Close
  • Ana
  • /
  • Bilgi Işlem
  • /
  • Apple MacBook 12 inç öldü, ancak hızlıysanız yine de bir tane alabilirsiniz

Apple MacBook 12 inç öldü, ancak hızlıysanız yine de bir tane alabilirsiniz

Apple, MacBook serisini ilkbahar ile temizledi.yeni dahiliyeniden tasarlanmış içinMacBook Air ilk olarak geçen yıl tanıtıldıve Touch Bar'sız giriş seviyesi 13 inç MacBook Pro için zamanında ölüm.


Yenilemenin ardından,herApple MacBook Pro modeli artık, geleneksel işlev tuşları sırasının yerini alan ve kullandığınız uygulamaya ve o anda uygulamanın içinde ne yaptığınıza bağlı olarak farklı düğmeler görüntüleyen küçük bir OLED dokunmatik ekran olan Touch Bar ile birlikte geliyor.

En son yenilik aynı zamanda MacBook'un zamanında ölümünü de beraberinde getirdi - ultra taşınabilir 12 inç dizüstü bilgisayarın sonunda MacBook Air'in halefi olacağına inanılıyordu. Açıkça Apple gördüçokfarklı.

Ancak artık yerel Apple Store'unuzda bulunmamakla birlikte, yepyeni, kutulu bir MacBook'u bir dizi çevrimiçi ve cadde mağazasından satın almak mümkündür - genellikle RRP'den çok daha ucuza. Bu dizüstü bilgisayarlar artık üretimde olmadığından, sınırlı sayıda model vardır - bu nedenle, daha sonra değil, daha önce sepetinize eklemeye değer.

Hala 12 inç MacBook'u satın almanız için birçok neden var.


Apple MacBook 12 inçlik Fırsat

(Resim kredisi: Apple)

Her şeyden önce daha küçükveMacBook Air'den daha ince. Her iki dizüstü bilgisayar da takoz benzeri bir tasarıma sahip. Ancak yeniden tasarlanan MacBook Air 0.16 - 0.61 inç kalınlığında, MacBook 0.14 - 0.52 inç boyutlarında. Ve sadece kasanın kalınlığı değil, MacBook'taki 12 inçlik ekran, daha az yer kapladığı anlamına gelir - bir tren veya uçakta çalışmayı planlıyorsanız kullanışlıdır.


Apple, eskiden 11 inç ekrana sahip bir MacBook Air satardı, ancak bu ekran boyutu, mevcut tek ekran boyutu olan 13,3 inç ile son tasarım revizyonu ile ortadan kaldırıldı.

Aynı şekilde, bir sırt çantasına atıp çevrimiçi web taraması ve kelime işlem için kullanmak için çok hafif bir makine arıyorsanız - MacBook (2,03 pound / 0,92 kg), yeni MacBook Air'den (2,75 pound / 1,25 kg) önemli ölçüde daha hafiftir. ).


Bugünün en iyi Apple Macbook 12 '(2017) fırsatları 37 Amazon müşteri yorumu Apple MacBook 12' i5 1.3ghz ... eBay849,99 GörünümAnlaşma biter Per, 17 Aralık Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Elbette, MacBook'taki tek bir bağlantı noktasından hem veri aktarımı hem de şarj için kullanılan ek USB-C bağlantı noktaları dahil olmak üzere, 12 inç MacBook üzerinden yeni Apple MacBook Air'i tercih etmeniz için birçok neden var. , yeni MacBook Air'de ikiye kadar.

MacBook Air ayrıca, çok fazla yolu olmayan 12 inç MacBook'tan daha güçlüdür.zeminhiç kaputun altında. Bu nedenle, fotoğrafları düzenlemeyi, web tarayıcınızda düzinelerce açık sekme arasında gezinmeyi veya oyun oynamayı planlıyorsanız ... kesinlikle Air'i seçmeye değer. İkincisi ayrıca, dizüstü bilgisayarda oturum açmayı ve güvenli uygulamaları ve ödemeleri doğrulamayı ilk evcil hayvanınızın adını ve doğum tarihinizi yazmaktan daha kolay hale getiren bir Touch ID parmak izi tarayıcısına sahiptir.

Bugünün en iyi Apple MacBook Air (2018) fırsatları 154 Amazon müşteri yorumu Retina ile MacBook Air ... very.co.uk 1.399 £ Apple MacBook Air 13.3 'ile görüntüle ... Currys PC World 1.399 £ APPLE MacBook Air 13.3' ile görüntüleyin. .. Currys PC World 1.399 £ Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz