Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iPhone 13, son derece canlı ve her zaman açık ekrana sahip olacak

Apple iPhone 13, son derece canlı ve her zaman açık ekrana sahip olacak

Çevredeki haberleriPhone 13müthiş bir hıza ulaşıyor. Şimdi, doğrulanmamış raporlar, iPhone 13 serisinin çok sevilen, her zaman açık olan ekranı ödünç alacağını gösteriyor.Apple Watch Seri 5veApple Watch Serisi 6.


Yeniden tasarlanan Face ID işleviyle ilgili söylentilerin yanı sıradaha küçük bir çentik haberiiPhone modellerinin en son yinelemesinde, Apple en üst sıralarda yer almak için çabalıyor ve piyasadaki birçok özellikli telefonun başarısını bozmak istiyor.en iyi Android telefonlargibiSamsung Galaxy S21. Savaş başlasın.

Bilgi, teknoloji bahşişçisinden geliyor,Max WeinbachApple ürünleriyle ilgili sık sık doğru bilgiler veren .

Apple'ın görüntüleme teknolojisi, raporların doğru olması durumunda büyük bir revizyon için ayarlanmıştır: bu, tüm bileşenlerinin göze çarptığı, gereksiz bir pil tüketen olabilecek, kalıcı olarak görüntülenen bir ekran anlamına gelmez. İlginç bir şekilde, Weinbach, ekran kilitli olsa bile, ekranın geri kalanının aydınlatılmış durumundan bağımsız olarak, kilit ekranının bunun yerine her zaman pil ve saat simgesini göstereceğini öne sürüyor.

Son dönemde yer verdiğimizkapsama, her zaman açık olan berrak LTPO ekranlar muhtemelen Samsung'dan gelecek ve 120 Hz yenileme hızına sahip olacak.Apple iPad Pro (2020). Bu, ipeksi pürüzsüz işlevsellik sağlayarak kaydırmayı sorunsuz hale getirir. Apple Watch Series 6 zaten her zaman açık olan bir LTPO ekranı kullanıyor ve bunun dijital zarı bir el cihazına nasıl geçtiğini görmek ilginç olacak.


Apple'ın tüm yeni fikirleri için nerede zaman bulduğundan emin değiliz: karakteristik olarak yılın her ayı meşgul, son haberler bile bir adım atmaya karar verdiğini gösteriyor.renkli kapaklı tarzı cihazsıcak uçlu çevrilebilir telefonu için. Bir potansiyel için güzel tasarımlardan bahsetmiyorum bileiPhone SEiçinde takipiPhone SE3son zamanlarda kapağı kırdı. Yıldan yıla 365 gün boyunca yaratıcılığın her son damlasını kesinlikle sıkıyor.

Her zaman açık olan ekranla ilgili olarak, kesin çalışmayla ilgili ayrıntılar hala oldukça azdır, ancak Weinbach şunları söylüyor: 'Bildirimler bir çubuk ve simgeler kullanılarak görüntüleniyor gibi görünüyor. Aldıktan sonra, ekranın tamamen aydınlanmaması dışında bildirim normal şekilde açılır. Bunun yerine, karartılmış ve yalnızca geçici olarak dışında, şu anda alıştığınız gibi görüntülenecektir.”


Her zaman açık ekran minimum düzeyde özelleştirilebilir olmasına rağmen, daha yeni Apple Watch giyilebilir cihazlarının hayranı olan kullanıcıları memnun etmelidir. 2021 iPhone Pro modelleri, elde rahatlığa yardımcı olmak için daha dokulu bir yüzeye sahip olan, daha kavrayıcı yumuşak bir mat arkaya sahip olabilir. Bizim seçimimizen iyi iPhone'laryeni el cihazları raflara çıkmadan önce ihtiyacınız olan her şeye sahip.

Daha sonraki Apple Watch modellerinde her zaman açık olan işlevsellik çok rağbet görüyor ve haklı olarak da öyle. Apple'ın bunu başarması ve teknolojiyi iPhone 13 modellerinin daha büyük ekranlarına başarıyla aktarması hoş bir dokunuş olabilir. Bu kesinlikle Apple telefonlarımıza özgü olmasını çok istediğimiz bir özellik.


Bugünün en iyi iphone 12 fırsatları Planlar Kilidi Açıldı 350 $ + 30GB bonus veri + 3 ay Amazon Music + daha fazlasını kaydedin!Vodafone TR Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) 67.74 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.038.64$SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriMaksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2 Mbps'ye kadar hızlarda Oz'da sonsuz veri Metinler: standart ulusal SMS ve MMS Verileri: Maksimum Hızda 10GB + 30GB bonusVodafone TR Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriMaksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2 Mbps'ye kadar hızlarda Oz'da sonsuz veri Metinler: standart ulusal SMS ve MMS Verileri: Maksimum Hızda 10GB + 30GB bonusGörünümNSVodafone 67.74 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.038.64$GörünümNSVodafoneBir SIM planı eklediğinizde iPhone 12'de 350,64 $ tasarruf edin ve 36 ay boyunca bağlı kalın.Optus AU Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) 72.72 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.393,56$SınırsızaramalarSınırsızmetinler20 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız maksimum 1.5 Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya'da standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSOptus AU Hiçbir sözleşme SınırsızaramalarSınırsızmetinler20 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız maksimum 1.5 Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya'da standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSGörünümNSOptus 72.72 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.393,56$GörünümNSOptusBu cihazı uygun bir plana eklediğinizde 150$ tasarruf edin ve 24 ay boyunca bağlantıda kalın. Teklif 23.08.21'de sona eriyor.Telstra AU Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) 104,95 ABD Doları / ayMin. toplam maliyet $1,253,80SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSTelstra AU Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünümNSTelstra 104,95 ABD Doları / ayMin. toplam maliyet $1,253,80GörünümNSTelstraEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Kaynak:Her şeyApplePro