Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iPhone X ve Google Pixel 2 XL karşılaştırması: Hangi telefon kazanır?

Apple iPhone X ve Google Pixel 2 XL karşılaştırması: Hangi telefon kazanır?

Paranın satın alabileceği en iyi akıllı telefonlardan birine sahip olmak istiyorsanız,iPhone XApple'dan ve google-pixel-2-review-xlGoogle'dan gelen kısa listenizin en üstüne yakın olması gerekir - ve burada birbirlerine nasıl karşı olduklarını açıklayacağız.


Herhangi bir modern cep telefonunun özelliklerini, tasarımını, özelliklerini ve diğer temel özelliklerini ele alacağız, böylece hangisinin size en uygun olduğuna karar verebilirsiniz (veya bu teknoloji devlerinden hangisinin en iyi telefonu yaptığına dair bir fikir edinebilirsiniz). Bu iki cihazın estetiğine bakarak başlayacağız.

Daha fazla bilgi edinin: Google Pixel 3 XL incelemesi: Google'ın en son amiral gemisi fotoğraf ve yazılımlarda mükemmeldir

Apple iPhone X ve Google Pixel 2 XL: tasarım

iPhone X

iPhone X


Hem iPhone X hem de Pixel 2 XL, çerçeveyi ekranın kenarlarına doğru itiyor, ancak yalnızca Apple'ın ahizesi ön ekranda bir ekran çentiğini tercih ediyor. Arka tarafta Google, iki tonlu ve kısmen plastik bir yaklaşıma (ve bir parmak izi sensörüne) başvururken, Apple camla all-in yapıyor.

Pixel 2 XL, daha büyük bir ekrana, 6 inç'e ve 5,8 inç'e kadar 1440 x 2560 piksel çözünürlüğe ve 1125 x 2436 piksel çözünürlüğe sahip bir telefon. Her iki telefon da çok büyük değil, ancak iPhone X biraz daha cep dostu olsa da (Google telefonu da biraz daha kalındır).


Bunlar sektördeki en iyi görünen telefonlardan ikisi ve onları tasarım estetiği açısından ayırmak zor - bu gerçekten kişisel tercihlere bağlı. İPhone X için seçenekleriniz gümüş veya uzay grisidir ve Pixel 2 XL için tamamen siyah veya çok şık bir siyah-beyaz model arasından seçim yapabilirsiniz.

Bugünün en iyi Apple iPhone X fırsatları Sözleşme Fiyatları Sim Ücretsiz O224 ay Apple iPhone X (Yenilenmiş 64 GB Gümüş) Bedavaön ödeme£ 26 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarEE24 ay Apple iPhone X (Yenilenmiş 64 GB Uzay Grisi) 29,99ön ödeme£ 27 / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler1 GBveriGörünüm-deUygun fiyatlı mobil cihazlarO224 ayApple iPhone X (Yenilenmiş 64 GB Uzay Grisi) Ücretsiz, peşin 26 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinler30 GBdata Buymobiles.net'te görüntüleyin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Apple iPhone X - Google Pixel 2 XL: teknik özellikler

Google Pixel 2 XL


Google Pixel 2 XL

İPhone X, üst düzey bir Apple A11 Bionic işlemci, 3 GB RAM ve sizin seçtiğiniz 64 GB veya 256 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelir. Bir iPhone için norm olduğu gibi, bu depolama alanını bir hafıza kartıyla genişletemezsiniz, ancak akıllı telefonunuzla istediğiniz her şeyi yapmak için ihtiyacınız olan tüm güce sahip olmanız gerekir.

Google Pixel 2 XL'ye gelince, Snapdragon 845 işlemciye, 4GB RAM'e ve 64GB veya 128GB dahili depolamaya sahip - yine, bunu bir hafıza kartıyla genişletme seçeneği yok. Bunlar aynı zamanda bazı üst düzey özellikler ve ham performans söz konusu olduğunda, bu iki telefonu bölmek zor.

İPhone X'in arkasında çift lensli 12MP + 12MP kamera varken, Pixel 2 XL'nin arkasındaki tek lensli 12.2MP kameradaki görüntü işleme, onun kadar iyi fotoğraflar çekeceği anlamına geliyor. Pixel 2 XL'de herhangi bir optik yakınlaştırma elde edemezsiniz, ancak iPhone X sizi harekete iki kat daha fazla yaklaştırabilir.


Apple iPhone X vs Google Pixel 2 XL: özellikler

iPhone X

iPhone X

Hem iPhone X hem de Pixel 2 XL, neredeyse ancak alabileceğiniz kadar iyi olmayan IP67 sınıfı su ve toza dayanıklılık sunuyor. Yalnızca iPhone X'te kablosuz şarj seçeneği bir seçenek olarak var - bu, Pixel telefon hattında hala beklediğimiz bir şey (belki 2018yıl olacak).

Elbette küçük bir Android vs iOS meselesi de var: hangi telefonu tercih edeceğiniz, hangi mobil işletim sistemine en iyi şekilde sahip olduğunuza ve Apple veya Google ekosistemlerine ne kadar yoğun yatırım yaptığınıza bağlı olabilir. Her ikisi deAndroidveiosyıl içinde önemli güncellemeleri alacak şekilde ayarlanmıştır.

Bu telefonların hiçbirinde 3,5 mm kulaklık girişi yoktur, bu nedenle kablosuz kulaklık veya Lightning (iPhone) veya USB-C (Pixel) konektörü kullanmanız gerekir - her iki durumda da kutuya dongle'lar gelir, ancak kullanmaya devam etmek isterseniz mevcut bir çift kulaklık.

Bugünün en iyi Google Pixel 2 XL fiyatı 85 Amazon müşteri yorumu Pixel 2 XL Phone (2017), ... Amazon Prime 179,99 £ Pixel 2 XL Phone (2017) adlı ürünü ... Amazon Prime £ 179,99 Google Pixel 2 XL Black &. .. Doğrudan Cihazlar399,97 £ GörünümGoogle Pixel 2 XL Black & ... Dizüstü Bilgisayarlar Doğrudan399,97 £ GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Apple iPhone X ve Google Pixel 2 XL: Karar

Google Pixel 2 XL

Google Pixel 2 XL

Bunlar şüphesiz şu anda piyasadaki en iyi telefonlardan ikisi. Bunları kafa kafaya koyarken, onları tasarım ve yapım kalitesi ya da bekleyebileceğiniz performans seviyesi açısından bölmek zordur.

Belki aralarında seçim yapmanın en kolay yolu, Android ve iOS arasındaki farkları ve saf Google veya saf Apple olan bir telefon isteyip istemediğinizi düşünmektir. Örneğin tüm filmleriniz iTunes'da ise, onları PIxel 2 XL'de izleyemezsiniz. Öte yandan, belki yine de telefonunuzda film izlemiyorsunuzdur.

Bir sonraki cep telefonunuz olarak bu iki telefon arasında seçim yapıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken başka bir şey var: 2018'in sonundan önce yeni iPhone'lar ve yeni Pikseller bekleniyor. Bu, yakında bu telefonları daha ucuz bir fiyata alabileceğiniz anlamına geliyor. veya henüz açıklanmayan yeni modelleri tercih edebilirsiniz.