uzun kenarlardan birinde öne bakan ikinci kamera için yalvarıyor.

Ön kameranın kalitesi iyi – Yüz Kimliği tarama teknolojisi sayesinde 60 fps'ye kadar Full HD video çekebilir ve Portre Modu seçeneğiyle 7 MP fotoğraf çeker.

Çift arka kamera, normal 12MP geniş açılı lensin yanı sıra 12MP ultra geniş lens ile bir tablette bulabileceğiniz en iyi sistemlerden biridir -iPhone 11veiPhone 12. Her iki lens ve her türlü akıllı Apple işleme ile 60 fps'ye kadar video kaydınız var. Kalite, en son iPhone'ların sunduğu kadar güçlü değil, ancak şüphesiz bir tablet için iyi.

Arka kamera dizisinde tıpkı ekrandaki gibi bir LiDAR sensörü var.iPhone 12 Pro, ancak iPhone'dan farklı olarak, kameraya otomatik odaklama veya Portre modu doğruluğu konusunda yardımcı olmuyor. Artırılmış gerçeklik içindir ve bunu kullanan uygulamalar için tarama mesafesini veya yüzeyleri çok daha doğru hale getirmeye yardımcı olur. Bu, iPad Pro'nun 'profesyonel' yaklaşımının bir parçası – bazı uygulamalar için son derece kullanışlıdır, ancak bu nedenle çok niş.

iPad Pro 2020 incelemesi: Lidar sensörü

LiDAR sensörünü kullanmak, gerçek dünyanın gerçekten doğru bir şekilde taranmasını ve analizini sağlar.

(İmaj kredisi: Gelecek)

iPad Pro (2020) incelemesi: Ekran, Apple Pencil ve hoparlörler

Ekran, iPad Pro'nun en önemli parçalarından biri ve Apple gerçekten burada çivilenmiş. 11 inç iPad Pro, inç başına 264 pikselde 2388x1668 ekran içerir; 12.9 inç iPad Pro, yine 264 ppi'de 2732x2048 ekran içerir.

Saf netlik açısından, bu, en yeni üst düzey iPhone'ların veyaAndroid telefonlar, ancak bir tableti telefon kadar yakın tutmayı amaçlamadınız, bu nedenle pratikte mükemmel derecede ayrıntılı ve net görünüyor.

600 nit parlaklıkta ekran, çoğu dizüstü bilgisayar ekranından daha parlaktır (MacBook Pro M1) ve %1,8'lik düşük yansıtma özelliği, güneş ışığında bile kullanılabilecek kadar net olmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, HDR için derecelendirilmiş birçok monitör veya dizüstü bilgisayardan daha parlak olmasına rağmen, burada hiç HDR video desteği yoktur. Yine de elde ettiğiniz şey, P3 geniş renk gamı ​​için destek.

Bir arada, hepsi ekranı gerçekten etkileyici kılıyor. Bu bir LCD ekrandır, bu nedenle Samsung'un üst düzey tabletlerinde bulacağınız OLED ekranıyla aynı derin kontrasta sahip değildir, ancak açılarda bile inanılmaz derecede renk doğruluğu ve görünürlük sunar.

Ayrıca Apple'ın 120 Hz'e kadar yenileme hızına sahip olduğu adı olan ProMotion'ı da destekliyor. iPad Pro, yaptığınız işe bağlı olarak kare hızını akıllı bir şekilde ayarlar; bir sayfayı kaydırmaya başladığınızda, daha akıcı animasyon için sayfayı artıracaktır. Bir video izleyin ve yenileme hızını yalnızca videoyla eşleşecek şekilde ayarlayarak pil tasarrufu sağlar.

iPad Pro 2020 incelemesi: Apple Pencil yazımı

(İmaj kredisi: Gelecek)

120Hz ekranın ana kullanımı, burada önceki sürümden farklı olmayan ve bu nedenle hala mükemmel çalışan Apple Pencil 2 ile çizim yapmaktır. Apple Pencil 2, güzel bir mat yüzeye ve gerçek bir kalem gibi sağlam bir his veriyor ve depolama ve kablosuz şarj için iPad'in düz kenarlarından birine manyetik olarak bağlanıyor.

Aynı zamanda basınca duyarlıdır ve yan tarafında bir tür 'düğme' vardır: araç paletini açmak veya son satırı geri almak gibi bir komutu tetiklemek için düz kenarına iki kez dokunabilirsiniz.

iPad ile çizim yaptığınızda, ekranda 120 Hz yenileme hızı elde edersiniz, çünkü o zaman hareketlerinizin sonuçlarını daha hızlı görürsünüz, bu da doğruluk ve ince ayrıntılara yardımcı olur. Kolayca en iyi dijital çizim deneyimlerinden biridir ve mükemmel iPad çizim uygulamalarının bolluğu yalnızca buna yardımcı olur.

iPad Air ayrıca Apple Pencil 2 desteği sunuyor ve aralarındaki tek gerçek fark, Pro'nun ekranının daha parlak olması, 120Hz desteği içermesi ve daha büyük 12.9 inçlik bir tuval seçeneği sunması. Yine, buradaki 'profesyonel' fark budur - onları kullanacak olanlar için büyük bir anlaşma olan küçük ama niş seçenek.

Hoparlörler, iPad Pro'nun kardeşlerini geride bıraktığı bir diğer unsurdur: her köşesinde bir tane olmak üzere gerçekten etkileyici dört hoparlörlü bir kuruluma sahiptir. iPad, onu nasıl tuttuğunuza bağlı olarak hangi hoparlörün hangi frekansları yayacağını ayarlarken aynı zamanda gerçek bir stereo efekti de verir. Yüksek sesle güçlü ve şaşırtıcı derecede zengin.

iPad Pro (2020) incelemesi: Yazılım ve Sihirli Klavye

iPad Pro 2020 incelemesi: Yazılım

(İmaj kredisi: Gelecek)

iPadOS, iPad'in neden bu kadar iyi olduğunun merkezinde yer alır, ancak aynı zamanda iPad Pro'nun sınırlarını aştığı yerdir. Hızlıdır, güvenilirdir ve dokunmatik ekrandan yararlanan gerçekten etkileyici bir uygulama yelpazesine sahiptir. Ayrıca etkileyici çoklu görev seçeneklerine, iyi dosya yönetimine, USB-C üzerinden sağlam aksesuar desteğine ve gerçekten akıllı ekran kalemi desteğine sahip olacak şekilde büyümüştür.

Uygulamaları birer birer çalıştırabilir (iPhone gibi) veya uygulamaları yan yana çalıştırabilir, hatta bir uygulamayı hızlı bir şekilde her ne yapıyorsanız onu açıp kapatabilirsiniz. Aynı uygulamanın iki farklı 'penceresine' sahip olabilirsiniz. Dosyaları veya görüntüleri bir uygulamadan diğerine sürükleyebilirsiniz.

Apple Pencil ile artık metin kutularına el yazısı yazabilir ve düz metne dönüştürerek hareket halindeyken kullanmayı kolaylaştırabilirsiniz. not alma.

Genel olarak, iPad Pro sorunsuz, hızlı ve kullanılabilir. Her iş akışı düzgün çalışmadığından, yalnızca gerçekten dizüstü bilgisayar değişimi olarak baktığınızda sorunları vardır. Örneğin, çoklu görev, çoğunlukla iyi çalışır, ancak çalışmasını sağlamak için uygulamaları ekranın bir tarafına sürüklemek biraz zahmetlidir ve ayrıca, yan yana birden fazla uygulamadan oluşan farklı 'alanlar' oluşturduğunuzu da görüyorum. , aralarında geçiş yapmak şu anda gerçekten sezgisel değil.

Kişisel olarak tökezlediğim başka bir noktaya örnek olarak, Pingtwitter'teki çalışmalarım için görüntü düzenlemeyi masaüstünde iPad'e göre çok daha kolay buluyorum - bunlardan bazıları mevcut uygulamaların belirli özelliklerine bağlı ve bazıları iPadOS'a bağlı, burada bir dizi görüntü oluşturup düzenlemek ve elde edilen JPEG'leri birlikte tek bir klasöre aktarmak, iPad'de Mac'te olduğundan çok daha fazla adım atıyor. Dünyadaki herkesin bu görevi tam olarak yapması gerekmiyor, ancak hepimizin işimizde, kesintiye uğraması durumunda bizi rahatsız edecek bazı benzer küçük akışlar var ve iPad Pro'nun tüm gücüne rağmen, hala bazen yavaşlıyor. yazılımın yerlerinde basitlik.

Bazı alanlarda, Apple'ın iPadOS'i geliştirmek için yapabileceğini düşündüğüm şeyler var (özellikle Paylaş menüsü bu noktada kendi ağırlığı altında gıcırdıyor), ancak diğerlerinde bu, iPad'in genel deneyimini yapmak için yalnızca tasarım gereğidir. dokunma dostudur ve sizi geride tutabileceğinin farkında olmanız yeterlidir. Buna karşılık, dokunmatik ekranı kullanmanın doğrudan etkileşiminin ve dokunsallığının PC veya Mac'te bir şeyler yapmaya tercihli olduğu bazı alanlar vardır.

İPad Pro artık fare ve klavye kontrolünü de destekliyor, ancak yalnızca bir imlece vurmak yerine, Apple biraz daha iPad-y çalışmasını sağladı. İmleç genellikle mavi bir noktadır ve aslında kendini düğmelere çeker ve neredeyse manyetikmiş gibi onları çevreler. Bence iyi çalışıyor ve bir imlecin yazılımda nasıl var olduğuna dair ilginç bir yeniden düşünmek - sadece hepsinin üzerinde gezinmek yerine, arayüzün kendisinin bir parçası - yine de şekli değiştirmek gibi faydalı mevcut fikirleri getiriyor. metin ekleme satırı. Ayrıca masaüstünde olduğu gibi, uygulamalar da imlecin istedikleri herhangi bir şekle dönüşmesini sağlayabilir. Şu anda devrim niteliğinde bir seçenek değil, ancak özellikle klavye kısayollarıyla birleştirildiğinde gerçekten kullanışlı.

Hemen hemen her fare ve klavyeyi kullanabilirsiniz, ancak hepsi Apple'ın ekstra çoklu görev hareketlerini desteklemeyecektir. Şu anda, gerçekten Apple Magic Keyboard ile en iyi şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

iPad Pro 2020 incelemesi: Sihirli Klavye

(İmaj kredisi: Gelecek)

Ah, Sihirli Klavye. Temelde iPad'i bir dizüstü bilgisayara dönüştüren bir durum. iPad manyetik olarak üste takılır ve açıldığında size doğru katlanır, böylece ekran temel olarak klavyenin arkasında dolaşır.

Klavye kalitesi mükemmel – harika geri bildirim, iyi miktarda seyahat – ve 12,9 inçlik modeldeki izleme dörtgeni boyutu tam olarak doğru (11 inçlik modelde biraz dar olabilir, ancak anlaşılır bir şekilde). Magic Keyboard ayrıca şarj için bir geçişe sahiptir ve iPad Pro'nun tek USB-C bağlantı noktasını bir aksesuar için boş bırakır.

Sorun şu ki, 11 inç için 299£/299$/499$ ve 349£/349$/589$. Bu sadecebu kadar. Bu bir maliyetiiPad 10.2 (2020). Çok iyi durumda olmayan bir klavye kılıfı için – iPad'i yalnızca yazmak için tasarlanmış açılarda açar ve tutar, temel olarak, bu nedenle, kılıfın önünü arkaya çevirmek ve Kalem'i kolayca kullanmak gibi yararlı şeyler yapamazsınız. Ve 11 inç durumunda, iPad'in tamamen net bir görüş açısı olacak kadar geriye doğru açı yapmadığını görüyorum.

Hepsinden öte, kiri herhangi bir şey gibi toplayan son derece donuk gri bir kaplamaya sahiptir - bu kadar pis olması inanılmaz.

İnsanlar Magic Keyboard'un içine baktığında, menteşeleri için aşırıya kaçma noktasına kadar seçkin bir mühendislik özelliği olduğu ortaya çıkıyor - tıpkıAirPods Maks.– bu belki de maliyetini açıklar. Ve dediğim gibi, kalite neredeyse kusursuz. Ancak, kullandığınızda, tabletinizi daha da çok yönlü hale getiren bir aksesuar eklemek yerine iPad'inizi bir dizüstü bilgisayar olarak kabul ediyormuşsunuz gibi geliyor. Ve bunu yaparken bir ton ağırlığında.

Tüm bu nedenlerden dolayı tavsiye etmek çok zor… ama aynı zamanda, mümkün olduğunda hareket halindeyken çalışmak için bir iPad kullanmayı seven biri olarak, onsuz olmazdım. Yaptığı işte en iyisi, keşke farklı yapsaydı.

iPad Pro (2020) incelemesi: Performans ve pil

iPad Pro 2020 incelemesi: oyun

(İmaj kredisi: Gelecek)

iPad Pro, bir Apple A12Z işlemci kullanıyor ve Apple'ın mobil performanstaki hakimiyetinin bir işareti, 2018'den kalma bir çip olmasına rağmen, ham güç için hala paketin başında.

Dört yüksek güçlü çekirdeği dört düşük güçlü çekirdekle eşleştiren sekiz çekirdekli bir işlemcidir. Bu, Apple'ın yeni modelde aldığı aynı temel yaklaşımdır.MacBook Air (M1)veMacBook Pro 13 inç (M1), ve buradaki çip gerçekten oldukça üst düzey dizüstü bilgisayar gücü seviyeleri sunuyor.

Ayrıca güçlü olan sekiz çekirdekli bir grafik yongası var ve hepsi 6 GB RAM ile uyumlu.

Burada hız söz konusu değil - atabileceğiniz her şeyde şaşırtıcı derecede hızlı. Gördüğümüz tek gecikme, büyük (yüzlerce gigabayt) kısa video klasörleriyle uğraşırken, hızlı bir şekilde hepsinin önizlemesini vermeye çalıştığı için ve o zaman bile sadece küçük bir duraklama.

4K video düzenlemeden başka bir uygulamayla birlikte bölünmüş ekranda görüntü düzenlemeye ve büyük belgeler üzerinde çalışmaya kadar her şey zeytinyağıyla karıştırılmış tereyağı kadar pürüzsüzdü.

Pil ömrü söz konusu olduğunda, Apple'ın her zamanki hedefi olan 10 saatlik hafif kullanım (film izlemek, web'de gezinme) burada verilmiştir ve bu, 12.9 inçlik model deneyimimizle izlenir. Çoğu dizüstü bilgisayardan daha rahat dayanır, ancak her şeyde olduğu gibi kullanımınıza bağlıdır - en yeni ve en iyi oyunları çalıştırın ve pili çok, çok daha kısa sürede tüketirsiniz. Hızlı şarj fişi ile birlikte gelir ve Apple'ın Lightning'i yerine USB-C şarjı kullanması iyidir, bu nedenle gerektiğinde şarj etmek kolaydır.

iPad Pro (2020) incelemesi: Karar

Hepsini bir araya getirdiğinizde, kısmen şok ve huşu yaklaşımı sayesinde iPad Pro şu anda piyasadaki en iyi tablettir. İki boyutta parlak ve net ekran seçeneği ile mümkün olduğunca çok özellik seçeneği, birinci sınıf ve cilalı bir gövde içerir.

Dizüstü bilgisayarın yerine geçecek bir cihaz olarak hala gidecek çok yolu var - bazı insanlar için şu anda bir rüya gibi çalışacak, ancak diğerleri için aşmaya hazır olabileceğiniz veya edemeyeceğiniz bazı engeller var. Ve Magic Keyboard'u kullanarak onu ikna edici bir dizüstü bilgisayara dönüştürmek, fiyatta büyük, büyük bir artış anlamına geliyor.

Tek soru, onu önceki sürümlere kıyasla 'profesyonel' yapan tüm küçük özellik geliştirmelerine ihtiyacınız olup olmadığıdır.iPad Havası (2020). Bu tablet, 11 inç iPad Pro ile hemen hemen aynı, ancak 120Hz yerine 60Hz olan biraz daha az parlak bir ekrana, biraz daha temel stereo hoparlörlere, LiDAR'sız tek lensli arka kameraya ve depolama alanı sınırlı 256 GB.

İPad Air, daha yeni bir Apple A14 işlemciye sahip olması sayesinde temelde iPad Pro kadar hızlı ve korkak renk seçenekleriyle geliyor ve hala 11 inç Magic Keyboard ile uyumlu. Oh, ve çok daha ucuz.

Çoğu insanın iPad Air ile daha iyi durumda olacağını öneriyoruz, ancak en iyinin en iyisini istiyorsanız, o zaman budur.

Bugünün en iyi Apple iPad Pro 11 inç (2020) fırsatları İndirimli Fiyat Apple - 11 inç iPad Pro (2.... Best Buy $799.99 $719.99 GörüntüleApple 11 inç iPad Pro (2020)... Walmart $ 829.95 Görünüm2020 Apple iPad Pro (11 inç,... Amazon Prime 1.394,95 Dolar) GörüntüleApple iPad Pro 11' 2. Nesil... QVC 1.599.96 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruzGünümüzün en iyi Apple iPad Pro 12,9 inç (2020) fırsatları İndirimli Fiyat 2020 Apple iPad Pro... Amazon Prime 999 $923,93 GörüntüleApple 12.9 inç iPad Pro... Walmart 1.099 $ GörünümApple - 12.9-inç iPad Pro... Best Buy $1,099.99 GörüntüleApple iPad Pro 12.9' 4. Nesil... QVC 1,649,96 $ GörünümDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz