Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Apple, Siri ile güçlendirilmiş Beats by Dre Pill hoparlörünü WWDC'de tanıtacak, en iyi analiste bağırıyor

Apple, Siri ile güçlendirilmiş Beats by Dre Pill hoparlörünü WWDC'de tanıtacak, en iyi analiste bağırıyor

Apple'ın geliştirici vitriniWWDC 2018hızla yükseliyor (4 Haziran'da başlıyor) ve Siri için yeni gelişmeler, artırılmış gerçeklik ve Apple'ın gelişen OSes cephaneliği (iOS 12, watchOS 5, tvOS 12 en sevdiğimiz tipografik zorluklar arasında) ile ilgili haberleri getirmeli.

Donanım genellikle WWDC'nin büyük bir özelliği değildir, ancak bir analist, Beats by Dre'nin Siri entegrasyonlu yeni bir Beats Pill hoparlörü çıkaracağına ve Apple'ın yapay zekasını bir HomePod'a 319 £ harcamak istemeyen yeni bir müzik pazarına getireceğine inanıyor.

Apple'ın cadde ve spor salonlarına hakim Beats by Dre iştiraki, pek çok katılımcının WWDC'de sallayacağına şüphe yok ki klasik kulaklıklarının kırmızı vurgulu bir Decade Koleksiyonunu yeni çıkardı.


Beats by Dre's Decade Collection kırmızı tonlu kulaklık

Neredeyse 2 yıldır güncelleme yapılmayan Pill hoparlör serisinin kırmızı veya başka bir yeni versiyonu hakkında markadan şu ana kadar bir haber yok. Bu, haberci Gene Munster'ın WWDC'nin Siri entegrasyonlu yeni bir Beats hoparlörünün lansmanını göreceğini ilan etmesini engellemedi.


Gene, Piper Jaffray'de çalışırken, bir zamanlar Apple'ınsadecebir televizyon başlatmak üzereydi, ancak aynı zamanda marka hakkında doğru tahminlerde bulunduğu da biliniyor.

HomePod, pazarın en üst noktasında, bağlantı için Wi-Fi kullanarak ve Sonos'u ele geçirirken, Beats'in UE'nin Megablast'ına karşı çıkmak için Siri içeren, müzik odaklı bir Bluetooth hoparlörü yayınlaması mantıklı olacaktır. Amazon Alexa entegrasyonuna ve Google Home'u içeren Sony'nin LS-50'sine sahip.


Mükemmel Beats Studio3 Wireless, bir düğme aracılığıyla Siri entegrasyonuna sahipti, bu nedenle bir Siri Hapı da bunun mantıklı bir devamı olacaktır. Beats'in her zaman öncelikle bir kulaklık markası olduğu söylenmelidir, bu nedenle bir Siri Hapı hiçbir şekilde kaçınılmaz değildir.

Beats by Dre ana adamları Jimmy Iovine ve Dr Dre, kırmızı görmek

Diğer Beats by Dre haberlerinde,markakesinlikleyeni kulaklıkları var.


Dr Dre ve Jimmy Iovine'in ürettiği markanın 10. yılını kutlamak için piyasaya sürülen yeni Decade Koleksiyonu, Beats Studio3 Wireless kulak üstü kulaklıklarının, Beats Solo3 Wireless kulak üstü, BeatsX kulak içi, Powerbeats3 Wireless'ın kırmızı renkli sürümlerini içerecek spor salonu kulaklıkları urBeats3 kablolu kulaklık. Kırmızı, Beats by Dre için uzun süredir ana renk olmuştur.

Studio3 Wireless ayrıca 'özel bir debossed kulaklığa sahiptir ve özel bir keten kılıfla birlikte gelir.'