Close
  • Ana
  • /
  • Uygulamalar
  • /
  • Apple Haritalar, Sokak Görünümü çırpıcısını hızlandırıyor

Apple Haritalar, Sokak Görünümü çırpıcısını hızlandırıyor

Apple Haritalar araçları, Etrafa Bak işlevi için resim koleksiyonunu artırması nedeniyle bu hafta Amsterdam sokaklarında görüldü. ikensokak GörünümüGoogle Haritalar'daki işlev şu anda çok daha geniş bir kapsama alanı sunuyor, Apple'ın görüntüleri daha yüksek çözünürlükte ve veri miktarı hızla artıyor. yakın zamana ek olarakGoogle Haritalar veri endişeleri, bu, kullanıcıların geçiş yapmasının başka bir nedenidir.


GöreApple Haritalar Resim KoleksiyonuArabaların en son görüldüğü Amsterdam, Mayıs ayına kadar 12 bölgenin tamamında araç haritasına sahip olacak. 2021'de ABD'nin 50 eyaletinin tamamında (artı Porto Riko ve Washington DC) sokaklarda araçların yanı sıra 10 alanda yaya haritası var. Avustralya, tüm eyalet ve bölgeleri kapsayan araçlara ve altıda yaya haritasına sahiptir. Bu arada İngiltere'de yalnızca bu ay için planlanan yaya güncellemeleri var.

Apple, yol haritalama için çoğunlukla, çatısında bir dizi yüksek çözünürlüklü kamera ve LiDAR tarayıcı içeren bir bölmeye sahip, değiştirilmiş bir Subaru Imprezas filosu kullanıyor. Etrafa Bak özelliği ilk olarak Apple Haritalar'daiOS 13, Eylül 2019'da çıktı. Bu özellik başlangıçta yalnızca birkaç seçkin ABD şehrinde mevcuttu ancak o zamandan beri Londra, Edinburgh, Dublin ve Tokyo dahil olmak üzere dünya çapında 17 şehirde kullanıma sunuldu.

  • Sadece:Apple Haritalar, Google Haritalar'a rakip olan harika bir yeni sürüş özelliğine kavuşuyor

Elma Haritaları

Apple Haritalar Etrafına Bak özelliği, yüksek çözünürlüklü 360 sokak düzeyinde görünüm sağlar


(Resim kredisi: Elma)

Twitter kullanıcısıThomas SchlijperPazartesi günü Amsterdam'ın bazı dar sokaklarından geçen Apple Maps Car'ı gördü. Araba açıkça bir Apple Haritalama aracı olarak işaretlenmiştir.

Apple Haritalar, yol haritalamanın yanı sıra, İç Haritaları ile yaya caddelerinin ve hatta havaalanları ve alışveriş merkezleri gibi bazı binaların içlerinin haritalarını da sağlar. Şu anda haritalama yapılıyor olsa da, yeni görüntülerin haritalarda görünmesi aylar alabilir.


Bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürülecek olan iOS 15 ile birlikte daha fazla Apple Harita geliştirmesinin ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 fırsatları Kilitsiz Planlar 3 ay satın alın ve promosyon kodunu kullanarak 1 ay ÜCRETSİZ kazanın SWITCHNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme49,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme49,54 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 128 GB) Özgürön ödeme51,62 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler4 cigabaytveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme51,62 $ /ay GörünümNSNane MobilSWITCH promosyon kodunu kullanarak 3 ay satın alın ve 1 ay ÜCRETSİZ kazanınNane Mobil ABD Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Özgürön ödeme54,54 $ /ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)Nane Mobil ABD Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler10 GBveriAramalar: MX ve CA'ya yapılan aramalar dahildir Metinler: MX ve CA'ya yapılan mesajlar dahildir Veri: (128 kbps hıza düşürüldü)GörünümNSNane Mobil Özgürön ödeme54,54 $ /ay GörünümNSNane MobilEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz