Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple iPhone XR incelemesi: harika bir cila, özellik ve fiyat dengesi

Apple iPhone XR incelemesi: harika bir cila, özellik ve fiyat dengesi

Pingtwitter'ün iPhone XR incelemesine hoş geldiniz. Eğer sizin için Apple'ın en uygun fiyatlı yeni iPhone'u olup olmadığını düşünüyorsanız, bu ayrıntılı kılavuz harika bir kaynaktır. Piyasaya sunulduğundan bu yana fiyatı düştü ve şimdi Apple'ın en son tasarım parçalarıyla bir telefon almanın harika bir yolu, ancak amiral gemisinden çok daha ucuzaiPhone 11 Pro.


  • OkuyuniPhone 11 incelemesi- XR'nin daha meraklı bir versiyonu!
  • OkuyuniPhone SE (2020) incelemesi- Apple'ın en ucuz iPhone'u harika bir seçenektir
  • iPhone XR, iPhone SE ve iPhone 11- onları tek bir yerde karşılaştırın

Apple iPhone XR incelemesi: fiyat, modeller ve yapı kalitesi

İPhone XR 64GB depolama alanıyla 629 £ 'dan başlıyor. 679 £ karşılığında, depolama alanını 128 GB'a yükseltebilirsiniz. Yeni iPhone SE ve iPhone 11'in sunduğu 256 GB depolama seçeneği yok.

128 GB modelinin burada gerçekten tatlı bir nokta olduğunu düşünüyoruz - 64 GB temel düzeyde herkes için yeterli, ancak 128 GB size fotoğrafları, videoları ve müzikleri buluta yönlendirilmeden telefonda saklamak için ekstra özgürlük sağlıyor. £ 50 yükseltme fiyatı için bu bizim önerdiğimiz seçenektir.

XR, sevdiğimiz altı renkte geliyor - düz gümüş ve siyah bu noktada oldukça sıkıcı. Kırmızı bizim favorimiz, ama biz de sarı ve mercanın büyük hayranlarıyız. Ama elbette seçiminizi yapabilirsiniz. Altın olmaması biraz utanç verici (sarının oldukça altın benzeri bir alüminyum kenarı olmasına rağmen), ancak her şeye sahip olamazsınız.

İPhone XR, iPhone 11 ile hemen hemen aynıdır (arkadaki farklı kameralar için tasarruf edin ve iPhone 11 Pro'ya da son derece yakın görünüyor, ancak aslında Pro'dan biraz daha kalındır, ki bu da elde neredeyse fark edilir. Onları bir arada tutuyorsunuz, ancak büyük plan içinde oldukça anlamsız.


Ayrıca 11 Pro'dan daha büyük bir çerçeveye sahip. Ekran hala kavisli köşelere ve çentiklere sahip, ancak yanlarda biraz daha büyük bir siyah kenarlık var.

Öyle görünmüyorepeyce11 Pro kadar premium - ekran kenara ne kadar yaklaşırsa, telefon o kadar fütüristik hissediyor - ama bu büyük bir sorun değil.


  • iPhone 11 fırsatları: bu yeni el cihazındaki seçenekleri karşılaştırın

iPhone XR incelemesiApple iPhone XR incelemesi: ekran ve hoparlörler

İPhone XR, daha pahalı olan iPhone 11 ile aynı ekrana sahip - özellikler, kalite ve boyut açısından hiçbir fark yok. Her ikisinde de 828x1792 çözünürlüğe sahip 6,1 inç LCD Retina ekranlar var.

İnç başına 300 pikselin çok üzerinde olan bu ekranlar keskin ve ayrıntılı görünür ve daha canlı fotoğraflar için P3 geniş renk gamını içerirler.

İPhone XR ile iPhone 11 Pro arasındaki en büyük farklardan biri ekran. Değişikliklerin derinlemesine incelenmesi oldukça karmaşık, bu yüzden bunu parça parça düzenleyelim.

Öncelikle 6.1 inç boyutundan bahsedelim. İPhone 11 Pro 5,8 inç, iPhone 11 Pro Max ise 6,5 inç boyutunda.


İPhone XR'nin harika bir boyut olduğunu düşünüyoruz - örneğin, tek elle kullanmak (kuşkusuz büyük elleri olan biri için) Max'ten daha kolaydır. 5.8 inçlik XS'nin boyutuna Max'ten daha yakın ve artışı, bir inç'in üçte birinden daha büyük bir ekrana gitmenin gerçek bir faydasını elde ettiğinizi söylemek için gerçekten yeterli değil. Ama hey, işe gidip gelirken video izlerseniz, video daha da büyür ve her küçük şey yardımcı olur.

İlginç bir şekilde, iPhone XR ve 11 Pro Max ekranda aynı miktarda içeriği gösteriyor. Bir web sitesi yükleyin ve aynı miktarda metin alırsınız. Açıkçası XR'de biraz daha küçük olacak, ancak bu, çoğu durumda, Max'in dev ekranına kıyasla bu ekrana sahip olarak görüntüleme alanını kaçırmayacağınız anlamına geliyor. (İsterseniz ekrandaki öğelerin biraz daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.)

Bu aynı zamanda, iPhone 11 Pro 5.8 inç sürümüyle alamayacağınız bir bonus alacağınız anlamına gelir - yatay bölme uygulamaları için destek. Bazı uygulamalar, Max ve XR'de yatay konumda tutulduğunda daha fazla kontrol seçeneği gösterecek, ancak normal 11 Pro bunları almıyor.

Şimdi, üretkenlik söz konusu olduğunda aslında bölünmüş uygulamaları bu kadar çığır açan bulmuyoruz, ancak bazı insanların onları sevdiğini biliyoruz, bu nedenle şimdi bir Plus boyutlu iPhone kullanıyorsanız ve yükseltmeye hazırsanız, ancak yapmayın ' Max'in fiyatlarını ödemek istemiyorum, bu ve iPhone 11 sizin için tatlı noktayı vurdu.

Ve iPhone XR'nin ekranı oldukça keskin görünürken, çözünürlüğü iPhone 11 Pro modellerinden (hatta daha küçük olanından) daha düşük. İPhone 11 Pro, 1125x2436 ekrana sahipken, 11 Pro Max 1242x2688 ekrana sahip (Apple, tuhaf görünen çözünürlükleri kullanıyor çünkü geliştiricilerin iOS'un desteklediği farklı ekran boyutlarında ölçeklenen uygulamalar yapmasını kolaylaştırıyorlar).

11 Pro modelinin her ikisi de 458ppi'dir, bu açıkçası ayrıntı açısından büyük bir adımdır ve farkın yan yana göze çarptığını inkar etmek mümkün değildir. Fotoğraflar ve filmler, XR'ye kıyasla XS'de açıkça daha keskin.

iPhone XR incelemesi

Solda 5,8 inç iPhone, ortada 6,5 ​​inç iPhone, sağda iPhone XR (6,1 inç).

Ama daha pahalı, daha yüksek özellikli bir telefondan gelmeseydik, bu bizi rahatsız etmezdi.

XR bir LCD ekrana sahipken, 11 Pro modeli OLED kullanıyor. Genel olarak OLED, karanlık alanlarda ince ayrıntılara sahip görüntüler üretebilen dev bir kontrast aralığına sahip olduğu için üstün teknoloji olarak kabul edilir.

LCD, ekran boyunca parlayan bir arka ışık kullanır, bu da karanlık alanların siyahtan daha gri görünebileceği anlamına gelir. Elbette Apple, gezegendeki en iyi LCD ekranları kullanıyor ve ekran teknolojisindeki farkı genel olarak oldukça lezzetli kılıyor.

İPhone 11 Pro modelleri de önemli ölçüde daha parlaktır - iPhone XR için 625 nit yerine standart maksimum parlaklık olarak yaklaşık 800 nit.

Bununla ilgili olarak, 11 Pro modelinin HDR ekran olarak derecelendirildiği gerçeğidir, XR ise değildir (ancak HDR videoları oynatabilir - sadece tam olarak yararlanamazsınız). Küçük ve en yüksek HDR vurguları için iPhone 11 Pro, 1200 nit'e bile ulaşabilir, bu nedenle HDR film izlerken fark önemlidir.

Ancak XR'nin ekranı, Pro modellerindeki ekranlar kadar güzel olmasa da, ucuz veya kötü hissetmekten bir milyon mil uzakta.

Daha ucuz olan Android telefonlar, bazı spesifik alanlarda yenildi - daha yüksek bir çözünürlük ve OLED güçlü cazibelerdir - ancak Apple'ın renk doğruluğu ve herhangi bir açıdan görüntüleme netliği hiçbiri ikinci, bu nedenle bu pek de net bir zafer değil. diğer telefonlar.

Özellikle Apple'ın bir tane daha ası olduğu için: True Tone. Ekranın renk sıcaklığını odadaki ortam ışığıyla eşleştiren bu özelliği seviyoruz. Buradaki fikir, ekrandaki beyaz bir görüntünün odadaki beyaz bir kağıt parçasıyla aynı görüneceğidir. Böylece, sıcak bir iç mekan ışığında, diğer her şey yumuşak sarı olduğunda telefonunuzdan sert mavi bir ışık almazsınız.

Yerleşik bir telefonu denediğinizde, başka bir şeye gitmek barbarca geliyor.

Videodan çok bahsettik, bu yüzden onunla birlikte gelen sesi duyalım. Apple buraya stereo hoparlörler dahil etti: telefonun her iki ucunda birer tane, böylece onu yatay konumda tuttuğunuzda, gerçek stereo ayrımı elde edersiniz.

Sesin içinde olma hissi vererek, kafanızın her iki tarafına hareket eden şeyleri gerçekten duyabilirsiniz.

Etkileyici bir etki ve bunu denediğinizde spesifikasyon listesindeki bir onay kutusundan daha fazlasıdır, ancak yine de birçok insanın kulaklıklarını kullanacağını biliyoruz.

Hoparlörler ayrıca genellikle yüksek sesle ve etkileyicidir - elinizde uygun bir hoparlör yoksa podcast'ler ve hatta müzik için harikadır. Kesinlikle, telefonunuz müziği bu kadar sağlam bir şekilde çaldığında, daha çılgın taşınabilir hoparlörler gereksizdir.

iPhone XR incelemesi


Apple iPhone XR incelemesi: kamera

İPhone XS'deki arka kamera, yeni iPhone SE'de bulacağınızdan daha büyük olan 12 megapiksel sensöre sahip geniş açılı bir lenstir (yine de aynı çözünürlüktedir - sadece piksel başına daha fazla ışığa izin verir) daha büyük), ancak iPhone 11'in geniş açılı kamerasında bulacağınız sensörle aynı.

İPhone 11 veya Pro modellerinden farkı, sadece tek bir lense sahip olmasıdır. Diğer modellerin hepsinde ultra geniş açılı bir lens bulunur (bu, etkili bir şekilde 0,5x uzaklaştırma özelliğidir) ve Pro modellerinde ayrıca 2x telefoto yakınlaştırma lensi bulunur.

İki yerine bir kameraya sahip olmak, Apple'ın daha pahalı telefonlarına kıyasla fotoğrafçılık için sahip olduğunuz esnekliği kesinlikle azaltır. Ultra geniş açı, manzaralar ve binalar için harikadır ve aynı zamanda Gece Modunu etkinleştirmek için kullanılır - bu, aksi takdirde çok az ışık olduğu anlarda kullanılabilir çekimler yapar ve ne yazık ki iPhone XR'de (iPhone 11 ve iPhone XR) eksiktir. Pro modeller içerir).

Ve iPhone 11 Pro modellerinde, optik yakınlaştırma üste başka bir çerçeveleme yöntemi ekler, böylece istediğiniz görünümü gerçekten elde edebilirsiniz.

Ancak, yakınlaştırma seçeneklerini ve Gece Modu'nu göz ardı ederek, bu kameradan yine de mükemmel fotoğraflar elde edersiniz. Düşük ışık performansı gerçekten güçlüdür, Akıllı HDR özelliği, ışığı ve karanlığı karıştıran sahnelerde zor pozlamalar için endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir ve hızlı odak ve tepki, hiçbir çekimi kaçırmayacağınız anlamına gelir. Görüntüler, orta miktarda ışıkta bile tonlarca ayrıntı barındırır ve gerçekçi görünür.

Diğer iPhone'lara kıyasla küçük dezavantajı, XR'nin Apple'ın önceki nesil görüntü işlemeyi kullanması, iPhone SE, iPhone 11 ve iPhone 11 Pro'nun hepsinin en yeni nesli kullanması, bu nedenle renk üretimi ve kontrast söz konusu olduğunda biraz daha iyi olmasıdır. .

iPhone XR inceleme kamera karşılaştırması

İPhone XR'nin çekimi burada solda, iPhone XS'ler ise sağda. Konumdaki ince değişiklikler bir yana, bunlar aynı. Bu mutfak spot ışıkları altında çekildi

İPhone XR'deki Portre Modu, tıpkı iPhone SE ve iPhone 11 gibi çalışır, çünkü hepsi tek bir görüntüden algılama ve hesaplama yoluyla yapılır (birden fazla kamerasını kullanarak derinliği haritalayan iPhone 11 Pro'nun aksine).

Bunun, özneyi seçme ve arka plana bulanıklık uygulama kalitesi açısından gerçekten etkileyici sonuçları var - kişinin vücudunun uygun kısımlarında ve arka planda net odak çizgileri ve ikna edici bulanıklık gördük.

Ancak, bu tek lensi kullanarak Portre çekimlerini çerçevelendirirken dikkatli olmalısınız, çünkü yakın çekim yapmaya giderseniz, işleri bozabilir.

iPhone XR inceleme kamera karşılaştırması

Solda iPhone XR, sağda iPhone XS Max.

Yukarıdaki etkiyi de yapabilirsiniz. Bu iki çekimde aynı çerçeveyi elde etmek için iPhone XR'nin yüze çok daha yakın tutulması gerekiyordu, bu da fotoğraf çekerken biraz garip ve kendi başına müdahaleci. Ama aynı zamanda burun ve yüzün orantısız olduğu yerlerde hafif soğanlı bir etki ile sonuçlanır. İPhone XS Max'te (iPhone XR ile birlikte piyasaya sürülen ve karşılaştırma çekimlerimiz için kullandığımız şeydi), telefoto lens, daha uzakta bulunarak özelliklerin daha orantılı bir temsilini veriyor.

Geniş açılı lensler ve yakındaki nesnelerle ilgili klasik bir sorundur. Bu, iPhone XR ile biraz daha uzakta Portre çekimleri yapmak isteyebileceğiniz anlamına gelir. Öyleyse bunlardan birine bakalım.

iPhone XR kamera karşılaştırması

Solda iPhone XR, sağda iPhone XS Max.

Buna zorlu bir aydınlatma durumu verdik: gölgede ama arkasında parlak güneş ışığı olan bir nesne. Her ikisinde de konunun kadrajı ve görünümü gayet iyi - farklı odak uzunlukları nedeniyle arka plan biraz farklı (fotoğrafçı, bu iki çekimi eşleşen konu boyutuyla çekmek için farklı yerlerde durdu).

İPhone XR, bu güneşli sabah gökyüzünü canlı gösteren harika bir iş çıkardı, ancak kişi biraz karanlık - gölgelerde hala iyi bir dinamik aralık var. Bununla birlikte, yakınlaştırıldığında XR'nin görüntüsünde aslında daha fazla ayrıntı var - geniş açılı lensin, test ettiğimiz iPhone XR'nin telefoto lensinden genel olarak daha fazla ışık almasının bir sonucu.

Ayrıca XR'nin Portre Modunun yalnızca insanlar üzerinde çalıştığını da not etmeliyiz, bu nedenle köpeğinizin görkemli görünen fotoğraflarını veya en sevdiğiniz kokteyli gün batımına karşı bu arka plan bulanıklığıyla çekemezsiniz. İPhone SE için de durum aynı. İPhone 11'de, Portre Modu çekimleri için evcil hayvanları da tanıyacaktır. İPhone 11 Pro'da her şeyin Portre fotoğrafını çekebilirsiniz.

Ön kamera ışığı iyi alıyor, ancak arkadaki kamera ile karşılaştırıldığında ayrıntılarını kaybetme eğiliminde. Portre Modu üzerinde iyi çalışıyor (3D tarama Yüz Kimliği sensörü tarafından desteklenmektedir).

Video ile bitirelim. XR'nin, daha pahalı modeller gibi, videolara stereo ses kaydetmek için stereo mikrofonlara sahip olması harika. Yine, onları bölmeden en iyi şekilde yararlanan hoparlörlerde çaldığınızda, size harika bir konum hissi verir.

XR ayrıca, vurgularda ve gölgelerde daha fazla bilgi yakalamak için HDR gibi çalışan 'genişletilmiş dinamik aralık' videosuna sahiptir. Ancak aslında HDR değil, HDR standartlarına uymuyor ve HDR ekranlarda farklı görünmüyor. Buradaki fikir, videoyu çekerken daha fazla ayrıntı yakalamanıza yardımcı olmaktır ve bunda harika bir iş çıkarır.

Akıllı HDR fotoğraf modu gibi, parlak ve karanlık alanları çöp gibi görünmeden karıştıran videolar çekebilirsiniz. Ve ideal koşullarda video da bundan faydalanır - ışık koşullarında güzel ayrıntılar elde edersiniz.

Genel olarak, bu çok iyi bir kamera sistemi - büyük ölçüde iPhone SE ile aynı seviyede ve iPhone 11 ve iPhone 11 Pro'nun biraz gerisinde kalıyor (özellikle daha pahalı telefonlarda birden fazla lensin ekstra esnekliği söz konusu olduğunda). 2020'de burada şaşırtıcı değil, ama hayal kırıklığı da değil.

iPhone XR incelemesi


Apple iPhone XR incelemesi: performans ve pil

İPhone XR, Apple'ın A12 işlemcisini kullanıyor, bu artık en son ve en iyisi olmayabilir, ancak bu alandaki Apple lideri o kadar büyük ki çoğu Android telefonu geride bırakıyor. Her şey anında yanıt veriyor ve inanılmaz derecede hızlı.

İPhone XR'deki çipin potansiyeli çok büyük - onu yüklemek istediğiniz uygulama türü ne olursa olsun, 4K video düzenlemeden 3D oyunlara, iPhone XR rahatlıkla işleyebilir.

Yukarıda söylediğimiz gibi, bu iOS hissini her zamankinden daha hızlı ifade ediyor - uygulamaları açmak, aralarında geçiş yapmak ve genel olarak işinize devam etmek süper kaygan.

Apple, kişiselleştirilebilirlik veya bölünmüş ekranda birden fazla uygulamanın çalıştırılması seçeneği gibi şeylerin üzerine her zaman deneyimin pürüzsüzlüğünü koymuştur; bu, insanların Android telefonlara kıyasla muazzam gücün bir kısmını boşa harcadığını hissetmelerine neden olabilir, ancak sonuçta iki yaklaşım gelir kişisel tercih meselesine kadar.

Daha yeni iPhone'lar daha da hızlıdır, ancak gerçekte farkı söylemekte zorlanacaksınız.

İPhone XR'de pil ömrü etkileyici. Normal kullanımda, genellikle iyi miktarda pil ömrü ile bir gün kolayca dayanır.

İPhone 11 ve 11 Pro onu biraz yenmiş durumda - ve 11 Pro Max yine çok daha fazla pil alıyor - ama çok değil. Gerçekten güvenilir bir sanatçı.

iPhone Xr incelemesi

İPhone XR, büyük kardeşlerine ve Android rekabetine karşı büyük bir mücadele veriyor.

Apple iPhone XR incelemesi: karar

İPhone XR, Apple'ın ürün yelpazesinde biraz garip bir orta zeminde oturuyor.iPhone SEiPhone XR'den 200 £ / 200 $ daha ucuz olan 419 £ / 399 $ 'dan başlıyor ve size daha da modern bir işlemci, eşdeğer kalitede bir ekran ve kamera ve aynı premium uyum ve kaplama sunuyor.

İPhone SE, XR'den çok daha küçük bir ekrana sahip ve yüz tanıma yerine parmak izi kimliğini kullanıyor, ancak bazı insanlar aslında bu değişiklikleri tercih edebilir. SE ayrıca daha az pil ömrü sağlar

İPhone 11, XR'den 100 £ / 100 $ daha fazla ve size daha yeni görüntü işleme ve Gece Modu, ayrıca biraz ekstra pil ömrü ve onu çalıştıran en yeni nesil Apple çipli çift lensli bir kamera sunuyor.

Birçoğumuz için en önemli özelliklerden biri olduğu için, çoğu insanın muhtemelen büyük bir miktar para biriktirmek isteyeceğini veya size daha cazip bir kamera sağlayan en son modele geçeceğini düşünüyoruz.

Ancak iPhone XR hala büyük bir amaca hizmet ediyor. Büyük ekrana ve uzun pil ömrüne sahip bir iPhone istiyorsanız, kamerasını çok fazla önemsemeyin (ki bu hala çok iyi!) Ve yalnızca orta sınıf fiyatlar harcamak istiyorsanız, o zaman idealdir.

Sizin için faturaya uyacakmış gibi geliyorsa, tavsiye ediyoruz - sadece diğer seçeneklerin fiyat veya özellik açısından sizi biraz daha mutlu etmeyeceğinden emin olmak için Apple'ın yelpazesinin hem yukarı hem aşağı bakmaya değer olduğunu düşünüyoruz.

Apple iPhone XR incelemesi: Haberler ve güncellemeler

Nisan 2020- iPhone SE'nin piyasaya sürülmesiyle ve iPhone XR'nin fiyatındaki düşüşle birlikte, bu incelemeyi mevcut iPhone serisindeki konumunu ve daha düşük fiyattaki değerini yansıtacak şekilde güncelledik.

Ağustos 2020- OkuiOS 14 uygulamalı incelemeApple'ın bir sonraki güncellemesinde iPhone XR'ye gelen özellikler hakkında bilgi edinin.

Sözleşmeler Yalnızca Sim Ücretsiz Sim Yalnızca 9.991 fırsattan 10 tanesi gösteriliyor Sırala ÖnerilenAylık maliyet (düşükten yükseğe) Aylık maliyet (yüksekten düşüğe) Peşin maliyet (düşükten yükseğe) Ön ödeme maliyeti (yüksekten düşüğe) Veri (düşükten yükseğe) Veri (yüksekten Düşük) Ağ (A'dan Z'ye) Ağ (Z'den A'ya) Ürün Adı (A'dan Z'ye) Ürün Adı (Z'den A'ya) Dakika (düşükten yükseğe) Dakika (yüksekten düşüğe) Metinler (düşükten yükseğe) Metinler (yüksekten düşük) Sözleşme uzunluğu (düşükten yükseğe) Sözleşme uzunluğu (yüksekten düşüğe) Apple iPhone XR (64 GB Beyaz) Apple iPhone XR (64 GB Beyaz)25 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ayÜcretsiz peşin £ 29 / mth Buymobiles.net Web sitesini ziyaret edin En İyi EE Daha Fazla BilgiApple iPhone XR(64 GB Siyah) Apple iPhone XR 64 GB Siyah30 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler O224 ay 124,99ön ödeme£ 26 / ay Siteyi ziyaret et-deDoğrudan Cep TelefonlarıUygun fiyatlı sözleşme Ücretsiz Teslimat Daha Fazla Bilgi Apple iPhone XR (64 GB Kırmızı) Apple iPhone XR 64 GB ...10 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ayÖn ödemeli 19,99 £ / ay Mobiles.co.uk Web Sitesini Ziyaret Edin Ücretsiz Apple TV ve Müzik Talep Edin Daha Fazla Bilgi Apple iPhone XR (64 GB Kırmızı) Apple iPhone XR 64 GB ...2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay49,99 £ ön ödemeli 24,99 £ / ay Mobiles.co.uk Web Sitesini Ziyaret Edin Ücretsiz Apple TV ve Müzik Talep Edin Daha Fazla Bilgi Apple iPhone XR (64 GB Mercan) Apple iPhone XR (64 GB Mercan)10 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay19,99 £ peşin 26,99 £ / ay Carphone Deposundaki Web Sitesini Ziyaret Edin Daha Fazla Bilgi Apple iPhone XR (64GB Kırmızı) Apple iPhone XR (64GB ...2 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ayÖn ödeme 49,99 £ / ay Carphone Deposundaki Web Sitesini Ziyaret Edin Daha Fazla Bilgi Apple iPhone XR (64GB Kırmızı) Apple iPhone XR 64GB ...20 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ayÖn ödeme 19,99 £ / ay Mobiles.co.uk Web Sitesini Ziyaret Edin Ücretsiz Apple TV ve Müzik Talep Edin Daha Fazla Bilgi Apple iPhone XR (64 GB Beyaz) Apple iPhone XR (64 GB Beyaz)20 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ay19,99 £ peşin 27,99 £ / ay Carphone Deposundaki Web Sitesini Ziyaret Edin Daha Fazla Bilgi Apple iPhone XR (64GB Kırmızı) Apple iPhone XR 64GB ...50 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetin kimliği24 ayÖn ödeme 19,99 £ / ay Mobiles.co.uk Web Sitesini Ziyaret Edin Ücretsiz Apple TV ve Müzik Talep Edin Daha Fazla BilgiApple iPhone XR(64 GB Beyaz) iPhone XR 64 GB Beyaz25 GBveriSınırsızdakikaSınırsızmetinler EE24 ay Bedavaön ödeme£ 29 / ay Siteyi ziyaret et-deUygun fiyatlı mobil cihazlarDaha Fazla Bilgi Daha fazla fırsat yükle