Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • Apple, iPhone 13'ün iPhone 12'den daha fazla satacağını düşünüyor - ve kesinlikle katılıyorum

Apple, iPhone 13'ün iPhone 12'den daha fazla satacağını düşünüyor - ve kesinlikle katılıyorum

Apple piyasaya sürmeye hazırlanıyoriPhone 13sadece birkaç ay içinde ve geçen yıla göre üretimi %20 oranında artırdığı bildirildiğine göre, lansman konusunda şimdiden kendinden emin hissediyoriPhone 12. bir kenara koyarakiPhone 12 mini- kimin zayıf satış olabilirkötü zamanlama meselesikötü bir üründen ziyade – iPhone 12 serisi satışları harika. Ve Apple bu yıl daha da iyi olacağını düşünüyor.


BloombergApple'ın, 'konu hakkında bilgisi olan kişiler'den alıntı yaparak 90 milyon iPhone 13 cihazı üretmek için tedarikçilerine yetki verdiğini bildiriyor. Bu, ürün lansman penceresinden yıl sonuna kadar olan dönemi kapsayan 75 milyon adetlik olağan ilk çalıştırmada önemli bir artıştır. Ancak, geçen yılki iPhone satışları söz konusu olduğunda gördüğümüz rakamlar göz önüne alındığında Apple'ın kendinden emin hissetmesine şaşmamalı.

  • Son Dakika!Steam Deck, Valve'ın yeni el tipi oyun bilgisayarıdır
  • Nintendo Switch OLED, atılmış bir 'eski' oyuncu gibi hissetmemi sağladı

İPhone 12'yi ve 'hacim süper döngüsünü' ele aldıkbu aydan daha erken; seri, ilk yedi ayında 100 milyon adet sattı.iPhone 12 Pro Maksen popüler olduğunu kanıtlıyor. Apple, amiral gemisi iPhone'unu bu kadar kısa sürede bu kadar yüksek bir satış hacmiyle en son gördüğünde,iphone 6.

Tabii ki, iPhone 12, Apple ekosistemine zaten gömülü olan kullanıcılar eski 4G'lerini düşürdükçe satışlardaki artışı açıklayabilecek şirketin ilk 5G iPhone'u.iPhone 11Geleceğe dayanıklı 12 serisi için akıllı telefonlar. Apple, üretimi buna göre ayarlamak için yaklaşmakta olan amiral gemisinin öngörülen popülaritesinden yeterince emin görünüyor ve bu büyük olasılıkla mağazada sahip olduğu söylentilere bağlı.

A15 işlemcinin yanındazaten üretimde, iPhone 13 daha küçük bir çentik, daha iyi bir kamera ve onu karanlık çağların dışına sürükleyen bir ekrana sahip olacak şekilde ayarlandı; Apple'ın iPhone'larını tıkadığı 60Hz standardını unutun. Sızıntılar ve söylentiler, önyükleme yapmak için 120Hz her zaman açık bir ekran göreceğimizi gösteriyor.


5G bağlantısı, iPhone 12'nin yıldız satışlarının arkasındaki neden olabilir, ancak akıllı telefon, diğer önemli alanlarda rakiplerine göre fazla bir şey sunmadı. Bu yıl farklı olabilir ve Apple öyle düşünüyor gibi görünüyor. NSrivayet edilen özelliklerilgimi çekti ve markanın yeni teknolojiyi pazarlamaktan hoşlanan sadık hayranları, neredeyse kesinlikle mevcut telefonlarını iPhone 13 için terk etmeye cazip gelecekler. Apple, iPhone 13'ün yükseltmeleri sayesinde elinde başka bir hacim süper döngüsü olabilir, ve bence bu çok güçlü bir olasılık.

Bugünün en iyi Apple iPhone 12 fırsatları Kilitsiz Planlar 350 $ + 30GB bonus veri + 3 ay Amazon Music + daha fazlasını kaydedin!Vodafone TR Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) 67.74 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.038.64$SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriMaksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2 Mbps'ye varan hızlarda Oz'da sonsuz veri Metinler: standart ulusal SMS ve MMS Verileri: Maksimum Hızda 10GB + 30GB bonusVodafone TR Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriMaksimum Hız verileriniz kullanıldıktan sonra 2 Mbps'ye varan hızlarda Oz'da sonsuz veri Metinler: standart ulusal SMS ve MMS Verileri: Maksimum Hızda 10GB + 30GB bonusGörünümNSVodafone 67.74 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.038.64$GörünümNSVodafoneBir SIM planı eklediğinizde iPhone 12'de 350,64 $ tasarruf edin ve 36 ay boyunca bağlı kalın.Optus AU Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) 72.72 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.393,56$SınırsızaramalarSınırsızmetinler20 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız maksimum 1.5 Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya içinde standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSOptus AU Hiçbir sözleşme SınırsızaramalarSınırsızmetinler20 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız maksimum 1.5 Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: Avustralya içinde standart ulusal konuşma ve metin Metinler: Standart Avustralya cep telefonlarına standart ulusal SMS ve MMSGörünümNSOptus 72.72 AU $ / ayMin. toplam maliyet 1.393,56$GörünümNSOptusBu cihazı uygun bir plana eklediğinizde 150$ tasarruf edin ve 24 ay boyunca bağlantıda kalın. Teklif 23.08.21'de sona eriyor.Telstra AU Hiçbir sözleşme Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) Apple iPhone 12 (Taksit 64 GB) 104,95 ABD Doları / ayMin. toplam maliyet $1,253,80SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSTelstra AU Hiçbir sözleşme SınırsızdakikaSınırsızmetinler40 GBveriAvustralya'da fazla veri ücreti alınmaz. Hız 1.5Mbps ile sınırlandırılacaktır. Aramalar: standart Avustralya numaralarına Metinler: Avustralya'da kullanmak üzere standart Avustralya numaralarına sınırsız SMS ve MMSGörünümNSTelstra 104,95 ABD Doları / ayMin. toplam maliyet $1,253,80GörünümNSTelstraEn iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz