Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Apple, Apple Watch 7 için potansiyel olarak hayat kurtaran güncellemeyi sıralıyor

Apple, Apple Watch 7 için potansiyel olarak hayat kurtaran güncellemeyi sıralıyor

Apple'ın sağlık takibinde bir sonraki adımı, yani kan şekeri izlemeyi atmayı planladığına dair söylentiler bir süredir ortalıkta dolaşıyordu ancak Apple'ın yakın zamanda yaptığı bir sızıntı, bu söylentilere daha da fazla güven verdi.


Brezilyalı bir Apple Watch kullanıcısına, sağlık izleme alışkanlıklarını ve mevcut watchOS özelliklerinden hangisinin en kullanışlı olduğunu soran bir anket gönderildi. Anket ayrıca, antrenmanları izlemek ve yeme alışkanlıklarını izlemek için üçüncü taraf uygulamaları kullanıp kullanmadıklarını ve en önemlisi, ilaçları ve kan şekeri seviyelerini izlemek için uygulamaları kullanıp kullanmadıklarını sordu.

Bu, Apple'ın piyasaya sürmeyi planladığı gerçeğine daha fazla ağırlık veriyor.Apple Watch Seri 7yerleşik non-invaziv kan şekeri izleme ile.

Elbette Apple, kullanıcıların bu özellikleri isteyip istemediklerini soruyor diye, teknoloji devinin yakın zamanda uygulayacağının kanıtı değil. Bununla birlikte, Apple'ın en azından bunu düşündüğünü kanıtlıyor. Apple'ın yeni iPhone'ların kutusuna koymama kararı vermeden önce kullanıcılara eski iPhone şarj cihazlarını soran bir anket düzenlediğini belirtmekte fayda var.

  • Google I/O 2021'de beklenebilecek 5 şey: Android 12, Pixel 5a ve daha fazlası

Kan şekeri takibi, yıllardır devam eden bir Apple Watch söylentisiydi ve CEO Tim Cook, 2017'de bir prototip cihaz gibi görünen bir şey giydiğini gördü.


Yine de zor bir meydan okuma olduğu kanıtlandı ve bunu doğru yapmanın önemi çok önemli. Sonuçta, kan şekeri seviyeleri şeker hastaları için çok önemli bir ölçümdür, bu nedenle yanlış bir sensör hardalı kesmez ve ölümcül olabilir.

Henüz ekleniyorhatta daha fazlaGeçen hafta Apple'ın glikoz ve alkol seviyeleri de dahil olmak üzere çeşitli kan sinyalleri için doğru sensörler konusunda uzmanlaşmış bir İngiliz işletmesi olan Rockley Photonics ile yakın bir şekilde çalıştığı ortaya çıktı.


Bütün bunlar kulağa çok umut verici geliyor ama asıl soru, bu uygulamanın başarılı olup olmayacağı.elma izle 7, ya da çok sonraya kadar gelmeyecek mi?

Bunu beğendin mi?


Günümüzün en iyi Apple Watch Series 6, Apple Watch SE ve Apple Watch Series 3 fırsatları Sözleşme Fırsatları Sim ÜcretsizApple Watch Series 6 40mm... elma izle 6 EE Mobil 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriÖzgürön ödeme£28 /ay GörünümNSEE Mobil Tüm fiyatları gör Apple Watch SE 40mm Altın... Elma İzle SE EE Mobil 24 ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveriÖzgürön ödeme22 £ /ay GörünümNSEE Mobil Tüm fiyatları görEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz