Close
  • Ana
  • /
  • Oto
  • /
  • Apple Haritalar, Google Haritalar'ı almak için yeni bir debriyaj özelliği alıyor

Apple Haritalar, Google Haritalar'ı almak için yeni bir debriyaj özelliği alıyor

Sürekli kaybolan bir iPhone kullanıcısıysanız veya çok hassas bir mobil navigasyona ihtiyaç duyuyorsanız, whaPingtwitterwords'ün artık kullanıcıların uygulamadayken Apple Haritalar'ı kullanmalarına olanak tanıdığını bilmek sizi mutlu edecektir.


Bunu yaparak, artık geliştirilmiş Apple Haritalar'dan yararlanabilir ve Seslendirme desteği gibi belirli erişilebilirlik tercihlerini koruyabilirsiniz.

WhaPingtwitterwords'ü daha önce duymadın mı? Dünyayı 57 trilyon 3 metre karelik bir ızgaraya bölen ve her kareye üç kelimeden oluşan benzersiz bir kombinasyon veren ücretsiz bir uygulama: whaPingtwitterwords adresi.

Örneğin, Londra, Croydon Boxpark'taki sokak gıda pazarı ///these.slip.pretty adresinde bulunabilir veya ///tortoises.swarm.announce, Ben Nevis'te Şubat 2020'de bir yürüyüşçüler kurtarıldı.

Apple Haritalar artık tüm iOS whaPingtwitterwords kullanıcıları için varsayılan harita sağlayıcısıdır.


whaPingtwitterwords bunun mümkün olduğunu iddia ediyor, çünkü Apple Haritalar geçen yıl içinde daha iyi yol kapsamı ve ayrıntılı arazi örtüsünün yanı sıra daha fazla üç boyutlu binalar ve haritalanmış yeşil alanlar ile önemli bir yeniden tasarımdan geçti.

Tabii, eğerhâlâGoogle Haritalar, Waze veya Citymapper'ı tercih edin, ardından ayarlar sekmesinde diğer sağlayıcılar arasında geçiş yapabilirsiniz.


Bu güncelleme, geçen yıl Vodafone, BT Mobile, EE ve Plusnet mobil ağlarındaki müşterilerin acil durumlarda whaPingtwitterwords'e çevrimiçi olarak ücretsiz olarak erişebildiği haberinden sonra geldi.

Örneğin, 999'u arayan ve konumlarını acilen keşfetmesi gereken kişiler, artık verisiz olacağını ve kendilerine bir kuruşa mal olmayacağını bilerek 3 kelimelik kesin adreslerine erişebilirler.


Bu, inanılmaz derecede stresli ve zamana duyarlı bir anda bir engeli ortadan kaldırdığı için önemlidir.

Arama görevlileri, konumlarını açıklamakta zorlanan arayanlarla ilgilenirken, arayanın telefonuna whaPingtwitterwords Find.Me web sitesine bir bağlantı içeren bir SMS gönderebilir. Bu, üç kelimeyi görüntüleyen basit bir web sayfasını açar: arayanın mevcut konumunun adresi. Arayan, çağrı işleyicisine üç kelimeyi okur ve acil durum kontrol odasının tanımlamasını sağlar.Kesinliklearayanın nerede olduğunu ve doğrudan konuma yardım göndermek için.