Close
  • Ana
  • /
  • Haberler
  • /
  • Apple logosu Steve Jobs'a dokunaklı bir övgüye dönüştü

Apple logosu Steve Jobs'a dokunaklı bir övgüye dönüştü

Resim 1/10

Steve iş ilanları


Mak Long'un Apple liderinin yüzünün ikonik ısırık izinin yerini aldığı Steve Jobs'a övgüsü
Resim 2/10

elma

Yakındaki De Anza College'dan Çinli değişim öğrencileri, Apple'ın Cupertino merkezinin dışında Apple logosunu oluşturmak için mum kullanıyor
Resim 3/10

bütün

Apple's Cupertino'nun önünde mum yakan bir haraç
Resim 4/10

takdir

Kaliforniya
Resim 5/10

elma logosu


Merkez
Resim 6/10

Jobs'un resmini gösteren çiçekler ve Apple iPad, derme çatma bir anma törenine yerleştirildi
Resim 7/10

Apple CEO

Apple hayranı, Apple'ın New York'taki amiral mağazasını ziyaret ettikten sonra duyguların üstesinden geldi
Resim 8/10

Steve iş ilanları


Başka bir hayran, Apple'ın California'daki genel merkezindeki geçici bir anma töreninde Jobs için bir mum yakıyor
Resim 9/10

takdir

Steve Jobs'un Pekin'deki Apple mağazasının dışındaki bu büyük görüntüsüne çiçekler eşlik etti
Resim 10/10

ipad

Çin

ABD, Çin ve İngiltere de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından Apple hayranları, dün pankreas kanseriyle uzun süreli savaşını kaybeden 56 yaşındaki idolleri Steve Jobs'a duygusal bir saygı duruşunda bulundular.

Dünyanın dört bir yanından Apple hayranları, dün pankreas kanseriyle uzun süreli savaşını kaybeden 56 yaşındaki sevgili liderleri Steve Jobs'a saygılarını sundular.

Duygusal bir uğurlamada Pekin, Şanghay, Londra, Kaliforniya ve New York'taki hayranlar, teknoloji dünyasına katkılarını kutlamak için yanan mumların yanına çiçek ve elma koyarak saygılarını sundular.

Apple'ın California, Cupertino'daki genel merkezi, hayranlarının zamansız vefatını anmak için bir araya gelmesiyle dün gece duygusal bir sahneye dönüştü.


Ölümü, altı hafta önce Jobs'tan görevi devralan mevcut Apple CEO'su Tim Cooke'nin resmi olarakApple iPhone 4S.

Sektörü etkileyen bir görüntü, 19 yaşındaki Hong Kong tasarımcısının hazırladığı dokunaklı bir övgüdür.Jonathan Mak Long. Basitçe 'Teşekkürler Steve' olarak adlandırılan resim, Apple logosunun bir tasviridir, ancak ikonik ısırık izinin yerini alan Jobs'un silueti vardır.

Dün Apple tarafından teyit edilir edilmez,Steve Jobs'un ölümüABD Başkanı Barack Obama da dahil olmak üzere birçok yüksek profilli isimden halkın haraç telaşına yol açtı:

Steve, Amerikalı yenilikçilerin en büyüklerindendi - farklı düşünecek kadar cesur, dünyayı değiştirebileceğine inanacak kadar cesur ve bunu yapacak kadar yetenekliydi.

Hayatlarımızı değiştirdi, tüm endüstrileri yeniden tanımladı ve insanlık tarihindeki en nadir başarılardan birini başardı: her birimizin dünyayı görme şeklini değiştirdi.

Dünya bir vizyoner kaybetti. Ve Steve'in başarısına, dünyanın çoğunun icat ettiği bir cihazı geçtiğini öğrenmesinden daha büyük bir övgü olamaz. ''

Bakire patron Richard Branson şöyle dedi: & ldquo; RIP Steve Jobs. Gerçekten harika bir iş adamı. Pek çok kişiye ilham veriyor. Gerçek bir Aile adamı. Fena halde özlenecek. & Rdquo;

Spotify Twitter yayını ayrıca tweet atarak saygı duruşunda bulundu: & ldquo; RIP Steve Jobs. Hepimiz için bir ilham kaynağı. & Rdquo;

Dragon's Den'in yıldızı Peter Jones da saygılarını sundu: & ldquo; Steve Jobs, Apple'ın kurucusu ve bilgi işlemde devrim yaratan ve yeniden tanımlayan beyni öldü. Onun 'Vizyoner mirası' asla ölmeyecek # RIP & rdquo;

Pingtwitter'ün Apple CEO'su Steve Jobs'a övgüsü