Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iPhone 5G çıkış tarihi açıklandı - ve bir süredir 4G ile takılı kaldınız

Apple iPhone 5G çıkış tarihi açıklandı - ve bir süredir 4G ile takılı kaldınız

Yayın yapmayı umanlarsüper hızlı 5G bağlantısıonlarıniPhone 11büyük hayal kırıklığına uğrayacak - Appleplan yokortaya çıkan ağ teknolojisini bu yıl son derece popüler akıllı telefon serisine getirmek. Ancak analistMing-Chi Kuo- Habersiz Apple ürünleri söz konusu olduğunda en güvenilir kaynaklardan biri - 5G'ye inanıyorniyetÖnümüzdeki yıl piyasaya sürülen iPhone serisinde yer alacak.


  • 5G UK: Birleşik Krallık'ta 5G için ihtiyacınız olan telefonlar, ağlar ve fırsatlar
  • Şu anda mevcut olan en iyi 5G telefonlar
  • OnePlus 7 Pro 5G incelemesi

Neredeyse yanılmaz analiste göre, ilk 5G özellikli iPhone'lar 2020'deki yıllık Eylül donanım etkinliğinde piyasaya sürülecek. Apple, kendi şirket içi çözümünü oluşturmaya çalışırken, el cihazına Qualcomm yapımı bir modem kullanması öneriliyor.

Kuo'ya göre, 5G desteğinin gelişi, amiral gemisi iPhone serisinin büyük bir yeniden tasarımının parçası olarak gelecek gibi görünüyor. Önümüzdeki iPhone XS ve iPhone XS Max halefleri sırasıyla 5,4 inç ve 6,7 inç OLED ekrana sahip olacak.

Bu, iPhone XS'deki 5,8 inç ekrandan daha küçük ve iPhone XS Max'teki 6,5 inçlik panelden daha büyük. Bu, Apple'ın amiral gemisi iPhone akıllı telefonlarının biçim faktörünü değiştirmeyi planladığı gibi görünüyor - potansiyel olarak Face ID için gereken çentik boyutunu küçülterek sistemi ekrana yerleştirerekSamsung Galaxy S10veya bir açılır çekmecenin içine saklamakOnePlus 7 Pro.

Ming-Chi Kuo, iPhone XS ve iPhone XS Max'in takipçisi olmasının yanı sıra, şirketiniPhone XR6.1 inç ekran boyutunu, renkli kasaları koruyacak, ancak mevcut modelde LCD (veya Apple'daki pazarlama ekibinin dediği gibi 'Liquid Retina HD') paneli yerine OLED'e yükseltme görecek.


Kuo, üç iPhone modelinin de 2021 yılına kadar 5G desteği alacağını söylüyor.

Haliyle, sadece bir avuç var5G-etkinleştirilmiş akıllı telefonlar şu anda Birleşik Krallık'ta mevcut.EE, süper hızlı 5G ağını çalışır durumda tutan tek şirkettir, Vodafone davayı takip edecekgelecek ayın başlarında, veAğustos'taki mücadeleye üç kişi katılacak.


Her üç ağ da söz verdibirkaç düzine şehir ve kasabaya yayıldıyıl sonuna kadar, ancak yeni nesil ağ pek yaygın değil. Bu nedenle, önümüzdeki yıl 5G özellikli bir iPhone doğru görünüyor.

Bizden ne bekleyebileceğimize gelinceyeni iPhone modelleridışarıbu eylülApple, iPhone X ve iPhone XS'de görülen aynı ekran boyutlarını ve tasarımını koruyacak şekilde ayarlanmış görünüyor veiPhone XS Max. Bununla birlikte, şirket arka kamerayı artırmak için geniş bir ipucu veriyor.ikili kurulumdan üç lense kadarbenzerlerinden gelen rekabeti ele almak için huawei-p30-review-an-excellent-phone-pro-review,OppoveSamsunghangi teklifçokiPhone'un toplayabileceğinden daha fazla optik yakınlaştırma ve düşük ışıkta fotoğrafçılık. Yeteneğiahizenin arkasından aksesuarları kablosuz olarak şarj edinyanı sıra bekleniyorkutuda hızlı şarj cihazı.


Bugünün en iyi Apple iPhone XS, Apple iPhone XS Max, OnePlus 7 Pro 5G ve Samsung Galaxy S10 5G fırsatları Sözleşme Anlaşmaları Sim Ücretsiz iPhone XS (64GB) -... Apple iPhone XS EE24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler20 GBChitter Chatter'da veri Ücretsiz peşin 43 £ / ay GörünümTüm fiyatları görünApple iPhone XS Max (64GB ... Apple iPhone XS Max O236 aylar SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveri 30 £ peşin 41,87 £ / ay O2 Mobiles'ta GörüntülemeTüm fiyatları görünSamsung Galaxy S10 5G (256GB) Samsung Galaxy S10 5G Üç24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler100 GBChitter Chatter'da veri Ücretsiz peşin 34 £ / ay GörünümTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz