Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iPhone 11 ve iPhone 11 Pro çıkış tarihi sızıntıları (yine!)

Apple iPhone 11 ve iPhone 11 Pro çıkış tarihi sızıntıları (yine!)

Yeni iPhone'a yükseltmeyi umuyorsanız, muhtemelen takviminize 10 Eylül 2019'u işaretlemelisiniz. Giderek artan bir şekilde Apple, heyecanla beklenen etkinliğini 10 Eylül Salı günü yapacakmış gibi görünüyor.


Tarih tarafından keşfedildiiHelpBRen son iOS 13 beta sürümünde gömülü bir ekran görüntüsünde. Şüpheli bir şekilde 'HoldForRelease' başlıklı görüntü, varsayılan uygulama düzeni ve duvar kağıdıyla yeni kurulan bir iPhone ana ekranını gösteriyor. Geçerli tarihi gösteren iOS takvim uygulaması simgesi, Salı günü 10'unu iddia ediyor.

Geçen yıl, iOS beta testçileri, Apple'ın donanım duyurusunu düzenlediği ve iPhone XS'i açıkladığı tarih olan 12 Eylül 2018 tarihinde benzer bir ekran görüntüsü keşfetti.iPhone XS Max, veiPhone Xr.

Bu, sizi 10 Eylül Salı günü açıklanacak olan bu akıllı telefonların takibini göreceğimize ikna etmek için yeterli değilse, bu aslındaikinci kezbu tarih lansman tarihi olarak görülüyor. İlk sefer sonraydıanıtsal bir hataApple'ın yeni iPhone modelini 20 Eylül 2019'da satmaya başladığını iddia eden SoftBank Başkanı Ken Miyauchi'den.

Apple'ın tipik olarak yeni iPhone'unu dünya çapındaki mağazalarda piyasaya sürülmeden yaklaşık 10 gün önce sahnede tanıttığı göz önüne alındığında, bu bir kez daha CEO Tim Cook ve arkadaşlarının en olası tarih olarak 10 Eylül Salı'ya işaret etti. açılış konuşmasını başlatacak.


Bu doğruysa, yeni iPhone modelleri için ön siparişlerin Apple Store'da çevrimiçi olarak 08:00 BST / gece yarısı PT / 03:00 EST'den canlı olarak verilmesini bekleriz veuygulama.

Apple iPhone 11 Pro Çıkış Tarihi 10 Eylül 2019


(Resim kredisi: iHelpBR / Apple)

GelinceiPhone 11Apple, kendi modellerindeçokiPhone X, iPhone XS ve iPhone XS Max'e benzer endüstriyel tasarım, tartışmalı yeni kare şekilli kamera muhafazasına ve üçlü kamera sistemine sahip.

Yeni üçlü kamera, Apple'ın aşağıdaki gibi rakipleri yakalayabilmesine yardımcı olmak içinSamsung Galaxy Note 10, huawei-p30-review-an-excellent-phone-pro-review, veOnePlus 7 Proartırılmış optik yakınlaştırma, daha iyi düşük ışık fotoğrafçılığı ve son olarak ultra geniş çekimler gibi çok daha fazla sayıda fotoğraf modu ve seçeneği sunan.


Apple iPhone 11 Pro Çıkış Tarihi 10 Eylül 2019

(Resim kredisi: ConceptsiPhone / YouTube)

Bloombergdaha önce Apple'ın, iPhone XS'deki öne bakan sistemi kullanarak yüzünüze dijital öğeleri maskeleme yeteneği gibi tamamen yeni Artırılmış Gerçeklik (AR) deneyimlerine güç sağlamak için üçlü bir lens sistemi kullanmak istediğini bildirdi. şu anda arka kamerada mevcut. Amiral gemisi ürün serilerinde tutarlılık olmasını sağlamak için, yeni kamera aynı zamandasonraki iPad Pro yenilemesi.

Kameralar bir yana, çip üzerinde yeni bir A13 sistemi görmeyi de bekliyoruz. Tarih bize bir şey öğrettiyse, bu muhtemelen yeni iPhone modellerinin çizelgeleri şarj etmesine neden olacaktır.satın alabileceğiniz en hızlı akıllı telefon. Yeni bir renk seçeneği - YouTube içerik oluşturucusuna konuşan kaynaklar tarafından belirsiz bir şekilde 'gökkuşağı' olarak tanımlananHerşeyApplePro. Yeni kaplama, büyük olasılıkla parıldayan, renk değiştiren Aura efektine benzer olacaktır.Samsung Note 10, ve huawei-p30-review-an-excellent-phone-pro-review.

Apple iPhone 11 Pro Çıkış Tarihi 10 Eylül 2019


(Resim kredisi: OnLeaks)

Depolama seçeneklerinin mevcut seriyle aynı olduğuna inanılıyor, giriş seviyesi model için 64 GB'tan başlayıp 256 GB ve 512 GB izliyor. Bir ihbarRedditBu makalede alıntılanan diğer daha köklü kaynaklardan bazılarıyla aynı geçmiş performansa sahip olmayan, iPhone XS Max'in halefinin 3.969 mAh bataryaya sahip olacağını iddia ediyor - doğru kullandığı 3,174 mAh pilden oldukça yüksek şimdi.

Yeni yonga setinin verimliliğiyle birleştiğinde, pil ömrünün bu yıl Apple için en büyük oyunlardan biri olması mümkündür, tıpkı en uzun pil ömrüne sahip iPhone Xr'de olduğu gibi.hiçiPhone bugüne kadar piyasaya sürüldü.

Daha hızlı Yüz Kimliği yüz tanıma kilidi açılır, öne bakan kameradan ağır çekim video,3D Touch için yeni yedekselefine takılan basınca duyarlı ekranlar vekutuda hızlı şarj cihazıhepsinin de geleceği konusunda ağır bir bahşiş var.

Bu arada, iPhone Xr modelinin mevcut amiral gemisi modelleri gibi arka tarafta çift kamera sistemine geçmesi bekleniyor. Ayrıca daha hızlı silikondan da yararlanacaktır.

Peki ya isimler? Twitter kullanıcısıCoinXApple'ın MacBook ve iPad serilerinde zaten yaygın olan 'Pro' adını bu yıl iPhone ile kullanmaya başlayacağını iddia ediyor. O zamanlar bilinmeyen bir miktar olan CoinX, duyurudan bir hafta önce hem iPhone XS hem de iPhone XS Max için nihai marka adlarını doğru bir şekilde tweetledi.

& ldquo; Pro & rdquo; iphone için? Son birkaç yıldır çılgın adlandırma planları.10 Ağustos 2019

Şikayetçi yine haklıysa, Apple yeni telefonlarına iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max adını verecek. Diğerleri, Cupertino merkezli şirketin sayıyı tamamen bırakacağını ve iPhone Xr takibi için iPhone'u ve iPhone XS ve iPhone XS Max halefleri için sırasıyla iPhone Pro ve iPhone Pro Max'i kullanacağını öne sürdü.

Görünüşe göre 10 Eylül Salı için planlanan lansmanla, öğrenmek için daha fazla beklememiz gerekmeyecek. Olan tüm haberler için Pingtwitter'ü takip etmeye devam edin.

Bugünün en iyi Apple iPhone XR, Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max ve Apple iPhone X fırsatları Sözleşme İndirimleri Sim Ücretsiz En İyi EE Apple iPhone XR (64 GB Beyaz) Apple iPhone XR EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler25 GBveri Ücretsiz peşin £ 29 / ay görünüm buymobiles.net'teTüm fiyatları görüniPhone XS (64GB) -... Apple iPhone XS EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBChitter Chatter'da veri Ücretsiz peşin 43 £ / ay GörünümTüm fiyatları görünApple iPhone XS Max (64GB ... Apple iPhone XS Max O236 aylar SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveri 30 £ peşin 41,87 £ / ay O2 Mobiles'ta GörüntülemeTüm fiyatları görüniPhone X Yenilenmiş 64GB ...Apple iPhone XO224 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBveriBedavaön ödeme£ 26 / ay Görünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlar Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz