Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Apple, iPhone'umu Bul'u evinizin anahtarlarına, cüzdanınıza ve favori çantanıza getirmek istiyor

Apple, iPhone'umu Bul'u evinizin anahtarlarına, cüzdanınıza ve favori çantanıza getirmek istiyor

Apple, 10 Eylül 2019 Salı günü Steve Jobs Theatre'da özel bir medya etkinliği düzenleyecek.üçyeni iPhone modelleri,Apple Watch Series 5,su geçirmez AirPods 3ve daha küçükHomePodakıllı hoparlör.


Ve sanki bu yeterli değilmiş gibi, Apple'ın neredeyse takılabilen yeni bir Tile benzeri izleyiciyi ortaya çıkardığı söyleniyor.hiçKişisel öğe Bul uygulamasında gerçek zamanlı sekmeleri tutmak için - yeniden tasarlanan iPhone'umu Bul uygulaması önümüzdeki birkaç hafta içinde geliyoriOS 13.

  • Karo, son seyahat aksesuarınızı güncelledi
  • Apple iOS 13: İki kat hızlı, karanlık mod ve herkes için geliştirilmiş Memoji

Apple merkezli blogMacRumoursyeni izleyiciler hakkında Apple Etiketleri olarak adlandırılan bir dizi ilginç yeni haber ortaya çıkardı. İPhone, AirPod'larınızın beğenilerini takip etmenin yanı sıra,Apple İzleve MacBook - mevcut iPhone'umu Bul uygulamasında olduğu gibi - anahtarlarınızı, cüzdanlarınızı, sırt çantalarınızı veya bir Apple Etiketi ile güvence altına aldığınız her şeyi listeleyen Öğeler adında yeni bir sekme olacak.

Uygulama,pingDeğerli eşyalarınızdan beklenmedik bir şekilde ayrıldığınızda bir uyarı alırsınız. Ev adresiniz gibi bu uyarıların susturulacağı bir dizi 'güvenli konum' ayarlayabilirsiniz, böylece iPhone'unuz süreklibiplemeçantanızı şifonyerin üzerinde her bıraktığınızda ve başka bir odaya girdiğinizde.

MacRumors tarafından incelenen dahili bir iOS 13 sürümüne göre Apple, yeni aksesuarın 'günlük öğelerinizi etiketlemenize' ve 'onları bir daha asla kaybetmemenize' yardımcı olacağını iddia ediyor.


Apple Etiket İzleme Parçası iOS 13

Ekip tarafından iOS dahili yapısında ortaya çıkarılan bir Apple Etiketi kullanılarak izlenen kişisel öğelere atanabilen varlıklardan bazıları:MacRumours


(Resim kredisi: MacRumours)

Bir öğeyi kaybettiğinizi fark ederseniz, Bul uygulamasına girebilir ve onu, yakındaki Bluetooth destekli cihazı taramak için diğer iPhone'ları kullanan 'kayıp moduna' ayarlayabilirsiniz - esasen her iOS 13 ile büyük bir ağ oluşturur. cihaz sinyali taramak ve (umarız) onu bulmak için. Apple, MacBook'ları kapalı olsa bile kurtarmaya yardımcı olmak için bu teknolojiyi kullanmayı planladığını duyurdu.

Son olarak, MacRumours, Find My uygulamasının, kamera vizör ekranından baktığınızda havada yüzen kayıp eşyanızın yönlerini görmenizi sağlayan artırılmış bir gerçeklik bölümü olacağını iddia ediyor. Google, Google Haritalar yönergeleri için aynı tekniği kullanır.yaklaşan Android 10 yükseltmesi.


Apple özellikle devrim niteliğinde bir şey yapmıyor. Aslında, rakip takip şirketi Tile, aynı işlevselliğin neredeyse tamamını halihazırda gerçekleştirebiliyor. Ancak izleme kutucuklarını popüler Bul uygulamasına bağlamak ve müşterilerin tüm teknoloji ürünlerini ve kişisel öğelerini aynı ekrandan yönetmelerine izin vermek güçlü bir çekiciliğe sahip olacaktır.

Pingtwitter tüm10 Eylül 2019 haberlerikırılır kırılmaz olay.

Günün en iyi Tile Mate fırsatları 235 Amazon müşteri yorumu Tile Mate (2016) - 1 Pack -... Amazon Prime $ 17,99 Tile Mate'i Görüntüle (2018) - 1-pack -... Amazon Prime $ 24,88 Önerilen Tile Mate Döşemesini Görüntüle25 ABD doları GörünümTile Mate + Tile Slim Combo -... Walmart74,60 ABD doları GörünümDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz