Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iPhone Flip'in renkli kapaklı kabuğu her şeyi değiştirecek - işte nasıl

Apple iPhone Flip'in renkli kapaklı kabuğu her şeyi değiştirecek - işte nasıl

Güvenilir teknoloji bahşişleri, Apple'ın sıcak uçlu katlanabilir telefonu için bir tasarıma indiğini öne sürdü. Tüm söylentiler Apple'ın fabrikasında çiğneniyor, ancak raporlar teknoloji devi'nin şu modeli seçtiğini doğruluyor gibi görünüyor.çevirmekvaryant, daha katlanabilir bir tasarım üzerinde.

Önceki spekülasyonlar, Apple'ın birkaç prototipi tarttığını ima etmişti:Samsung Galaxy Z Katlamatelefonlar da dahil olmak üzereSamsung Galaxy Katlama 3veya yankıları olan istiridye tarzı bir cihaz.Samsung Galaxy Z Çevirme.

Sadece Apple hayranları için iyi haber olarak kabul edilebilecek raporlarda, Cupertino-devi, çevrilebilir kapaklı versiyonuyla görünüşe göre ilerliyor. Samsung rakiplerinden daha sofistike, daha esrarengiz bir tasarım, fırsatlarla dolu; en çarpıcı olanı, Apple'ın lezzetini modele açıkça damgalıyor. Cilalama ve bildirildiğine göre çeşitli renkler, sızan çekicilik ve neşe - Apple'ın tüm ayırt edici özellikleri ve neden bir yaşam tarzı markası olarak kabul edildiği.

Çoğu kullanıcıyı geride bırakan fahiş ve akıllara durgunluk verecek derecede pahalı Samsung Galaxy Z Fold ve Galaxy Flip'e daha az maliyetli bir flip telefona doğru başını salladı. Telefon kesinlikle yakın zamanda inmeyecek - 2023, böyle bir cihazın raflara çarptığını görebileceğimiz en erken tarih olarak lanse ediliyor. Ve Apple ile birlikte ilerlerkenApple iPhone 13Ayrıca, amiral gemisi ürün yelpazesinin dışındaki modeller için her zaman çok az zaman var gibi görünüyor.


Güvenilir Apple bahşiş veren,John Prosser, tasarım efsanesini derinlemesine inceliyor ve şöyle diyor: 'Apple, hangi yöne doğru hareket edeceği konusunda bir nevi karar verdi'. eklemeden önce, “ve o kapaklı telefonun lehine büyük ölçüde eğiliyor.”

Konsept videosu bizkapalıkısa bir süre önce, tüm formunu ve zarafetini ortaya çıkarmak için şık bir şekilde açılan vizyoner bir el cihazı gösteriyor. Apple, günlük kullanıcıları hedefleyerek sahip olmak için lüks ve eğlenceli bir cihaz hazırlayarak bu tasarımı seçmeli ve devam etmelidir.


Bununla ilgili erken dönemde görülebilen işaretler var: kapaklı bir tasarım, telefonun tamamen açılmadan önce cebinizdeki boyutunu küçülterek günlük taşınabilirliğini en üst düzeye çıkarır; dahası, kapaklı telefon telefonu sertleştirerek günlük aşınma ve yıpranmaya karşı daha az duyarlı hale getirir. Bunlar, Apple'ın makul bir fiyat noktasında çözmesi gereken, günlük kullanıcının karşılaştığı sorunlardır.

Prosser'ın isimsiz kaynaklarının da tahminciye bir Apple flip telefonun baş döndürücü bir renk yelpazesinde gönderileceğini bildirdiği bildiriliyor. ten tonları varApple iPhone 11fırlatma, saymaiPhone 11 Prove 2019'da Apple'ın renk çarkından altı cesur renkten biriyle satın alınabilen iPhone 11 Pro Max.


Bize göre bu kesinlikle doğru yol: Canlı renkler kesinlikle Apple'ın hedeflediği fiyat noktasını ve pazarını gösteriyor. Hafiflik ve gamsızlıktan ödün vermeyen daha az ciddi bir yaklaşım benimsemek, profesyonellerin yanı sıra bir stil, sağlamlık ve saf havalılık için can atan henüz kullanılmayan bir kullanıcı rezervini hedef alabilir - ancak Samsung cep telefonlarının astronomik maliyetine değil. Prosser videosunu bitiriyor: 'Birden çok eğlenceli renk bize Apple'ın bu cihazla ne yapmaya çalıştığı hakkında bir fikir veriyor. Belki daha eğlenceli, daha yaygın bir pazarı hedeflemek.”

Bu ana akım piyasa, birultra dayanıklı ekranBu, cihazın bir maço mobil olarak açılı olabileceğine inanmamıza neden oldu: daha çok kas ve dayanıklılıkla ilgili, etli bir deveye açılan bir tür alçakgönüllü istiridye kabuğu. Bu haberle birlikte Apple, bir sürü kullanıcıyı hedefleyen eğlence odaklı bir cihazda güç ve stil birleştirmeye çalışmalı. Bu arada, seçimimize bir göz atabilirsiniz.en iyi iPhone'larMenteşe tabanlı bir ahizeyi kaldıramıyorsanız.

Olayların perde arkasında neden flip tarzına geçtiğine dair henüz bir haber yok. Bununla birlikte, davetkar renkler, eğlenceli ve çevrilebilir bir tasarım, goliath markası için sadece düşük asılı meyveler değildir. Apple, özellikle 2023 yılı geldiğinde, bu öncü ekran teknolojisine yakalanması zor olan bu giriş noktasını çivileme konusunda eşsiz bir yeteneğe sahip. O zamana kadar, eğlenceli bir cazibe yayan cihazların, önyüklemesi zor bir kasanın ve daha uygun fiyatlı cihazların daha popüler tüketici tercihi olduğu Covid sonrası bir ortamda yaşıyor olabilir miyiz? Jüri hala dışarıda ama biz kesinlikle öyle düşünüyoruz.

Bugünün en iyi iphone 12 fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme49,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme49,54 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme54,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme54,54 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz