Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Apple iPhone 11 / Apple TV anlaşması! Hemen O2 için 1 yıllık ücretsiz Apple TV + edinin

Apple iPhone 11 / Apple TV anlaşması! Hemen O2 için 1 yıllık ücretsiz Apple TV + edinin

elmaiPhone 11 fırsatlarıhala oldukça nadirdir, ancak işte ücretsiz Apple TV + içeren bir tane. Vida Apple'da yaşayan insanlar için, O2 sayesinde bir zorunluluktur.


• 50,98 £ değerinde ücretsiz Apple TV + aboneliği ile 02'de Apple iPhone 11 satın alın

Pingtwitter, iPhone 11 için en iyi fırsatlar ve teklifler için web'i tarıyor ve biz O2'de oldukça iyi bir tane bulduğumuzu düşünüyoruz; bu, telefonun yanı sıra yeni abonelik hizmeti olan Apple TV + yakında sipariş edersin.

Kalbinizin içeriğine kadar farklı sözleşme seçenekleriyle oynayabilirsiniz, ancak temel olan 1 GB veri, sınırsız çağrı ve metin ve ayda sadece 47 £ karşılığında düşük £ 50 ön ödeme sunar. Başka bir gigabayt veri eklemek, bunu 49 sterline getirir. Temel olarak, O2 size seviyeleri tam olarak doğru ayarlama özgürlüğü verir, hatta 36 aya kadar devam eden sözleşmelere izin verir.

Ayda 50 sterlinin üzerinde olanlar gibi daha pahalı sözleşmeler, yalnızca Apple TV + ile değil, aynı zamanda Amazon'un Prime Video ve Audible dahil çeşitli abonelik hizmetleriyle birlikte gelir. Şimdi bize sorarsanız bu oldukça iyi bir anlaşma.


Apple iPhone 11 (64 GB, birden çok renk) | Özel sözleşme uzunluğu | £ 50 peşin maliyet | 1GB + veri | Ücretsiz Apple TV + Değer £ 59.98 |Şimdi O2'den temin edilebilir
Bir kayanın altında yaşamadığınız sürece, olağanüstü akıllı telefonların en yenisi olan Apple'ın iPhone 11'ini bileceğinizden eminiz. Aşina değilseniz, sizi bilgilendirelim: 6,1 inç ekran, tüm gün pil ömrü, 12 MP kamera ve çok daha fazlası. O2'nin sözleşmeleri rekabetçidir, ancak burada gerçek satış 60 sterlinlik tasarruftur. Anlaşmayı Görüntüle


Bu nedenle, yepyeni bir iPhone için pazardaysanız ve birinci sınıf modeli istiyorsanız, O2'nin bu kötü anlaşmasından başka bir yere bakmayın ve bir yıllık özel Apple TV + içeriğinin keyfini çıkarın.

Neden Apple TV + almalısınız

Apple, geçen yıl Apple TV + 'ı, Netflix ve Amazon'un tüm izleme ihtişamını çalmasına yanıt olarak duyurdu. Şirket, derin ceplerini iyi bir şekilde kullanarak birçok özel içeriği devreye aldı.Sabah Gösterisi(başrolde Steve Carrell, Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon) veGörmek(Jason Momoa ve Alfre Woodard başrolde).


Hizmet, İngiltere'deki kullanıcılar için genellikle ayda 4,99 £ 'dan perakende satış yapıyor ve bu da onu iPhone 11 ile birlikte harika bir küçük eklenti yapıyor.

Neden Apple iPhone 11 satın almalısınız?

Apple, iPhone 11 ile gerçekten kendini aştı ve bir dizi yeni renk ekledi (bu, amiral gemisi iPhone için yeni); yeni bir ultra geniş lens içeren harika bir kamera; Su direnci; Gerçek Ton ekranı; ve çok daha fazlası.

Pingtwitter ne zamaniPhone 11'i inceledi, bunun temelde mükemmel bir cihaz olduğunu gördük: son derece hızlı, harika pil ömrü (iPhone XS'e göre büyük bir yükseltme), hoparlörler harika sesler çıkarıyordu ve tasarım ve yapısı çok hoş.

Sonuç olarak, iPhone 11, ister birinci ister beşinci iPhone'unuz olsun ve özellikle iPhone 6s veya 7 gibi daha eski bir cihazdan yükseltme yapıyorsanız harika bir seçimdir.


Bugünün en iyi Apple iPhone 11 fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz Pazarlık sözleşmesi Ücretsiz Apple TV ve Müzik Kimliği Talep Edin24 ayApple iPhone 11 (64 GB Kırmızı) 49,99 £ peşin 29,99 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBdata Mobiles.co.uk'da Fırsatı Görüntüle EE'de En İyisi 30 £ EE tasarruf etmek için TR30 kodunu kullanın24 ay Apple iPhone 11 (64GB Yeşil) £ 95ön ödeme£ 29 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deUygun fiyatlı mobil cihazlarÜç24 ay Apple iPhone 11 (64GB Kırmızı) Bedavaön ödeme£ 33 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriAnlaşmayı Görüntüle-deÜçEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz