Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple yetişmeyi bitirdi - iPhone 14, çılgın ekran yükseltmesi için ayarlandı

Apple yetişmeyi bitirdi - iPhone 14, çılgın ekran yükseltmesi için ayarlandı

Android ve iPhone kullanıcıları arasındaki rekabet söz konusu olduğunda, Apple, en yeni sürümüyle bile büyük zaman kaybetmeye başladı.iPhone 12 Pro120Hz hızla norm haline gelirken 60Hz ekrana sahip olmak; ancak yeni bir patent, iPhone 14'te piyasaya sürülebilecek çalışmalarda 240 Hz'lik bir ekranla bazılarının yetiştiğini ve ardından bazılarının olduğunu gösteriyor.


Değişken 120Hz yenilemesinin beğenileri ileSamsung Galaxy S21ve bütçeOnePlus Kuzey90Hz'ye ulaşan Apple, iPhone ekranları için uzun süredir bir yükseltme yapıyor. ikeniPhone 13120Hz yenileme tarihi ile piyasaya sürülen ilk iPhone olacağı bildiriliyor, Apple orada durmuyor.

PatentliElmaAnte'yi doğal yenileme hızından (60Hz veya 120Hz olabilir), yüksek yenileme hızı modunda iki katına, üçe ve hatta dört katına çıkarabilen bir Apple ekranının patentini gözetledi, yani 240Hz sınır bile olmayabilir.

Yine de bir uyarı var; Tıpkı oyuncuların daha akıcı bir deneyim veya daha iyi görünen bir görüntü kalitesi için performans ve aslına uygunluk modları arasında geçiş yapabilmelerine benzer şekilde, iPhone 14 kullanıcıları da yüksek yenileme hızı veya daha kaliteli görüntü arasında seçim yapmak zorunda kalacak.

Bu, şüphesiz pil üzerinde de büyük bir düşüş yaratacaktır, bu nedenle iPhone 14'ün tüketilen içeriğe bağlı olarak yenileme hızları arasında otomatik olarak dalgalanacağını veya kullanıcıların bunu manuel olarak yapmayı hatırlamaları gerekeceğini, bu nedenle iPhone'larının bunu yapmayacağını düşünüyoruz. Twitter'da gezinirken işe yaramaz bir tuğlaya dönüşmeyin.


Şu anda 240 Hz'ye ulaşan birkaç telefon var ve bunu yönetenler doğal 120 Hz'de çalışan ekranlar. Bir akıllı telefondaki en yüksek yenileme hızı, Asus ROG Phone 3'te bulabileceğiniz 144Hz'dir.en iyi oyun telefonları.

Elbette Apple'ın patenti sadece yeni bir iPhone ile sınırlı olmayacaktı; NSiPad ProZaten 120 Hz'lik bir ekranın lansmanını yapıyor, bu nedenle yeni panellerin bir dizi Apple cihazına yayıldığını görebiliyoruz. 240 Hz özellikli ekranın ilk çıkışını iPhone 13 ile görmemiz pek olası değil, bu nedenle tüm gözler bunun için iPhone 14'te.


Bugünün en iyi Apple iPhone 12 Pro fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme56,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme56,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 256 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 256 GB) Özgürön ödeme60,79 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme60,79 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 Pro (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme61.62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme61.62 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz