Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Apple iPhone 7 anlaşması: güçlü SIM planıyla yalnızca 16 £ / dk fiyatla telefonu ücretsiz edinin

Apple iPhone 7 anlaşması: güçlü SIM planıyla yalnızca 16 £ / dk fiyatla telefonu ücretsiz edinin

Apple ürünleriyle ilgili en iyi şeylerden biri, her gün mükemmel bir şekilde kullanılabilirken ne kadar dayanabilecekleridir. 2016'da piyasaya sürülen Apple iPhone 7, bunun harika bir örneğidir ve o zamanlar olduğu gibi bugün de hala tazedir. EE, telefonun önceden ücretsiz olarak teslim edilmesiyle 48 saat boyunca oldukça mükemmel bir anlaşmaya sahip.


Bizim yazdığımız zamaniPhone 7 incelemesi, sevecek çok şey bulduk ve bugün de durum bu. Tasarım çok hoş, iPhone 6'ları rahatsız eden bazı kusurları gideriyor ve tek bir şarjla tüm gün dayanabilmesi için pil boyutunu artırıyor. Kamera da harika ve bugün bile gerçekten yüksek kaliteli fotoğraflar sunuyor.

EE'den teklif edilen sözleşme, tüm çanları ve ıslıkları aramıyorsanız, ancak yine de iyi korunmak istiyorsanız çok caziptir. Çoğu insan için 4 GB veri yeterli olacak ve artık zorunlu sınırsız çağrı ve mesajlar da dahil. Ayrıca, bu anlaşmada da, geri talep ettiğinizde her ödemeye dağıtılan ve her ay sözleşme fiyatını ayda 16 £ 'a düşüren en iyi geri ödeme teklifi var.

Apple iPhone 7 (32 GB) | EE sözleşmesi | 4GB veri | Sınırsız arama ve kısa mesaj | 24 aylık sözleşme | £ 16 (geri ödeme ile) |Şu an müsait
Yukarıda söylediğimiz gibi, bu çok fazla veriye ihtiyaç duymayan biri için gerçekten iyi bir sözleşmedir - 4 GB hala cömert olsa da - ve daha eski bir iPhone modeline sahip olmayı umursamayan, bu da 7'nin hala iyi. Aslında, bu parçanın yazarı hala bir tane kullanıyor.


Bu nedenle, yeni bir iPhone için pazardaysanız ve yepyeni bir iPhone 11 için her ay yük ve yük ödemek istemiyorsanız, EE'nin 4 GB veri ve daha fazlasını sunan bu sözleşmesinden başka bir yere bakmayın. Geri ödemeden sonra ayda 16 £.

Kilidi Açılmış Planlar 17 anlaşmadan 10'u gösteriliyor Sırala Önerilen Aylık maliyet (düşükten yükseğe) Aylık maliyet (yüksekten düşüğe) Ön ödeme maliyeti (düşükten yükseğe) Peşin maliyet (yüksekten düşüğe) Veri (düşükten yükseğe) Veri (yüksekten düşüğe) Taşıyıcı (A'dan Z'ye) Taşıyıcı (Z'den A'ya) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Dakika (düşükten yükseğe) Dakika (yüksekten düşüğe) Metinler (düşükten yükseğe) Metinler (yüksekten düşüğe) Sözleşme uzunluk (düşükten yükseğe) Sözleşme uzunluğu (yüksekten düşüğe)Apple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GBSınırsızveri Verisi: 25 GB 4G LTE veri kullanımından sonra sınırsız 2GSınırsızdakika Aramalar: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaSınırsızmetinler Tello USHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme39 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB8 GBveriSınırsızdakika Aramalar: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaSınırsızmetinler Tello USHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme29 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB4 cigabaytveriSınırsızdakika Aramalar: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaSınırsızmetinler Tello USHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme19 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB2 GBveriSınırsızdakika Aramalar: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaSınırsızmetinler Tello USHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme14 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB1 GBveriSınırsızdakika Aramalar: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaSınırsızmetinler Tello USHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme10 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB0 MBdata Data: Bakiyeden borçlandırıldı40 $çağrı Çağrı sayısı: 1 & cent; / dak40 $metinler Metinler: 0,01 ABD doları / metin Tello ABDHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme40 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB0 MBdata Data: Bakiyeden borçlandırıldı30 ABD dolarıçağrı Çağrı sayısı: 1 & cent; / dak30 ABD dolarımetinler Metinler: 0,01 ABD doları / metin Tello ABDHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme30 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB0 MBdata Data: Bakiyeden borçlandırıldı50 $çağrı Çağrı sayısı: 1 & cent; / dak50 $metinler Metinler: 0,01 ABD doları / metin Tello ABDHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme50 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB0 MBdata Data: Bakiyeden borçlandırıldı20 $çağrı Çağrı sayısı: 1 & cent; / dak20 $metinler Metinler: 0,01 ABD doları / metin Tello ABDHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme20 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha fazla bilgi edinApple iPhone 7(32 GB) iPhone 7 32 GB500 MBtarih Tarih:Sınırsızdakika Aramalar: ABD, Kanada, Meksika, Çin ve Romanya'yaSınırsızmetinler Metinler: Tello USHiçbir sözleşme 199 $ön ödeme9 $ / ay Anlaşmayı Görüntüle-deTelloDaha Fazla Bilgi Daha fazla fırsat yükle