Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iPhone 12, iPhone SE'den daha küçük olacak - işte nasıl

Apple iPhone 12, iPhone SE'den daha küçük olacak - işte nasıl

İyi şeyler küçük paketlerde gelir ve telefon pazarında hiç kimse Apple gibi bu mantrayı benimsemiş gibi görünmüyor. Amiral gemisi telefonlar büyüdükçe, bir sızıntı,iPhone 12onlardan bile daha küçük olabiliriPhone SE, bu yılın başlarında yayınlanan.

  • Apple WWDC canlı akışı: başlangıç ​​zamanı, nasıl izleneceği, iOS 14, iPadOS, ARM Mac'ler ve daha fazlası

İPhone 12, iPhone 12 Max ve Pro Max tarafından desteklenen bu yıl sunulan şirketlerin ana amiral gemisi olacak, ancak Youtuber ve sızan EverythingApplePro, Twitter'a, sözde teknik özelliklere göre yapılmış bir model olan bir plastik parçası koyduğu bir video yayınladı. iPhone 12, iPhone SE'nin yanında.

Küçük telefonları seven insanlar yeni 5,4 inç iPhone ile bir ziyafet çekiyor. Yeni bir SE'den daha küçük! pic.twitter.com/cTSH2LBzKA18 Haziran 2020

İPhone 12 modeli, 2020 iPhone SE'nin 4.7 inçlik teklifine kıyasla daha büyük bir ekrana sıkışmasına rağmen, 5,4 inçlik bir ekrana sahip olmasına rağmen, özellikle daha küçük. Aynı zamanda biraz daha incedir, bu nedenle cebinizde belirgin şekilde daha küçük bir etkisi olacaktır. Çoğu telefonun rahatça tablet boyutuna doğru ilerlediği bir zamanda, çoğu kişi daha küçük bir teklifi takdir edecek.


İPhone 12 nasıl bu kadar kötüleşiyor? Eh, iPhone SE'nin ekranın altındaki büyük bir çerçeve üzerinde bir ana düğmesi var ve iPhone 12'nin bunun yerine yalnızca Face ID'ye güvenerek ekranın önünde bazı gayrimenkulleri serbest bırakacağı düşünülüyor. Yan tarafa daha küçük bir üst çentik ve daha küçük çerçeveler ekleyin ve Apple'ın en son telefonunun daha büyük bir ekrana sığması ve yine de daha küçük olması çok mümkün hale geliyor.

İPhone 12'nin tam boyutlarını bilmiyoruz ve Pazartesi günkü yalnızca dijital WWDC açılış konuşmasında telefon hakkında daha fazla bilgi bulamayabiliriz. Ancak bu sızıntı doğruysa, iPhone SE'nin 138,4 x 67,3 x 7,3 mm boyutundan daha küçük bir telefona bakıyoruz.


Bugünün en iyi Apple iPhone SE (2020) fırsatları Kontrat Teklifleri Sim Free Cricket USHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 49.99 abd dolarıön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönder Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirGörünüm-deKriketABD Mobil ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 402.99 abd dolarıön ödemeAyda 42 TL SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Verileri: Süper LTE kullanıcıları, 50 GB veri kullanımından sonra 2G veri hızlarına düşürülecek (GSM LTE kullanıcıları, 15 GB veri kullanımından sonra kısıtlanacaktır)Görünüm-deABD MobilMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Apple iPhone SE (2020) (64 GB) 399 abd dolarıön ödeme25 ABD Doları / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Görünüm-deMint MobileEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz